Обговорення користувача:Best

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Дякую за статтю[ред. код]

За паулінів. Сикнувся у статті про Вараждинський собор. У нас (в УкрВікі) не було, тепер завдяки Вам є. З повагою, --IgorTurzh 06:09, 27 червня 2011 (UTC)

Прошу ) . Радий допомогти !. --Best 18:50, 27 червня 2011 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Павло Руський[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Павло Руський, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://days.pravoslavie.ru/Life/life801.htm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Павло Руський. Надалі пропонується:

 • ящо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Smarty 09:38, 4 серпня 2011 (UTC).
Дякую, вже виправив текст. --Best 10:59, 4 серпня 2011 (UTC)

Поради[ред. код]

--Dimant 16:40, 18 серпня 2011 (UTC)

Вітаю! Дякую Вам за Ваші статті, але справді зверніть увагу на мовні помилки у Ваших статтях. Вичитуйте їх будь ласка.--Krystofer (обговорення) 17:00, 21 квітня 2012 (UTC)

Скіфи[ред. код]

Добридень. Я, певно, неуважно читав Геродота. Дайте будьласка посилання на скіфів-георгіїв "нащадками древніх і славних теукрів". З повагою. SitizenX 18:36, 20 серпня 2011 (UTC)

Теж давно не читав Геродота, але думаю - корисно було б прочитати. В статті Скіфи подав джерело. Думаю публікації в парламентській газеті Верховної Ради України, написаної професором варто довіряти. З повагою . --Best 18:42, 20 серпня 2011 (UTC)
Перепрошую, але вже за джерело краще брати Задорнова, ніж висловлювання наших нездар від влади. Доречі, у Геродота жодного слова немає про "нащадками древніх і славних теукрів", той хто пише ці ремарки у газетах - звичайний брехун.
Ви дописали роксолани. Гіпотеза Вернадського відома (в деякому сенсі я її прихильник), але жодним чином НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА, як і протилежна думка Я. Харматти. Я утримуюсь від висловлення непідтверджених гіпотез (бо перетворимо Вікіпідію на "парламентську газету"). Пов'язувати з роксоланами саків-аравалів (сакарауків) абсолютно некоректно (колонаукові фантазії). Є дві речі, які можуть пов'язати алан в Мугоджарах (але після роксоланської міграції) та саків-аравалів та вони не мають нічого спільного з роксоланами. У мене до Вас велике прохання - будь ласка, використовуйте інформацію з надійних джерел. Одне речення може спаплюжити всю статтю. З повагою, SitizenX 19:42, 20 серпня 2011 (UTC)
))) про Роксоланів - російськомовну версію не хочете поправити, щоб вона не була "парламенською газетою" та не паплюжилась недоведеною інформаці. Чи ви тільки в uk.вікі принципово правите, щоб вона не "паплюжилась" ?? . А взагалі - здається , Вікі є зібранням різних версій, з яких читач сам робить висновки, а не обирання "єдиноправильної", щоб інші не озвучувались. З повагою, --Best 20:20, 20 серпня 2011 (UTC)
ру.вікі я взагалі зараз не дописую і там, наразі, дуже прискіпливо ставляться до різних ідей. Зрозумійте, якщо вікі буде дописувати різні сумнівні ідеї - вона не стане кращою, стане кумедною. І це факт. Альтернативні версії (пророцтва, фантазії, газетні сенсації тощо) краще дописувати у відповідних статтях: "Альтернативна версія щодо походження... тощо". З повагою, SitizenX 21:44, 20 серпня 2011 (UTC)
доречі, у нас і президент проффесор. SitizenX 21:48, 20 серпня 2011 (UTC)
Щодо роксолан. Дописаний Вами розділ дублює останню частину розділу Історія без коректних посилань та альтернативних думок. Вважаю доцільним його прибрати. З повагою, SitizenX 07:55, 21 серпня 2011 (UTC)
Впевнений, що те що терміном "роксолани" називали згодом українців - важливо, і доведено багатьма джерелами. тому не розумію вашого прагнення прибрати цю інформацію. З повагою, --Best 09:15, 21 серпня 2011 (UTC)
Згоден, я сам прихильник цієї гіпотези (щодо іранського походження терміну Русь), але вона наразі бездоказова, як pro так і contra. На превеликий жаль. З повагою, SitizenX 10:05, 21 серпня 2011 (UTC)

