Автомагістраль М9 (Росія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
M9
Автомагістраль Балтія
M9 karte gross1.jpg
Довжина: 610 км
Західний край: кордон з Латвією
Східний край: Москва

Автомагістраль М9 або Автомагістраль Балтія або Новорізьке шосеавтомобільна дорога федерального значення МоскваВолоколамськ — державний кордон з Латвією — далі переходить у латвійську автодорогу А12. Частина європейського маршруту Е22. Протяжність автомагістралі — 610 км.

Маршрут[ред.ред. код]

Автомагістраль М9 починається на північному заході Москви від МКАДу як продовження Краснопресненського проспекту, далі проходить територією Московської, Тверської і Псковської областей.

Від МКАДу до Волоколамська траса є класична автомагістраль з розподільною смугою, відсутністю перетинань з іншими транспортними шляхами на одному рівні, і відповідним швидкісним режимом. З початку XXI століття тут активно будуються котеджні і дачні селища, що разом із постійно ремонтуїмими мостами викликає сильну завантаженість цієї ділянки траси. Після Волоколамська дорога різко звужується, розділова смуга пропадає. До кордону з Тверською областю дорога має дві смуги руху з широко асфальтованим узбіччям, після в'їзду у Тверську область дорога звужується, узбіччя не асфальтоване, за станом на 2008 рік полотно перебуває у кепському стані. Головне навантаження до міста Ржев. далі більшість хуры. Траса прямує осторонь великих населених пунктов (після Ржева),придорожного сервісу майже немає .

Великі населені пункти, розташовані вздовж траси[ред.ред. код]