Автомагістраль M-1 (Росія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Автомагістраль M1 (Росія))
Перейти до: навігація, пошук
M1-RUS.svg
Автомагістраль «Білорусь»
M1 karte gross.jpg
Довжина: 440 KM
Західний край: кордон з Білорусью
Східний край: Москва

Автомагістраль М-1 «Білорусь»автомобільна дорога федерального значення МоскваСмоленськ — державний кордон з Білорусью, частина європейського маршруту E30 та азійського маршруту АН6. Протяжність автомагістралі — 440 кілометрів.

Прямує територією Московської і Смоленської областей.

Маршрут[ред.ред. код]

Бере початок на перетині Можайського шосе і МКАД, далі проходить територією Московської області південніше міст Одинцова (4 км), Кубинки (52 км), Можайська (98 км), територією Смоленської області проходить на малій відстані південніше Гагаріна (166 км), північніше Вязьми (227 км), крізь Сафонова (297 км), Ярцева (334 км), далі північніше Смоленська по об'їзній дорозі (334 км) і перетинає державний кордон з Білорусью (440 км).

Продовження на захід — білоруська магістраль М1, на схід (у складі E30 і АН6) — федеральна магістраль М5 «Урал».

Стан автодороги[ред.ред. код]

На всьому протязі дорога має 4 смуги (по дві смуги у кожний бік). У Смоленській області у В'яземському і Сафоновських районах з розподільною смугою посередині. Перед Сафоновим — залізничний переїзд. Великий мостовий перехід на 280-м км, через Дніпро. Стаціонарні пости ДАІ — в Голіцине, на 82-му км, перед кордоном зі Смоленської областю (127-ї км), поворот на Гагарін (160-й км), в Вязьмі (215-й км), Сафонове, Ярцеве, Смоленське.