Статтю Шаблон:Історичні українські держави номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Історичні українські держави, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 березня 2012. 天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 (обговорення) 06:24, 8 березня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Категорія:Метальники ядра[ред. код]

привіт! зверніть увагу, будь ласка, що простір назв категорій не призначений для перенаправлень [1], а отже, якщо Ви вирішуєте перейменувати категорію, то після очищення, попередню категорію потрібно номінувати на вилучення як порожню {{db-reason|порожня}}. категоризація через перенаправлення не означає потрапляння у потрібну категорію. щасти! --antanana 21:56, 8 серпня 2012 (UTC)

Порожня категорія[ред. код]

Вітаю. Не створюйте, будь ласка, порожніх категорій --Monolit (обговорення) 14:39, 11 серпня 2012 (UTC)

Вітаю. Я порожніх категорій і не створюю. Просто до деяких я ще не встиг дійти, щоб їх оформити. Всі категорії, які я ствоюю є в іншомовних вікі, й вони повинні створюватись й наповнюватись й в україномовній вікі. Шануймось! --Best (обговорення) 14:50, 11 серпня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 13:16, 12 серпня 2012 (UTC)

Дякую за запрощення. Вже беру ) . --Best (обговорення) 13:26, 12 серпня 2012 (UTC)

Категорія:Олімпійські чемпіони за країною[ред. код]

Вітаю! Здається, Ви додали інтервікі, які містяться у батьківській Категорія:Олімпійські чемпіони. Це призведе до інтервікі-конфлікту. --Олег (обговорення) 17:34, 20 серпня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до нової системи Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей.--yakudza 19:10, 23 серпня 2012 (UTC)

Географія[ред. код]

Вітаю! Мені ось цікаво, чи існувала ‎у 1877 році держава Україна, як Ви написали тут? Якщо пишете про осіб, які народжені до 1991 року, то вказуйте коректний адміністративно-територіальний поділ, який існував на той час. До того ж він не був українським олімпійцем. Українські олімпійці з'явились після створення національної олімпійської збірної України. На той час він був олімпійцем Російської імперії. Прошу повиправляти в цсіх подібних створених Вами статтями, бо Ви вводите користувачів в оману та створюєте містифікації. --Kharkivian (обг.) 14:27, 29 серпня 2012 (UTC)

Українські Олімпійці визначаються або за країною, або за місцем народження. Там само, як про олімпійців СРСР ми пишемо що вони українські, так само й про олімпійців Російської імперії ми пишемо що вони українські. Я написав все вірно. Дякую за увагу. --Best (обговорення) 14:30, 29 серпня 2012 (UTC)
України тоді не існувало, і поряд з датою народження та датою смерті пишуть адміністративно-територіальний поділ, який існував на момент народження. Це таке правило у Вікіпедії, якого слід дотримуватись (поріняйте вже існуючі статті про осіб). А щодо цих олімпійців, то вони — олімпійці Російської імперії українського походження. На жаль, у нас немає джерел, які б підтверджували національність людини. Напр., людина народилася в Україні, вона вважає себе євреєм, а про неї пишуть, що вона українець. Зважте на це також. Тому утримайтесь від причислення до тієї чи іншої національності. --Kharkivian (обг.) 15:33, 29 серпня 2012 (UTC)
Не бачу ніяких підстав не вважати українськими олімпійцями тих, хто народився на території України. Дякую за увагу. --Best (обговорення) 15:34, 29 серпня 2012 (UTC)
Я про олімпійців я кажу так, для інформації. Головне, це ось це: Микола Фельдман (23 березня 1904, Харків, Україна... Хіба у 1904 році існувала держава Україна??? Хіба це Україна, а не Російська імперія??? Тоді Ви зробили історичне відкриття! Виявляється держава Україна існувала ще у 1904 році!!! Я Вам трохи поясню: за вікі-традицією пишуть адміністративну одиницю (Харківська губернія) та державу (Російська імперія), до складу якої входив Харків у 1904. І подібні "ляпи" у кожній Вашій статті. В тій же статті говорилося уродженець України. Хіба держава Україна тоді існувала??? Якщо мова про територію, то коректно слід писати уродженець українських земель. Кажу я Вам як історик. Не вводьте людей в оману та не пишіть маячні. Фактично, за Вами слід кожну статтю виправляти, бо наводиться не коректна інформація. Тому ось це я прошу виправити. А питання олімпійців - другорядне. Хоча, це також дискусійне питання. Тому ще раз прошу Вас повиправляти у своїх статтях ті некоректні дані, на яких я наголошую (питання адміністративних одиниць місця народження поряд з датою народження) які у Ваших статтях наразі є. --Kharkivian (обг.) 17:40, 29 серпня 2012 (UTC)
Ні. Я ніде не бачив, щоб в чеських або польських вікі писали: народився в Празі, Австрійська імперія або в Варшаві, Російська імперія. Всі пишуть Чехія і Польща. Чого і вам бажаю. Шануймось. --Best (обговорення) 04:27, 30 серпня 2012 (UTC)
Є 2 погляди на дане питання: Було обговорення, з якого виходить таке: або писати адміністративно-територіальний устрій на момент народження, або писати населений пункт (а в дужках тепер такий-то райн, область, без зазначення країни). Остання практика також використовувалась такими енциклопедіями, як, напр., УРЕ. Зважте на це. А то виходить, що держава Україна існувала тоді, коли її не було. Краще вже не пишіть територіальну прив'язку країни. --Kharkivian (обг.) 11:15, 30 серпня 2012 (UTC)

