Альянс консерваторів та реформістів у Європі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Альянс консерваторів та реформістів у Європі
Alliance of Conservatives and Reformists in Europe
логотип
Голова партії:Jan Zahradil
Штаб-квартира:Брюссель
Дата заснування:2006
Ідеологія:Консерватизм євроскептицизм,правоцентризм
Інтернет-сторінка:aecr.eu

Альянс консерваторів та реформістів у Європі (англ. Alliance of Conservatives and Reformists in Europe) — політична партія, яка діє на теренах Європи та бере участь у виборах до Європейського парламенту.

Історія створення[ред. | ред. код]

Європейські консерватори і реформатори — група, створена після виборів до ЄП в 2009 консервативними партіями. Нараховує 54 євродепутати і є п'ятою за величиною фракцією в ЄП.

Згідно з заявою Вільяма Гейґа від 22 червня 2009, рішення про вступ до фракції прийняло 56 депутатів з дев'яти держав, що дозволило б ЄКР зайняти четверту позицію за чисельністю. До складу групи увійшли Консервативна партія Великої Британії, польська «Право і справедливість» та Громадянська демократична партія Чехії, а також поодинокі представники з інших партій.

Програма Європейських консерваторів і реформаторів базується на так званій Празькій декларації, яка проголошує такі цінності, як свобода особистості, підтримка вільного ринку і інше.

Члени партії[ред. | ред. код]

Представники країн в партії

До АЄКР входять консервативні та реформістські партії з 10 країн.

Бельгію представляє партія «Libertarian, Direct, Democratic», Чехію — Громадянська демократична партія, Грузію — Християнсько-демократичний рух, Ісландію — Незалежна партія, Латвію — Рух за Батьківщину й свободу, Велику Британію — Консервативна партія, й т.д.

Посилання[ред. | ред. код]