Merck & Co.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Merck & Co)
Перейти до: навігація, пошук
Merck & Co., Inc.
(Merck Sharp & Dohme (MSD) поза межами США і Канади)
Merck & Co.
Тип Публічна компанія
Лістинг на біржі

NYSEMRK
Промисловий індекс Доу-Джонса

S&P 500
Спеціалізація фармацевтика
Заснування

1891 як відділення німецької компанії

1917 як незалежна компанія
Попередні назви Merck KGaA
Ключові особи Kenneth Frazier
(Президент і виконавчий директор)
Галузь Фармацевтична промисловість
Продукція Гадрасил, Фінастерид, Монтелукаст та інші препарати
Виторг US$ 48.047 billion (2011)[1]
Операційний прибуток US$ 7.334 billion (2011)[1]
Чистий прибуток US$ 6.272 billion (2011)[1]
Співробітники 86,000 (2011)[1]
Дочірні компанії Sirna Therapeutics[d], Merck (Japan)[d], MSD (Netherlands)[d], Merck Sharp & Dohme (Switzerland)[d] і Merck Sharp and Dohme (Germany)[d]
Сайт merck.com

Merck & Co., Inc. (NYSEMRK), відома як Merck Sharp & Dohme, MSD поза Сполученими Штатами Америки і Канадою, є одною з найбільших фармацевтичних компаній в світі. Штаб-квартира знаходиться в Whitehouse Station, штат New Jersey, її планують перенести в Summit, New Jersey в найближчому часі. Компанія була заснована в 1891 році, як американське відділення німецької компанії Merck KGaA. Merck & Co. була конфіскована урядом США під час Першої Світової війни і після цього було перезаснована як незалежна американська компанія. На сьогодні це одна з семи найбільших фрамацевтичних компаній по риночній капіталізації і доходу.

Компанія подає себе як "глобальна дослідницько-фармацевтична компанієя", що "відкриває, розробляє, виробляє і продає широкий спектр інноваційних продуктів для поліпшення здоров'я людини і тварин, безпосередньо та через свої спільні підприємства".

Компанія також публікує The Merck Manuals - серія періодичних видань для терапевтів і медсестер. Сюди входить Merck Manual of Diagnosis and Therapy - світовий бестелер серед медичниг книг.

Вчений з Merck, Моріс Гіллман (Maurice Hilleman) був нагороджений як вчений, що врятував найбільшу кількість життів в 20 ст.[2] Серед його досягнень:

  • Вакцина проти гепатиту В, яка була перша використана для вакцинації для профілактики ракової гепатоми печінки, ракових потенційних ускладнень вірусу гепатиту В
  • Вакцини проти менінгіту і пневмонії.

Примітки[ред.ред. код]

  1. а б в г 10K Form. Merck. Архів оригіналу за 2013-08-27. 
  2. Montana State University: The man who saved millions.[1] Accessed 2012-12-20.