Обговорення користувача:Romkabaz

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 17:55, 5 квітня 2010 (UTC)

Щодо статті[ред. код]

Вітаю. Рекомендую спробувати переписати статтю виключно за джерелами, без Ваших особистих знань. Речення - джерело. А тоді подивитися, чи вдасться написати інформативну статтю. --Brunei (обговорення) 12:33, 21 лютого 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Romkabaz, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:52, 13 березня 2021 (UTC)

Попередження щодо автоперекладу[ред. код]

Зважаючи на ваш останній коментар на ВП:ЗПП, а також на те, що ви продовжуєте створювати статті невичитаним автоперекладом, попереджаю, що якщо ви не вичитаєте свої попередні статті й не припините створювати невичитані автопереклади, вам буде встановлено персональне обмеження на створення статей у вікіпедії. Сподіваюся на розуміння й на те, що це попередження реалізовувати не доведеться. Також додам, що вам треба змінити свій підпис, оскільки його оформлення суперечить ВП:Підпис, цитую: «Підпис має містити принаймні одне з посилань: на сторінку користувача / обговорення користувача / внеску користувача.» --Piramidion 11:17, 22 березня 2021 (UTC)

@Piramidion: Baaz 12:14, 22 березня 2021 (UTC) забув пінг додати --Baaz 12:14, 22 березня 2021 (UTC)
цікаво, без образ, на Ваше попередження десь апеляцію подати можливо, чи Ви вже кінцева інстанція? ps. якщо я просто собаку поставлю @Piramidion, а потім підпис Вам повідомлення прийде? чи потрібно постійно писати вручну {} тут? --Baaz 12:12, 22 березня 2021 (UTC)
Теоретично можливо — можна звернутися до іншого адміна, або започаткувати (чи попросити когось започаткувати, якщо вас заблокували) тему на ВП:К-А, але на практиці, особливо в цьому випадку, і особливо після стількох попереджень, раджу вам вважати мене останньою інстанцією. Колись я панькався з користувачами, зараз — ні. Але я завжди даю шанс (чи навіть другий шанс) тим, хто на це заслуговує. Постарайтесь довести, що ви на це заслуговуєте — вичитайте вже створені статті, і вичитуйте ті, які ще маєте намір створити. Також пропоную ознайомитися з оцим пояснювальним додатком про необхідність компетенції: ВП:КОМП. Це на випадок, якщо ваше володіння українською настільки погане, що ви не можете розпізнавати навіть очевидні помилки автоперекладу — в такому разі вам треба спершу підвищити свій рівень володіння українською, і вже потім редагувати вікіпедію, не навпаки.
А щодо пінгу — я його не отримав, але так, його треба прописувати через {{ping}}, або через квадратні дужки (з посиланням на сторінку користувача), інакше не спрацює. Але можете мене тут не пінгувати — я й так додав вашу СО у список спостереження, тож побачу, якщо ви щось відповісте.--Piramidion 13:54, 22 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: СО це облікова сторінка? Baaz 14:47, 22 березня 2021 (UTC) що Вам не подобається в моїй українській мові, є призназки суржику? Baaz 14:47, 22 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: хіба мій підпис не автоматично згенерувався при стовренні користувача в 2011 році? Baaz 14:52, 22 березня 2021 (UTC) я вже не памятаю просто/ можливо тоді були інші правила ? Baaz 14:52, 22 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: Baaz 14:56, 22 березня 2021 (UTC) наразі мені що робити? принити переклад, та вичитувати попередні статті чи як? Baaz 14:56, 22 березня 2021 (UTC) що Ви мені зараз дозволяєте робити Baaz 14:56, 22 березня 2021 (UTC)
