Discovery Channel

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Discovery Channel
Discovery Channel International.svg
Країна Flag of the United States.svg США
Слоган Grab Life by the Globe
Зона мовлення Земля Земля
Час мовлення Цілодобово
Засновник John Hendricks
Власник(и) Discovery Communications
Споріднені канали TLC
Animal Planet
Investigation Discovery
Discovery Science
Discovery World
Discovery Fit & Health
Eurosport
Eurosport 2
Eurosport News
OWN
Destination America
Military Channel
Velocity

Discovery Channel (укр. Канал відкриттів, читається як «Діскавері ченел») - американський телеканал супутникового та кабельного ТБ (також транслюється через IPTV та аналогове телебачення), заснований Джоном Хендріксом, поширюється Discovery Communications. Публічна компанія, яку очолює генеральний директор Девід Заслав, яка створює та показує документальні програми, зосереджені головним чином на популяризації науки, техніки та історії. Документальні програми каналу спрямовані на сімейну та молодіжну аудиторії, певним чином спрощені для сприйняття пересічними людьми.

Історія[ред.ред. код]

17 червня 1985, Discovery Channel був запущений із стартовим капіталом в $5 млн від декількох інвесторів (у тому числі Бі-Бі-Сі, Allen & Company та Venture America). Спочатку він був доступний для 156 000 домогосподарств та транслювався протягом 12 годин, між 15 годиною і 3 ранку. Близько 75 відсотків його контенту, ніколи не транслювались в ефірі на американському телебаченні.[1] Джон Хендрікс заснував канал та його материнську компанію Cable Educational Network Inc., у 1982 році.[2]

У перші роки свого існування канал транслював деякі радянські програми, включаючи програму новин Час.[3] У 1990 канал був доступний у більш ніж 50 мільйонах домогосподарств.[4]

Слогани[ред.ред. код]

У різний час каналом використовувалися наступні слогани:

  • Розкрийте власний cвіт (англ. Explore Your World);
  • Розважайте Ваш мозок (англ. Entertain Your Brain);
  • Світ просто дивовижний (англ. The World is Just Awesome);

Логотип[ред.ред. код]

Програми[ред.ред. код]

Список може бути неповним

Інші телеканали Discovery[ред.ред. код]

Discovery Channel HD[ред.ред. код]

Докладніше: Discovery Channel

Discovery Channel HD — Науково-популярний телеканал, який представляє з себе HD версію телеканалу Discovery Channel, мовлення засноване на документальних передачах про науку, технології та історії.

Animal Planet[ред.ред. код]

Докладніше: Animal Planet

Animal Planet — на телеканалі транслюються фільми, що показують тварин в безпосередньому середовищі існування, розповіді про види, внесених до Червоної книги. Не забуті і домашні тварини. Канал веде мовлення в більш ніж 70 країнах світу, включаючи і Україну. Певні версії каналу були створені в Канаді, Індії, Японії, Тайвані і в інших країнах. Частина трансльованих передач також виходить на DVD. Телеканал доступний в форматі високої чіткості HDTV.

TLC[ред.ред. код]

Докладніше: TLC (телеканал)

TLC — програми каналу охоплюють такі теми, як мода і стиль життя, кулінарія, виховання дітей, подорожі, весілля і багато іншого. До вересня 2011 року канал охопив мовленням 25 країн світу. В США TLC входить в Топ-10 неефірних жіночих каналів, а в Польщі через всього п'ять місяців після запуску він обійшов за охопленням своїх основних конкурентів. З 1 вересня 2011 доступний також в Україні. Телеканал доступний в форматі високої чіткості HDTV.

Discovery Science[ред.ред. код]

Докладніше: Discovery Science

Discovery Science — програми каналу присвячені науці і охоплюють багато її сфер, наприклад космос, технології, геологію, тваринний світ. Доступний в форматі високої чіткості HDTV.

Investigation Discovery[ред.ред. код]

Докладніше: Investigation Discovery

Investigation Discovery — документальні фільми і програми про розслідуваннях таємничих зникнень, загадкових вбивств та інших злочинів.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Schneider, Steve (June 16, 1985). CABLE TV NOTES; A CHANNEL WITH A DIFFERENCE. New York Times. Процитовано May 1, 2010. 
  2. Zad, Martie (June 19, 1988). The Discovery Channel; Science, Nature, Adventure and Animals That Bite. The Washington Post. 
  3. Television: The Russians Are Coming. Time. February 23, 1987. 
  4. TDC closes in on 50M sub mark. (The Discovery Channel has almost 50 million subscribers). Multichannel News. April 23, 1990.