Вулканці

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Спок (ліворуч) - представник напіввулканця-напівлюдини

Вулканці (англ. Vulcans) — вигадана цивілізація гуманоїдів, у всесвіті американського науково-фантастичного серіалу «Зоряний шлях». Відома своєю розвиненою логікою та відмовою від емоцій. Вулканці були першою іншопланетною расою, яку зустріла людська цивілізація у космосі. В подальшому вони стали одними із співзасновників Об'єднаної Федерації Планет.

Фізіологія[ред. | ред. код]

Вулканці - людиноподібні прибульці з планети Вулкан. Вони мають гостроконечні вуха та підняті брови. Колір шкіри може бути смуглявим або блідим з зеленим відтінком. Волосся вулканців в більшості чорне, пряме та блискуче, але може бути і інших кольорів.

Серце вулканців знаходиться на тому місці, де знаходиться печінка у людей. Кров вулканців має білок на основі міді, а не заліза, через це артеріальна кров зеленого кольору, а венозна - кольору іржі.

На рідній планеті, Вулкан, гравітація сильніша, чим на Землі, тому Вулканці сильніші та витриваліші за людей. Вулканці пристосовані до спекотного та посушливого клімату Вулкану, через це до холодної температури вони дуже чутливі. Сонце на планеті світить сильніше, чим на Землі, тому вулканці мають на очах прозорі повіки, які схожі на перетинкі та захищають зір від сонячних променів та радіації. Атмосфера планети вулканців більш розріджена, тому вулканці мають здатність жити на планетах з малою кількістю кисню. Слух вулканців дуже чутливий, а у вулканців жіночої статі чутливий ще і запах. Через те, що вулканці жили в пустелях, які займають більшу частину планети Вулкан, вони мають здатність виживати в таких тяжких умовах довгий час без води, їжі та сну.

Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]