Piramidion Baaz 15:07, 22 березня 2021 (UTC) прийшло повідомлення? --Baaz 15:07, 22 березня 2021 (UTC)
СО — це сторінка обговорення. Лист прийшов, я маю мало вільного часу і відповідаю з запізненням. Свій підпис ви, очевидно, колись відредагували. Зайдіть у Налаштування --> Особові дані і знайдіть розділ «Підпис». Там або виправте свій підпис, додавши посилання на свою сторінку користувача чи сторінку обговорення, або видаліть його взагалі, щоб показувався стандартний. Наразі — так, вичитуйте свої статті. Остання створена вами стаття помітних помилок автоперекладу наче не має, але не треба бути лінгвістом, щоб помітити зайві пробіли перед розділовими знаками. І бібліографічні описи книг не перекладають. Натомість Олександрова Ніна Олександрівна має кілька грубих помилок — знову ж таки, не треба бути лінгвістом, щоб помітити, що в одному рядку вона «Олександрова», а в іншому — «Александрова», і щось тут явно не так. «У 1972 Ніною Александрової був написаний (і вже був прийнятий редакцією, набраний, його хотіли друкувати) нарис «Крапля крові і пуд солі» розповідає про самозванця, приписавши собі подвиг однофамільця, героя повстання в'язнів гітлерівського табору Собібор.» — цілком невичитаний автопереклад. Повториться — накладу ПО без додаткового попередження, вибачте.--Piramidion 10:20, 23 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: так повністю стаття не має бути ідентична статті на іншій мові? це ж не має бути оригінальним дослідженням? Baaz 11:01, 23 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: є якісь курси вікіпедії де розповідають як і що робити? --Baaz 11:09, 23 березня 2021 (UTC)
Вам потрібні курси з вичитування автоперекладу? Є ВП:Ознайомлення і ВП:Переклад. --Piramidion 12:36, 23 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: з вікірозмітки та синтаксису коду Romkabaz (обговорення) 13:06, 23 березня 2021 (UTC)
Довідка:Ознайомлення має посібники, потрібні для ознайомлення з усіма основами роботи у Вікіпедії. Конкретно про форматування можна почитати на Довідка:Ознайомлення з редагуванням вікірозмітки/2 і наступній сторінці того посібника. Також є ВП:Шпаргалка--Piramidion 16:49, 23 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Оскільки ви продовжуєте створювати статті автоперекладом після кількох попереджень («Будинки Еллі» та «викидає бульбашка» в статті Акт вбивства (фільм, 1948)), вам встановлено персональне обмеження на створення статей. Будь ласка, зосередьтеся на вже створених статтях і вичитайте їх. Якщо не можете чи не хочете — знайдіть собі інший проєкт, де такий автопереклад був би прийнятним. Також майте на увазі, що спроба обійти це обмеження може спричинитися до блокування вашого облікового запису, у тому числі й безстрокового. --Piramidion 21:21, 24 березня 2021 (UTC)

