S7 Airlines

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
S7 Airlines.gif
ІАТА S7
ІКАО SBI
Позивний SIBERIAN AIRLINES
Дата заснування 15 липня 1923
Хаби «Домодєдово» (Москва)
МА «Іркутськ» (Іркутськ)
Толмачово (Новосибірськ)
Базовий аеропорт Толмачово (Новосибірськ)
Кількість пунктів призначення 83
Основні пункти призначення Анапа
Баку
Єреван
Перм
Санкт-Петербург
Сочі
Хабаровськ
Ставрополь
Челябінськ
Розмір флоту 42
Штаб-квартира Росія Росія
Керівник Володимир Об'єдков (генеральний директор)
[1]

«S7 Airlines» (офіційна назва ВАТ «Авіакомпанія «Сибір») — російська авіакомпанія, що володіє найбільшою в Росії мережею внутрішніх маршрутів, збудованої на базі трьох великих авіатранспортних вузлів в Москві (Домодєдово), Новосибірську (Толмачово) і Іркутську. S7 Airlines виконує регулярні польоти в країни СНД, Європу, Близький Схід, Південну Азію і країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

S7 Airlines, поряд з авіакомпанією «Глобус», міжнародним туроператором С7 Тур, роздрібною мережею з продажу квитків і турпакетів С7 Квиток, а також рядом інших компаній, що здійснюють діяльність у сфері авіаперевезень, входить до Групи компаній S7.

Історія авіакомпанії почалася в 1957 році з моменту виконання першого цивільного рейсу з військового аеродрому в Новосибірській області, що знаходиться в складі Толмачевського об'єднаного авіазагону. На базі цього авіазагону була утворена авіакомпанія «Сибір». З 2005 року авіакомпанія «Сибір» виконує польоти під брендом S7 Airlines.

Парк S7 Airlines складається з 31 повітряного судна: 19 літаків Airbus A319, дев'ять лайнерів Airbus A320, один літак Airbus A310 і два далекомагістральні лайнери Boeing 767-300.

S7 Airlines є учасником глобального авіаційного альянсу One World. З 2001 року S7 Airlines є дійсним членом Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту (IATA).

Авіація Це незавершена стаття з авіації.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.