Тиждень Білорусі[ред. код]

--— Шиманський હાય! 07:17, 15 вересня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Доброго вечора, пане Best. Декілька днів тому за результатами дискусії наших шановних адміністраторів вам було надано статус редактора. Чи не бажаєте відпатрулювати свої попередні статті? --Acedtalk 20:54, 15 вересня 2012 (UTC)

Доброго! Дякую за повідомлення й новину. Думаю, в найближчий час зможу цим зайнятися. Всіх гараздів, --Best (обговорення) 21:05, 15 вересня 2012 (UTC)
Дякую. Успіху вам! --Acedtalk 21:18, 15 вересня 2012 (UTC)

Віра (Ім'я)[ред. код]

У мене є прохання до вас. Не могли б ви перевірити статтю Віра (ім'я) ? Marij

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Лінійний корабель (вітрильний)
 2. Велике князівство Руське (1432—1435)
 3. Віленська унія
 4. Павло III Константинопольський
 5. Список патріархів Грецької православної церкви Антіохії
 6. Акацатов Микола Юрійович

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:52, 15 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні статей, яких не вистачає УкрВікі[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 10:37, 21 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:29, 25 січня 2013 (UTC)

Щодо патрулювання[ред. код]

Пане Best, Винники — монстр розміром 230 кб, з яких майже 200 — копівіо. Таке не можна патрулювати.--Cepгій (oбг.) 16:20, 25 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 16:41, 12 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Alliance of European Conservatives and Reformists logo.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Alliance of European Conservatives and Reformists logo.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:02, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Alliance for Europe of the Nations.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Alliance for Europe of the Nations.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:02, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:CHornomorsiKozaky1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:CHornomorsiKozaky1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:42, 24 березня 2013 (UTC)

привіт. не змогла знайти джерело для цього файлу — посилання не відкривається, а на сховищі файл такого ж розміру --アンタナナ 11:20, 26 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Christinasworld.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Christinasworld.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 21:44, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Dark Kingdom- The Dragon King VideoCover.jpeg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Dark Kingdom- The Dragon King VideoCover.jpeg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:18, 25 березня 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з серпня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

 • якщо всі облікові записи з ім'ям Best в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
 • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до серпня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Best~enwiki
 • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до серпня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Best~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 22:02, 25 травня 2013 (UTC)

Денбно (герб)[ред. код]

Будь ласка, перейменуйте!
Навіщо перейменовувати? В польській та англійській мові герб називається Дебно. Якщо російською це є дендно - то це лише їх особливості. --Best (обговорення) 08:16, 16 липня 2013 (UTC)

Калінін Константин[ред. код]

Вітаю :) чи не могли б Ви навести джерело, на якому базуються деталі статті? будь-якою мовою, неважливо. Особа значима, я б радо допомогла доповнити статтю. --Erud (обг.) 14:55, 16 вересня 2013 (UTC)