@Piramidion: дякую... , коригувати статті в мене ще залишилась можливість? вчора не встиг відкоригувати думав зранку це зробити, а ви вже блоканули, я вчора правив статтю, заодне вирішив додати відсутні статті та посилання, от тобі й маєєш, працюй то тебе ще й заблокують, та ще й безкоштовно, дякую пане Romkabaz (обговорення) 07:40, 25 березня 2021 (UTC)
Вас не заблокували взагалі, а тільки обмежили створення нових статей. І це було вимушеною дією. Що Ви думали підкоригувати, коли практично всі створені Вами статті потребують вичитки чи й істотної переробки? І замість того, щоб їх доопрацьовувати Ви далі штампуєте все нові неякісні статті, які навіть можуть підпадати під критерії швидкого вилучення. Можете покращувати Вами створені статті, інші статті, тема яких може зацікавити. Якщо розберетеся з цим всім, то адміністратори можуть зняти з Вас це обмеження.--Кучер Олексій (обговорення) 07:48, 25 березня 2021 (UTC)
@Кучер Олексій: я доопрацьовував статтю Шановний ! в ній були посилання на непереведених авторів режисерів та фільму, я їх перевів і дав посилання на статтю, що тут поганого? не встиг я вчора повністю їх відкоригувати ! тепер і не знаю чи маю бажання це робити дякуючи адміністратору @Piramidion: , робіть що хочете Romkabaz (обговорення) 07:56, 25 березня 2021 (UTC)
Шановний, Вами створено 67 статей!. Кілька з них було вилучено. З тих, що залишилися, значна частина не відповідають вимогам. І замість того, щоб їх доопрацьовувати, Ви створюєте все нові і нові з такими ж проблемами. Чи Piramidion мав чекати поки таких статей стане тисяча? За Вас ніхто не буде тих статей доопрацьовувати.--Кучер Олексій (обговорення) 08:06, 25 березня 2021 (UTC)
@Кучер Олексій:1 стаття була вилучена, через авторські права, вона переписана Romkabaz (обговорення) 08:08, 25 березня 2021 (UTC)
Схоже, що Ви недобре знайомі з власним внеском.--Кучер Олексій (обговорення) 08:14, 25 березня 2021 (UTC)
@Кучер Олексій: доопрацюю, якщо вирішиться моє питання по арбітражу, а ні то залишу проект назавжди Romkabaz (обговорення) 09:53, 25 березня 2021 (UTC)
Який арбітраж? Такі позови, як правило, навіть не приймають до розгляду, оскільки немає доарбітражного врегулювання. Для початку як щось робити, потрібно ознайомитися з тим, як це робиться і за яких умов. Треба хоча б трохи почитати правила.--Кучер Олексій (обговорення) 09:57, 25 березня 2021 (UTC)
@Кучер Олексій: я писав до упорядника @Piramidion: він не відповідає, і на листи також --Romkabaz (обговорення) 10:02, 25 березня 2021 (UTC)
«людина може бути винен згідно фактам, але при цьому бути невинним в моральному плані». Не треба мені баки забивати. Я вже сказав, що вам слід зробити, якщо ви не маєте бажання вичитувати власні статті. А оцією балаканиною замість вичитки не вашого (а машинного) перекладу ви лише демонструєте відсутність добрих намірів.--Piramidion 10:05, 25 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: мені шкода того часу, що я викладаю для правки вікіпедії, бадай навіть хибних, вам важко було відповісти на моє питання? я можу продовжувати редагувати статті без створення статей? Romkabaz (обговорення) 10:09, 25 березня 2021 (UTC)
Це — технічне обмеження, і ви технічно не зможете зробити того, що вам технічно заборонили. Як ви трактуєте моє прохання «вичитайте їх»? Чи, може, це якийсь такий тролінг з вашого боку?--Piramidion 10:12, 25 березня 2021 (UTC)
@Piramidion: не розумію, питання на питання? я заблокований на створення, мені редагувати можна чи ні? досить просте питання задаю. скажіть так чи ні? Romkabaz (обговорення) 10:17, 25 березня 2021 (UTC)
Piramidion, перепрошую, що втручаюся коли вже Ви тут, але це справді схоже на якийсь тролінг. «...зосередьтеся на вже створених статтях і вичитайте їх...» — це цитата Piramidion зі звернення вище. То Ви можете редагувати вже створені статті?!--Кучер Олексій (обговорення) 10:20, 25 березня 2021 (UTC)
@Кучер Олексій: це було до персонального обмеження на створення, я хочу почути це від адміністратора, не від вас перепрошую Romkabaz (обговорення) 10:23, 25 березня 2021 (UTC)
Piramidion вітаю, розблокуйте створення статей, не можу створювати Romkabaz (обговорення) 10:59, 6 квітня 2021 (UTC)
Piramidion прошу перенести вчора вилучену статтю Базелюк Володимир Олександрович на мою особисту сторінку, не зберіг копії, чи підскажіть як витягнути дані з архіву Romkabaz (обговорення) 07:53, 9 квітня 2021 (UTC)
