Hearthstone: Heroes of Warcraft

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Частина серії 'Warcraft'
Дата випуску Windows, OS X
11 березня 2014
iPad
16 квітня 2014
iPhone, Android
Жанр ККГ
Платформи Microsoft Windows, OS X, iPad, iPhone, Android
Рушій гри Unity

Hearthstone: Heroes of Warcraft — карткова онлайн-гра, розроблена Blizzard Entertainment і поширювана за моделлю free-to-play за мотивами всесвіту Warcraft. У грі Blizzard підтримується Battle.net, і завантаження відбувається через спеціальний[1] лаунчер від Blizzard. Продукт випущений на PC, OS X і iOS. Версія гри для iPad та PC доступна для завантаження в App Store. На BlizzCon анонсований вихід гри на Android. Версія для Android-планшетів вийшла 16 грудня 2014 року. На момент виходу , завантаження з Google Play було доступне тільки для Канади, Нової Зеландії та Австралії .

Опис[ред.ред. код]

Hearthstone є колекційною картковою онлайн-грою, заснованою на покрокових боях один на один між двома противниками. Гравці можуть вибирати режими гри, кожен з яких має невеликі відмінності від інших. Користувачі починають гру з отримання стартових наборів, що складаються з «базових» карт, але можуть набувати рідкісні і більш потужні картки шляхом покупки комплектів карт або отримувати карти як нагороду за участь у змаганнях. Гравці також можуть розпорошувати непотрібні карти, отримуючи за це "Чародійний пил", який може бути використаний для створення нових карт. Комплекти карт і вхід на Арену можна купити за золото, що є ігровою валютою й отримується за виконання щоденних завдань і перемогу на боях, або купується за реальні гроші в магазині.

Гра повністю заснована на всесвіті Warcraft разом з більшою частиною її героїв і картами, що повторюють характеристики істот.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Ви граєте проти опонента, ваше завдання — звести його здоров’я до нуля або менше (в противника 30 очків здоров’я). У цьому гравцеві допомагають карти істот і магії, а також класова здатність героя. Розмір колоди у всіх режимах становить 30 карт. Битва між картами відбувається на столі, так званому «полі бою». Існує кілька різних «полів бою». Вибираються вони випадковим чином і ніяк не впливають на гру. Деякі декорації поля бою інтерактивні, проте ніяк не впливають на саму гру.

Герої[ред.ред. код]

Перед кожним боєм гравці вибирають одного з дев'яти героїв. Всі герої в Hearthstone — персонажі всесвіту Warcraft. Кожен клас наділений класовими здібностями, які можна застосувати в битві за м́ану:

  • Маг (Джайна Праудмур) — герой, сфокусований на магії. Використовує велику кількість потужних заклинань і секретів. Сила героя — «Спалах вогню», віднімає 1 одиницю здоров'я.
  • Мисливець (Рексар) — герой господар звірів, майстер секретів, орудує луками. Більшість його тактик будуються на комбінації різних ефектів від його звірів, секретів і різного виду пострілів. Сила героя — «Вірний постріл», віднімає герою противника 2 одиниці здоров'я.
  • Воїн (Гаррош Пекельний Крик) — герой, що має багато зброї, вміє накладати на себе броню, використовує заклинання захисту, шкоди і посилення. Більшість істот воїна мають різні бойові здібності. Сила героя — «Підняти щит !», Дає героєві +2 до броні.
  • Шаман (Тралл) — герой, сфокусований на магії стихій. Підсилює своїх істот, має часом непередбачувану, але унікальну техніку потужних і дешевих заклинань, що базується на «Перевантаженні» — унікальній класовій особливості, блокуючій певну кількість вашої мани на 1 хід, що заважає вам розігрувати карти на наступному ходу. Сила героя — «Заклик тотема», викликає на поле бою випадковий тотем.
  • Друїд (Малфуріон) — герой, що спеціалізується на сильних, але дорогих істотах, деякі карти друїда можуть надавати вибір ефекту перед використанням, чого немає у інших класів. Також у друїда є унікальна можливість вирватися вперед за очками мани, що дозволяє розігрувати дорогих істот раніше суперника. Сила героя — «Зміна вигляду», дає +1 до атаки до кінця ходу і +1 до броні.
  • Жрець (Андуїн Рінн) — герой, який здатний виліковувати себе та істот, може брати під контроль істот противника або знищувати їх, має безліч тактик по набору карт в руку, в тому числі можливість скопіювати карти ворога, здатність збільшувати характеристики своїх істот. Сила героя — «Мале зцілення», відновлює 2 одиниці здоров'я. При використанні спеціальних карт сила героя може завдавати шкоди.
  • Розбійник (Валіра Сангвінар) — герой, який використовує підлі заклинання, які можуть прибирати істот противника назад в руку або вбити, орудує кинджалами, періодично підсилюючи їх отрутою. Крім того, більшість його карт використовують унікальну механіку «Серій прийомів», що дає бонус до ефекту, при розігруванні карт в необхідній послідовності. Сила героя — «Майстер клинків», споряджає героя зброєю з характеристиками 1/2(1 атаки/2 здоров'я).
  • Паладин (Утер Світлоносний) — герой, що користується сцілюючими заклинаннями і підсилюючими картами. Сила героя — «Підкріплення», закликає на поле бою паладина-рекрута з характеристиками 1/1.
  • Чорнокнижник (Гул'дан) — герой, що спеціалізується на ризикованій грі: дешево викликає сильних атакуючих демонів або використовує атакуючі заклинання, часто жертвуючи при цьому своїм здоров'ям або картами, як правило веде швидку і агресивну гру. Має ряд заклинань знищують супротивників незалежно від їх кількості здоров'я. Сила героя — «Життєвідвід», віднімає собі 2 одиниці здоров’я, після чого гравець бере одну карту.