Статтю Військо Запорозьке низове номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Військо Запорозьке низове, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 вересня 2013. Without mask (обговорення) 05:56, 17 вересня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:StarWarsNovelization.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:StarWarsNovelization.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 13:47, 7 лютого 2014 (UTC)

Бред!! в англомовній вікі цей файл є, а тут раптом "ліцензія"... фігня повна! --Best (обговорення) 13:08, 13 лютого 2014 (UTC)

Назви гербів Городельської унії[ред. код]

Доброго дня! Наведіть джерела за якими Ви перейменували герби «Дембно», «Ціолек» та «Ястржембєц» у шаблоні «Герби Городельської унії». У Лукомського, Модзалевського та Чернецького вони мають саме такі назви. --Pvladko (обговорення) 23:26, 28 березня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Статтю Панкратій (митрополит Київський) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Панкратій (митрополит Київський), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 18:24, 30 жовтня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Kujawia Yartania.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Kujawia Yartania.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:11, 21 лютого 2015 (UTC)

Статтю Олег (воєвода київський) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Олег (воєвода київський), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 березня 2015. --Brunei (обговорення) 01:43, 10 березня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:42, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Статтю Панкратій (митрополит Київський) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Панкратій (митрополит Київський), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2015. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 20:56, 12 липня 2015 (UTC)

Статус Файл:Vilna-UkrainaPancernyk.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Vilna-UkrainaPancernyk.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 22:04, 31 липня 2015 (UTC)

Футбол на Олімпіадах.[ред. код]

Може маєте бажання доробити статті про футбол на Олімпіадах? Ви започаткували статті, а вони досі як стаби з куцею інформацією. Чекаю на Вашу відповідь в себе на СО. --Jphwra (обговорення) 10:00, 6 серпня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Best!

В минулому ви створили 676 (!) статей Вікіпедії та додали понад 5,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 19:46, 28 січня 2016 (UTC)

Статтю Коньяки України номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Коньяки України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 березня 2016. Що ще можна зробити? --Andrewredk (обговорення) 20:17, 22 березня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Королі[ред. код]

І як це ред.№ 21339530 ред.№ 21339556 розуміти? Вандалізм чи свідомі містифікації? --August (обговорення) 10:50, 29 жовтня 2017 (UTC)

Вікіпедія:CEE Spring 2017: підсумки та церемонія нагородження[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі CEE Spring 2017! Ви можете переглянути результати тут. Дуже перепрошуємо за затримку із публікацією результатів — і запрошуємо на церемонію нагородження, що відбудеться у суботу, 16 грудня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. Будь ласка, заповніть електронну форму, яку ми Вам надіслали вікіпоштою.

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу та アンタナナ 00:26, 24 листопада 2017 (UTC)

Щодо Файл:Королівство Русі за правління Юрія І Львовича та Андрія Юрійовича (1301-1323).jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Королівство Русі за правління Юрія І Львовича та Андрія Юрійовича (1301-1323).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Чорний Кіт Обг. 11:50, 2 травня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:DmytroYarema.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:DmytroYarema.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 20:03, 19 серпня 2018 (UTC)

Королі України-Русі[ред. код]

Вітаю, що таке королівство Україна-Русь? Наведіть якісь джерела про існування такої держави або що в когось був титул король України-Русі. --August (обговорення) 20:29, 26 вересня 2018 (UTC)

 • а що таке Візантійські імператори? назвіть коли існувала така країна?
 • Король України-Руси це термін до королів, які існували в Історії України-Руси (читайте М. Грушевського, всі 10 томів. Там детально все написано). --Best (обговорення) 11:57, 27 вересня 2018 (UTC)

1)Візантія тут ні до чого. 2)Які критерії в включення в категорію? Судячи з назви вони були а) королями і б) України-Русі. Зразу ж можна відкинути тих хто точно не був коронований і не титулувався так в джерелах: Андрію Юрійович, Василько, Володимир Львович, Кунігунда (королева), Лев Д. і Лев Ю., Любарт, Марія (королева), Ольгерд, Пясти(династія), Роман М., Романовичі (династія), Шварно, Юрій ІІ. Цих я прибираю з категорії, як бачите, аргументовано. Пізніше продовжу. --August (обговорення) 13:08, 30 вересня 2018 (UTC)

 • Королі України-Руси це історичний термін, який часто зустрічається в історичній і науковій літературі (особливо сучасних дослідження). Цей термін треба застосовувати до всіх королів, які правили Українською державою, яка в той час називалась "Королівство Русі". тому цей термін треба використовувати й тут.