Шановний користувачу. Обмеження яке на вас наклали цілком мають право бути, оскільки більшість створених вами статей мають серйозні недоліки або елементи автоперекладу. Тому ваш позов на арбітраж є завчасний, даремний і має ряд порушень у його поданні. Варто все ж більш детальніше читати правила перед тим як користуватись якоюсь функцією Вікіпедії. До того ж наразі вас не заблокували, ви можете редагувати понад мільйон існуючих у вікіпедії статей, це величезний пласт інформації. Їх можна оновлювати, виправляти, доповнювати та робити багато інших речей і таким чином приносити користь нашому проєкту. Звісно можете займатись і своїми статтями. Якщо в них не залишиться недоліків, то очевидно що обмеження з вас може бути знято. Тож сподіваюсь на розуміння і на те, що ви краще вивчите правила Вікіпедії та зможете принести їй багато користі. Якщо у вас виникатимуть якість проблеми чи питання, то можете завжди звертатись на мою СО. Успіхів. --YarikUkraine (обговорення) 11:03, 25 березня 2021 (UTC)
@YarikUkraine: дякую, коротко, лаконічно й доступно , ви можете редагувати - це те, що я чекав від опонента у відповіді Romkabaz (обговорення) 11:12, 25 березня 2021 (UTC)
YarikUkraine я не можу створювати статті в загальний простір взагалі, не тільки переклад заблоковано, прошу переглянути Romkabaz (обговорення) 10:57, 6 квітня 2021 (UTC)
Привіт. Ваша стаття містить порушення авторських прав (дослівний переклад) із сайту [1]--Piramidion 13:18, 6 квітня 2021 (UTC)
@Piramidion: вітаю, які ще вимоги до мною автопереведених сторінок? Romkabaz (обговорення) 12:22, 16 червня 2021 (UTC)
Привіт. Ну, ви ж не виконали ще основної вимоги — вичитати їх. Глянув дві статті, особливо не придивлявся, але перше ж, що впало у вічі:
  • Джеральдін Брукс — купа правописних помилок, англомовні назви компаній чомусь записані кирилицею, «Так, Денніс Шварц охарактеризував фільм як щільний і насичений, дуже захоплюючий трилер, ні в чому не поступається більш визнаним фільмів Офьюлса.» — як ви собі уявляєте «шільний» фільм, і що таке «Офьюлс»? Останнє записане не українською мовою. «(...) намагається створити з повії образ сумує героїні, відчайдушно хапаються за можливість жити гідним життям.» — і далі по тексту. Тут без коментарів.
  • Гребенщикова Аліса Борисівна — тут зацитую цілий абзац: «Три сезони була провідною авторської програми про сімейне дозвілля «Місто для дітей» на телеканалі « Мать и дитя ». У 2010-2013 роках була однією з провідних « Хочу знати з Михайлом Ширвиндтом» Первом канале. 3-4 жовтня 2014 року беру участь у театралізованих онлайн-читаннях « Кареніна. Живе видання ». У 2015 році взяла участь літературно-просвітницькому проекті Бути поетом!. 25 вересня 2015 року актриса взяла участь у театралізованих онлайн-читаннях творів А. П. Чехова Чехов живий. У 2016-2017 роках була провідною музичної програми «Своя студія» на офіційній радіостанції Уряду Московської області Радіо один.»
Це — не статті вікіпедії. Це — стидовисько вікіпедії. І автором цього стидовиська є ви. Чи усвідомлюєте ви це? EDIT: усі ваші статті — отут. Якщо хочете, щоб вам дозволили створювати нові статті, спершу доведіть до ладу те, що вже настворювали. Бо станом на зараз ваш внесок приносить більше шкоди, ніж користі.--Piramidion 13:24, 16 червня 2021 (UTC)
@Piramidion: вітаю Romkabaz (обговорення) 05:33, 17 червня 2021 (UTC)
@Piramidion: так ці статті не вичитані, пропустив якось, займаюсь Romkabaz (обговорення) 13:33, 16 червня 2021 (UTC)
@Piramidion: Брукс закрив, Алісу також, нажаль по фільмографії в мене з перекладом не дуже, тому поставив помітку на доопрацювання, що ще? --Romkabaz (обговорення) 05:32, 17 червня 2021 (UTC)
Лясковський Володимир Георгійович — «У творах Лясковського були описані нелегку працю трудівників сільського господарства, моряків, портовиків і всіх тих, хто своєю творчою працею створював красу. Він першим з літераторів зробив кілька рейсів на китобійної флотилії Слава, де редагував виходила там багатотиражку Радянський китобій.» Ви очікуєте, що я вам усі статті так перелічуватиму? Чи ви все ж таки візьметеся й пройдетеся по всіх своїх статтях?--Piramidion 12:53, 17 червня 2021 (UTC)
поправив Romkabaz (обговорення) 13:16, 17 червня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: прохання допрацювати ваші статті[ред. код]

