Обговорення користувачки:Karolina Ukraine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Karolina Ukraine!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«Teo» обг 06:29, 10 липня 2012 (UTC)

Ліа Мішель[ред. код]

Доброго дня!

У статті дійсно багато помилок. І справа не лише у набула/здобула (це окрема розмова про відтінки значень слів). От, наприклад, «у центрі навчання сценічного мистецтва» я навіть не знаю, як виправити — «у центрі навчання сценічному мистецтву» чи «у центрі вивчення сценічного мистецтва», це залежить від оригінальної назви. Я трохи пробігся по статті, але там ще є над чим попрацювати. Статті «так повільно перевіряються» тому, що іноді у патрульного на перевірку йде більше часу, ніж у автора пішло на написання статті. От, наприклад, посилання на teenvogue дає «Sorry, we couldn't find the page you were looking for». Я закоментував той ref. Чи то помилка у посиланні, чи сторінка пропала, чи вхід лише для зареєстрованих користувачів, але перевірити джерело неможливо. У відпатрульованій статті таке може з'явитися з часом, але на момент перевірки такого не повинно бути — Ви повинні перевіряти лінки, які даєте у своїх статтях. --ReAl (обговорення) 08:51, 22 серпня 2013 (UTC)

Доброго дня! ReAl, дуже вдячна Вам за повідомлення. Мені не варто було сперечатия про помилки (вони справді є, і їх багато). Думаю, правильно буде «у центрі навчання сценічному мистецтву. Я розумію це. Обов'язково допрацюю статті. Справді, бути патрульним важко і виправляти статті також. Я превірю всі лінки і взагалі статті. Дякую! --Karolina Ukraine (обговорення) 12:27, 22 серпня 2013 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику Karolina Ukraine!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Щодо файлу[ред. код]

Добридень! Невільні файли завантажуються локально, у даному випадку найкраще завантажити нову версію до Файл:Логотип відеогри Finding Bigfoot (відеогра).jpg та змінити джерело (якщо потрібно). Файли на Вікісховище завантажуються лише під вільними ліцензіями чи дозволом від правовласника. Так як Ви написали своє авторство в опису файлу, то повідомлю: авторство зазначається тією особи/організації, яка має права на це зображення, включаючи права на логотип.--『  』 Обг. 08:53, 27 липня 2019 (UTC)