--Best (обговорення) 07:52, 1 жовтня 2018 (UTC)

Та скільки можна?! Не було українських княгинь! Не було руського королівства! Лев Данилович не коронувався. Досить займатись оригінальнии дослідженнями! --August (обговорення) 12:02, 1 грудня 2018 (UTC)

дуже цікава (але дуже помилкова) думка! В історії України - були князі, князівни, королі, королівни. Так само як були румунські, польські, угорські, чеські князівни.. В різні періоди історії ці державні утворення мали різні назви. А
але українські (так само як польські, румунські і т.п.) князівні були!
і окрема рубріка для них повина бути!
а що стосується королів - то це не "оригінальні дослідження", як ви висловлюєтесь. Вивчайте історичні документи. Лев Данилович був Королем. Це підтвердує як листування з тогочасними правителями Европи, так і монети і печатки самого Лева І. Він мав титул Короля! не применшуйте українську історію, і не звужуйте її до совково-імперського штибу... Українські королі були! і Лев І був одним з них. Досить "обрізати" і помилково правити історичні статті!!

--Best (обговорення) 17:20, 2 грудня 2018 (UTC)

Я бачу вам треба вивчати джерела і літературу. Почитай іпатіївський літопис - там лев жодного разу не названий королем. Не було ніяких його монет печаток і так дальше. Це все ваші фантазії. А ми пишемо у вікіпедію а не якись бложик на лайвжорнал де можна писати що завгодно. Тут має бути достовірна інформація сперта на авторитетні третинні джерела. Знайдете такі, тоді і добавляйте інфу. Але ви їх не знайдете бо їх не існує. А те що ви кидали то не АД, а такі ж казочки. --August (обговорення) 11:21, 3 грудня 2018 (UTC)
Я бачу вам треба вивчити справжню Українську історію, а не повторювати кремлівські міфи та не видавати казки Карамазіна-Соловйова за історичну правду. Почність з Історії України-Руси Грушевського. всі 10 томів раджу. Потім почитайте Полонську-Василенко, Дорошенка. Ну і сучасних дослідників корисно буде почитати: http://shron1.chtyvo.org.ua/Odnorozhenko_Oleh/Rodova_heraldyka_Ruskoho_korolivstva_ta_Ruskykh_zemel_Korony_Polskoi_XIV__XVI_st.pdf там є всі послинання на джерела..
А поки ви це все не прочитали - то перестаньте нарешті змінювати (руйнувати) історично вірні й правильні статті. В тих статтях все є доведено і історично обгрунтовано!! досить вже руйнувати українську Вікі на догоду кремлівськім міфам! --Best (обговорення) 15:41, 3 грудня 2018 (UTC)
І справді почитайте Грушевського, Полонську-Василенко, і, особливо, Іпатіївський літопис, і знайдіть там хоч одну згадку де Лева називають королем. 2) Що ви пишите на сторінці обговорення Громадянської війни у ВКЛ? Ви мене переслідуєте? 3) Для чого добавляти в статтю про гром. війну у ВКЛ інфу про походи вітовта і битву на ворсклі? Для цього є відповідні статті - про вітовта і про битву на ворсклі. Можете навіть створити окрему статтю про його 2 походи в степ, але нашо це там, якщо воно мало стосується теми?--August (обговорення) 00:27, 4 грудня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Best вітаю! Не хочете приєднатися до обговорення змісту першого абзацу у цій статті ровікі, бо хотів підправити його нейтральність за рахунок оновлення інформації та боюся на тривалі самостійні дискурси мене не вистачить. Ваші коментарі були б дуже доречними.--Yasnodark (обговорення) 15:36, 20 листопада 2018 (UTC)