Доброго дня! Ще раз дякую за вашу участь у марафоні WikiGap 2021 в українській Вікіпедії.

Організатори будуть раді надіслати вам сувеніри (розсилка планується на кінець квітня-початок травня), але зверніть, будь ласка, увагу, що для цього потрібно, щоби ваш внесок відповідав правилам Вікіпедії.

Тому пишу вам із проханням виправити проблеми у ваших статтях — а саме невичитаний машинний переклад. Будь ласка, пройдіться по започаткованих вами статтях і вичитайте їх вручну. У нагоді вам можуть стати поради та правила, посилання на які є зверху цієї сторінки. Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:03, 8 квітня 2021 (UTC)

Запитання[ред. код]

Вітаю! Поясніть, будь ласка, навіщо ви робите правки такого типу: ред.№ 32734464? Я не маю на увазі виправлення машинного перекладу, а зміну тире на дефіс. Зважте, що у нас є правило ВП:СТИЛЬ, яке це регламентує. Не робіть такого більше, будь ласка.--reNVoy (обговорення) 12:04, 17 червня 2021 (UTC)

reNVoy вітаю, це впливає якимось чином на вигляд статті? Romkabaz (обговорення) 12:25, 17 червня 2021 (UTC)
звісно.--reNVoy (обговорення) 13:49, 17 червня 2021 (UTC)
@Renvoy: можливо на вигляд коду, я не бачу суттєвої різниці, поясніть Romkabaz (обговорення) 13:52, 17 червня 2021 (UTC)
є різниця і суттєва. Сподіваюсь ви бачите, що між "Іван Петренко - український футболіст" і "Іван Петренко — український футболіст" є серйозна різниця.--reNVoy (обговорення) 14:01, 17 червня 2021 (UTC)
P.S. підключіть собі Вікіпедія:Вікіфікатор, щоб автоматично змінювати такі речі--reNVoy (обговорення) 14:03, 17 червня 2021 (UTC)
@Renvoy: я не використовую старий шаблон редагування сторінок, навіть не знаю де його увімкнути Romkabaz (обговорення) 05:33, 18 червня 2021 (UTC)

Вичитка статей[ред. код]

Вітання. Щодо зняття з Вас персонального обмеження на створення статей, то гадаю, що адмністратори зможуть це здійснити тільки після вичитки Вами створених раніше статей. Чимало Вами започаткованих статей залишаються невичитатними та невікіфікованими. Я дещо поправив останню Вами створену статтю Амфітеатров Данило Олександрович, яку можете взяти за заразок при доопрацюванні інших.--Кучер Олексій (обговорення) 08:09, 22 червня 2021 (UTC)

@Кучер Олексій: так а як цей вікіфікатор прицепити, чи вручну Romkabaz (обговорення) 09:52, 22 червня 2021 (UTC) ? --Romkabaz (обговорення) 09:52, 22 червня 2021 (UTC)
Не пам'ятаю щоб мені його доводилося якось «причеплювати». Вікіпедія:Вікіфікатор має бути на панелі інструментів.--Кучер Олексій (обговорення) 10:52, 22 червня 2021 (UTC)