Карл Джонсон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Персонаж Grand Theft Auto
Карл Джонсон
Цей персонаж є головним героєм гри
Grand Theft Auto: San Andreas
Head cj.jpg
Стать Чоловіча
Вік 25 років
Національність афроамериканець
Характерні риси
Всесвіт Grand Theft Auto: San Andreas, GTA V(як прихований персонаж)
Голос озвучення Крістофер Беллард

Карл Джонсон (англ. Carl «CJ» Johnson) (нар.10 липня 1968) — вигаданий персонаж; головний герой комп'ютерної гри «Grand Theft Auto: San Andreas». Один із лідерів вуличної банди «Old Grove Families» у Лос-Сантосі.

Біографія[ред.ред. код]

Карл Джонсон народився в Штаті Сан-Андреас в 1968 році. Його мама Беверлі Джонсон, батька Сі-Джей ніколи не бачив. Мав братів (старший) Світа та (молодший) Брайана, а також сестру Кендл.

До 1987 року Карл брав участь у банді Old Grove Families, поки його молодший брат Брайан не загинув. У грі не повідомляється як це сталося, та Світ вважав винним за його смерть Карла. Після втрати Сі-Джей покинув Лос-Сантос, та перебрався до Ліберті-Сіті, де разом із Джої Леоне п'ять років займався крадіжкою автомобілів. У 1992 році він повертається на похорон матері, вбитої під час замаху, і виявляє, що справи у Old Grove Families йдуть не найкращим чином. Карл зостається в місті, щоб допомогти банді в цій скруті.

Особистість[ред.ред. код]

На відміну від протагоністів попередніх ігор Карл значно менше схильний до насильства. За необхідності він може бути жорстоким убивцею — так Сі-Джей холоднокровно добив смертельно пораненого Пуласкі, чи закатав у бетон бригадира на будівництві за образу робітниками Кендл. Та він не вважає вбивство засобом вирішення всіх справ, і дуже шкодує, що йому доводиться вбити Райдера та Біґ Смоука. Карл шанує вуличний кодекс (що згадується в місії 555 We Tip) і готовий відстоювати інтереси Old Grove Families , але не вважає банду основним сенсом життя, як це робить Світ. Поза криміналом Сі-Джей простий і в чомусь навіть наївний — він не може протистояти Каталіні з її сильним характером; вона легко нав'язує йому своє «кохання», маніпулює і зрештою кидає з власної примхи.

Посилання[ред.ред. код]

  • Carl Jonson (англійською). Grand Theft Auto Wiki. Архів оригіналу за 2013-07-13. Процитовано жовтня 2010.