Дякую за інформацію. Але у руссс. Вікі наразі не працюю. Поки що це не має сенсу, адже цю Вікі моніторить й контролює фсб. --Best (обговорення) 19:27, 20 листопада 2018 (UTC)
Головне, що на ту вікі припадає 67 відсотків відвідувань з України, тож гадаю, що сенс все ж є. Моніторить вона все, та не все вирішує, он і статтю про про опзиціонера Мальцева і про славну нецензурну пісеньку відновили. Тож не варто віддавати цю мову на замилювання мізків українцям, без спроб опору.--Yasnodark (обговорення) 14:20, 22 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:35, 1 листопада 2018 (UTC)

Потрібна ваша фахова допомога[ред. код]

Я помітив, що ви розділяє мій погляд на історію Середньовіччя. Потрібна ваша фахова допомога з невігласами, які заперечують нашу історію. Я вже не один спис зламав, доводячи, що Король Казимир ІІІ Великий та його наступники не є і ніколи не були ніякими окупантами України, а були Королями Русі і нащадками Короля Данила. Можете ті ваші родоводи, які робили у статтях (як наприклад у статті Анжуйська Династія Капетингів) проставляти у статтях про усіх наших правителів, починаючи від Казимира Великого і закінчуючи Королями Речі Посполитої. Але родоводи мають виглядати так, що б виводити цих Королів від Короля Данила чи Рюриковичів.--NOSFERATU (обговорення) 21:08, 19 грудня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Best!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Династії[ред. код]

Вітаю, бачу ви робите багато дивних правок в статтях про середньовічних правителів
1) Династії не ведуться по жіночій лінії! Це очевидна істина яку не треба доводити.
2) Династії Святославовичів не було! Наведіть джерела на таке твердження є династія Рюриковичів, інколи їх ще називають "Володимирове плем'я".
3) Не потрібно в статті вносити інформацію про усіх предків по материнській лінії якщо це не мало значення для долі того чи іншого діяча. Наприклад для Людовіка Анжу важливо було те що він був внуком Владислава Локетка, бо це дозволило йому стати королем Польщі. Так само можна вказати що Юрій ІІ по матері походив з Романовичів. 4) тим більше не потрібно таку інформацію тричі писати в статтях, це абсурдно --August (обговорення) 18:47, 5 березня 2019 (UTC)

Бачу ви взагалі не знаєте історії. Раджу вам прочитати М. Грушевського "Історію України-Русі", Н. Полонську-Василенка, Д. Дорошенка. Династія "рюриковичів" це вигадана неіснуючи династія. В історичні літературі є визначення династій: Святославичів, Володимировичів, Ярославичів, Ізяславичів, Романовичів і т.п.

Це реальні дінастії, які є в історичних наукових працях.

Щодо походження по жіночій лінії. Це важливий аспект. І я не розумію, чому ви видаляєте згадки про нащадків по жіночій лінії, або їх походження.

прохання не чипати історичні статті, до того, як ви вивчете наукову історичну літературу. Дякую. --Best (обговорення) 19:07, 5 березня 2019 (UTC)

Я пропущу повз ваш хамський тон. Про назви деяких князівських династій можете тут почитати [2]. Династії пястів святославичів не було. Наведіть джерело де б про це говорилось, не посилайте мене до абстрактних українських істориків, киньте посилання. Про походження по жіночій лінії і де це важливо я вже вам написав. Історичні статті я редагував і буду редагувати, а ваші правки рекомендую переробити відповідно до моїх порад вище. --August (обговорення) 19:22, 5 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:54, 17 березня 2019 (UTC)

Статус Файл:AfanasiyLubensyy.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:AfanasiyLubensyy.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. 『 』 Обг. 05:22, 20 липня 2019 (UTC)

Файл Файл:ArseniyMytropolyt.jpg номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Файл Файл:ArseniyMytropolyt.jpg, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 липня 2019. Що ще можна зробити? --『 』 Обг. 07:26, 23 липня 2019 (UTC)

ну і зря !!! --Best (обговорення) 11:17, 3 грудня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Best!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Ґоноратив[ред. код]

Добрий день. Зверніть, будь ласка, увагу, що за чиним українським правописом латинська h передається українською лише літерами х чи г (Правопис слів іншомовного походження, § 122. Звуки [g], [h]). Передача з ґ — помилкова. --ZxcvU (обговорення) 16:26, 7 лютого 2020 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

Файл:MinonosecUkraina.jpg i Файл:MinonosecUkraina2.jpg[ред. код]

