Диво Жінка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Диво Жінка
Історія
Видавець DC Comics
Дебют All Star Comics #8
Автор(и) Вільям Молутлон Мерстон
Гаррі Джей Пітер
Характеристики
Альтер его Діана Прінсе
Повне ім'я Принцеса Діана
Позиція Добро
Вид Амазанка
Союзники
Аквамен , Бетмен , Зелений Ліхтар , Кіборг , Марсіанський Мисливець , Стів Тревор , Супермен , Флеш
Особливі сили
  • Надлюдська сила, швидкість та витрвалість.
  • Обмежена невразливість і регенерація.
  • Фізична краса
  • Емпатія і взаєморозуміння з тваринами, посилені почуття.
  • Володіння бойовими навиками.
Обладнання
  • Лассо Істини - використовується як зброя і своєрідний детектор брехні.
  • Захисні браслети - пара незнищенних наручних браслетів що використовуються для захисту, фактично її щит.
  • Тіара - зброя бумеранг.
  • Пояс - надає можливість літати.
  • Невидимий літак

Диво Жінка (англ. Wonder Woman Вандер Вумен) в деяких перекладах Чудо-Жінка — супергероїня популярних серій коміксів від DC, створена американським психологом і письменником Вільямом Молтоном Марстоном. Вперше з'явився в All Star Comics #8 грудень 1941 року і відтоді публікується DC Comics майже безперервно за винятком короткої перерви в 1986 році.

Вона одна з небагатьох популярних жінок в коміксах, як героїня бореться за справедливість, любов, мир, і статеву рівність, останнє призвело до того що "Wonder Woman" широко вважається феміністичним символом. Диво жінка це принцеса-воїн Діана із основа амазонок Темескіри (Themyscira), взятого з грецької міфології, за межами своєї батьківщини вона відома як Діана Прінсе. Діана є надзвичайно привабливою жінкою і не лише за мірками супергероїв, обдарована широким діапазоном надлюдських сил, здібностей та бойових навиків. Має неперевершаний арсенал зброї, в тому числі: Лассо Істини, парою незнищенних браслетів, Тіарою яка служить бумерангом, пояс лавітації і в деяких історіях невидимий літк. Була у складі Товариства Справедливості Америки (1941 року) та одна із засновниць Ліги Справедливості Америки (1960 року). Диво-Жінка зайняла 20-те місце в списку «50 найвидатніших персонажів коміксів» за версією журналу Empire, а в травні 2011 року - 5 місце в списку «Сто кращих персонажів коміксів усіх часів» за версією IGN.

Біографія[ред.ред. код]

Диво-жінка була народжена Іпполітою, царицею дивовижного світу — Теміскіри. Цариця назвала дівчинку Діаною. Минули роки, Діана виросла і покинула Теміскіри. Вона подалася у США, а репортери нарекли її Диво-жінкою — богинею істини.

Диво-жінка: другий генезис[ред.ред. код]

Цей матеріал перенесений зі статті "Чудо Жінка: Другий Генезис", яка була видалена.

Диво-жінка: другий генезис — комікс-історія про Диво-жінку, написана Джоном Берном, у якій вона об'єдналась з полісменом Майком Шорром, щоб врятувати Райський острів - Феміскіри, де вона народилась.

Поле бою — Райський острів, країна амазонок. Принцеса Діана випадково об'єднується з детективом Майком Шорром, якого рятує у барі від злочинців, які намагалися його вбити, і вступає в поєдинок з безжальним правителем планети Апоколіпс — богоподібним тираном Дарксайдом. Діана стає новою правительницею Феміскіри і саме вона і її сестри стають живим щитом, рятуючим Олімпійських богів і сам всесвіт від знищення.