Файл:Darwin.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Darwin.jpg(394 × 550 пікселів, розмір файлу: 110 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

This image was copied from wikipedia:fr. The original description was:

Photo libre de droits

Source : Helmolt, H.F., ed. History of the World. New York: Dodd, Mead and Company, 1902

"Courtesy of The General Libraries, The University of Texas at Austin."


Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

date/time username resolution size edit summary
This PD file was uploaded by the bot User:Loveless and is being checked for the following reasons:
  • wrong PD tag
  • no categories
  • possibility of duplicates (?)
  • Might have erased an existing picture with same name (sorry)

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний14:28, 29 вересня 2006Мініатюра для версії від 14:28, 29 вересня 2006394 × 550 (110 КБ)LovelessThis image was copied from wikipedia:fr. The original description was: Photo libre de droits Source : Helmolt, H.F., ed. History of the World. New York: Dodd, Mead and Company, 1902 "Courtesy of The General Libraries, The University of Texas at Austin

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.