Здравствуйте. Будте добры заполнить шаблон {{Зображення}} для вышеуказанных файлов. — Iruka13 04:35, 6 квітня 2020 (UTC)

Невільний Файл:MapaStryyUGCC.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу Файл:MapaStryyUGCC.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. — Iruka13 18:46, 16 квітня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Bezkorovaynyy.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bezkorovaynyy.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 11:49, 28 квітня 2020 (UTC)

Паризька мирна угода (1763)[ред. код]

Вітаю! Скажіть, будь ласка, для чого Ви скасували зміни в статті "Паризька мирна угода (1763)"? --Tyverets (обговорення)

 • правопис. тому що треба писати "за винятком Нового Орлеану" ( бо - кого? чого?), а не "Нового Орлеана" і т.д. Ті правки не відповідали граматиці. --Best (обговорення) 09:09, 6 травня 2020 (UTC)
  • Як це не відповідали, якщо у Правописі є примітка: Ці іменники можуть мати варіантне закінчення -а(-я): Амстерда́ма, Го́меля, Ліверпу́ля, Ло́ндона, Мадри́да, Пари́жа, Чорно́биля? Тобто варіант Нового Орлеана за означенням не може бути ненормативним. Правопис дозволяє писати закінчення -а без будь-яких застережень. Це по-перше. По-друге, у правописі є й таке: Закінчення -а (-я) та -у (-ю) має розрізнювальну функцію в деяких іменників: Алжи́ра, Ри́ма, Туні́са (місто) і Алжи́ру, Ри́му, Туні́су (країна), Нью-Йо́рка (місто) — Нью-Йо́рку (штат). А ви впевнені, що у світі немає і ніколи не було округу, району і т.д. з назвою Новий Орлеан? Бо якщо був чи є, то, виходить, варіант Нового Орлеану за правилом стає ненормативним. По-третє, ви відкотили не тільки це виправлення, а й інші. Їх за що? Вони яким правилам не відповідають? --Tyverets (обговорення) 10:37, 12 травня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:MapaStryyUGCC.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:MapaStryyUGCC.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 18:45, 10 травня 2020 (UTC)

Лапки[ред. код]

Добрий! Звертаю увагу на настанову ВП:ЛАПКИ Парний розділовий знак лапки («») подібно до дужок набирається впритул до внутрішнього тексту. У Вікіпедії в основному тексті статті допускається використання лапок лише двох типів малюнків — «кутові», або друкарські лапки, так звані «ялиночки», і так звані „німецькі лапки“, причому останні використовуються в тому випадку, коли в тексті, який знаходиться в лапках, зустрічаються слова, які в свою чергу поміщені в лапки. Лапки з малюнком типу “обидві верхні” або "прямі" не використовуються. --Anntinomyобг 16:55, 11 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:04, 24 травня 2020 (UTC)

Потрібна ваша допомога[ред. код]

Бест, створіть будь ласка статтю про Дом, у значенні «благородний дом», «шляхетний дом» (походить від слова Domen, лідером Дому мав титул Dominus). А то я уже почав воювати з антимонархістами, що бачте "Дім" (у значенні "хата", "будинок", "місце проживання") є лише похідним від слова «Дом» (у значенні «Аристократична Династія»).

Ось наприклад гляньте сюди, сюди, і сюди.

Сторінку Остафій Ружинський номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Остафій Ружинський, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 січня 2021. Що ще можна зробити? --August (обговорення) 15:53, 4 січня 2021 (UTC)

Невільний File:Lietuvos_Karalius_Mindaugas,_LVTM_medalio_fragmentas.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:Lietuvos_Karalius_Mindaugas,_LVTM_medalio_fragmentas.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:01, 26 лютого 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

 1. File:Georgaustria1964-10.jpg
 2. File:ZoshchenkoMM.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 10:33, 26 лютого 2021 (UTC)

Британська Індія[ред. код]

Добрий день. Стосовно вашої зміни - ви можете копіпастити рекомендовану літературу з інших вікі. Але не варто видавати їх за джерела інформації в укр статтях. Джерела = звідки взята інформація при написанні статті. Література = рекомендована література. Укр стаття перекладена ще у 2009 році, коли в оригінальній статті (російській) джерела проставлені взагалі не були. --Kanzat (обговорення) 12:41, 9 квітня 2021 (UTC)