Rakuen (відеогра)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Rakuen
Rakuen videogame cover.png
Загальне
Розробник Лора Шиґігара
Видавець Лора Шиґігара
Жанр(и) Пригоди, рольова гра, інді
Платформа Microsoft Windows, OS X, Linux
Творці
Сценарист(и) Лора Шиґігара
Ігродизайнер(и) Лора Шиґігара
Художник(и) Еммі Тойонаґа (Emmy Toyonaga)
Метт Голмберґ (Matt Holmberg)
Композитор(и) Лора Шиґігара
Технічне
Дата випуску 10 травня 2017
Рушій RPG Maker XP
Режим гри самітний
Носій Steam
Керування Клавіатура або комп'ютерна миша
Офіційний сайт

Rakuen (від яп. 楽園 Рай) — рольова пригодницька відеогра, створена Лорою Шиґігарою на рушії RPG Maker XP. Гра була випущена 10 травня 2017-го року.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Це пригодницька історія без битв. У деталях  — суміш Maniac Mansion, To the Moon і The Legend of Zelda: A Link to the Past. Головне місце дії, лікарня, має багато дрібних головоломок і таємниць, що розкриваються впродовж усієї гри, а з часом можна й допомогти покращити це місце. Більша частина гри — це розкриття історій пацієнтів і секретів навколишнього світу. Тривалість гри складає від 6 до 10 годин.

Сюжет[ред. | ред. код]

Rakuen — це історія про маленького Хлопчика (Boy), який живе в лікарні. Щодня Мати (Mom) читає йому улюблену книжку про дитину з племені, що живе у фантастичному світі під назвою «Ліс Моризона» (Morizona Forest). Одного дня дитина прокидається й виявляє, що все його плем'я зникло. Незабаром вона дізнається, що плем'я відплило до райського острова під назвою «Ракуен», аби уникнути небезпеки.

Самотня, але рішуча, дитина відправляється в подорож на пошуки охоронця Лісу, Моризори (Morizora). Після подолання багатьох викликів і перешкод дитина знаходить Моризору, і той дарує сміливцю одне бажання: подорож на власному чарівному кораблі. Дитина відпливає, урешті возз'єднуючись зі своїм племенем і всіма тими, кого любив, у прекрасному світі Ракуена.

Якось Хлопчик запитав Матір, чи не могла б вона взяти його до фантастичного світу з книги, аби в обмін на виконання подвигів попросити у Моризори одну річ. Його мати погодилася, і вони разом відправилися у велику пригоду в пошуках шляху до Охоронця Лісу.

Також Хлопчик починає більше дізнаватися про пацієнтів лікарні, що живуть на його поверсі: примхливого старого, який завзято оберігає зламану музичну коробку й скаржиться на те, що немає жодних відвідувачів; молоду жінку в комі, яку місяцями доглядає власний чоловік; старого, що час-од-часу виробляє дивні речі й втрачає пам'ять; дівчинку, що сумує через те, що перед від'їздом до лікарні не змогла попрощатися з другом... Хлопчик починає розуміти, що його сусіди страждають через секрети й боротьбу, які загадково пов'язані з дивною лікарнею.

Допомагаючи всім навколо, Хлопчик стикається з питаннями емпатії, надії й тим, що лишається в спадщину, коли власна історія доходить кінця.

Посилання[ред. | ред. код]