Переможцями можуть ставати будь-які класи з однаковою часткою ймовірності, серед гравців баланс є приблизно рівним.

Режими гри[ред.ред. код]

Існує чотири основні режими гри-тренування, гра,арена та пригоди.

Тренування[ред.ред. код]

У режимі тренування гравці б'ються проти штучного інтелекту. Тут гравці можуть вивчити основи гри, граючи проти «звичайних» супротивників, що використовують тільки базові карти в своїх колодах, а також проти «експертів», що мають у колодах карти з набору експерта. Перед грою користувачі можуть вибирати клас противника.

Гра[ред.ред. код]

У цьому режимі ви будете грати проти реальних опонентів заздалегідь складеними вами, або стартовими колодами. У колоді може бути тільки по дві однакові карти. Легендарні карти не можуть мати пари. По результату вашої гри вам буде присвоєно певний ранг, що показує ваш клас гри. Ранг підвищується при досягненні трьох зірок рангу. Зірки можна заробити вигравши бій проти випадкового гравця. За серію перемог нараховуються додаткові зірки рангів. Противник підбирається за рангом і може відрізнятися від вашого рангу на один рівень. Всього в грі 25 рангів: від «Злої курки» до «Господаря таверни» і ще один, особливий ранг — «Легенда». Чим вищий ранг ви маєте, тим сильніше вам будуть траплятися противники. Зараз розробляються нагороди для тих, хто займає вищий ранг в режимі Ігри[джерело не вказано 333 дня]. За три перемоги в режимі гри ви отримаєте 10 ігрових золотих монет. У режимі Ігри та на Арені можна виконувати щоденні завдання. Кожен день гравець отримує нове завдання. Можна накопичити і виконувати до трьох завдань одночасно. Один раз на добу є можливість прибрати одне з них, замінивши на нове.

Арена[ред.ред. код]

Це тип рангової гри. Участь в іграх на Арені платна. Ви можете купити вхід за ігрове золото або реальні гроші. Вам буде запропоновано вибрати одного з трьох випадково запропонованих героїв. Після того, як ви вибрали героя, таким же чином ви будете вибирати картки в свою колоду. Вам буде запропоновано три випадкових карти, ви повинні будете вибрати з них одну. І так буде, поки ви не наберете 30 карт. Колода може містити скільки завгодно однакових карт. далі ви будете боротися з противниками. Ви можете програти максимум три рази або одержати максимум 12 перемог. Після цього арена закінчується і вам присвоюється ранг і видаються нагороди. Чим більше ви вигравали, тим вагоміше буде нагорода. У нагороду гравці можуть отримати золото і чародійський пил. Незалежно від вашого результату ви отримаєте один бустер в подарунок.

Дружня дуель[ред.ред. код]

У режимі "дуель" гравці можуть кидати виклик будь-кому зі списку друзів. Цей режим не передбачає винагород.

Пригоди[ред.ред. код]

У цьому режимі гравці можуть боротися з лиходіями (босами), за перемогу над якими будуть давати винагороду (карти). Режим, офіційно представленний компанією Blizzard, вийшов влітку 2014.

Розробка[ред.ред. код]

Компанія Blizzard анонсувала гру на виставці Penny Arcade Expo (PAX) 22 березня 2013 Компанія Blizzard Entertainment оголошує про підготовлюваний вихід гри Hearthstone ™: Heroes of Warcraft ™. З 16 серпня 2013 гра перебувала в стані закритого бета-тестування серед гравців Південної і Північної Америки. 23 серпня на офіційному сайті Blizzard з'явилося повідомлення про закриття World Of Warcraft Trading Card Game, настільної карткової гри по світу World of Warcraft. З 4 вересня 2013 почалося закрите бета-тестування для європейського регіону. Тестування проходило без статусу NDA, тобто розголошення інформації про гру повністю дозволено. Запрошення отримало понад мільйон гравців. C 23 січня 2014 почалося відкрите бета-тестування для європейського регіону. 12 березня 2014 було оголошено про офіційний вихід гри. 16 квітня 2014 гра стала доступна для завантаження в App Store.

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Офіційний веб-сайт гри