Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/20 вересня 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
На вилучення: 14 жовтня 15 жовтня 16 жовтня 17 жовтня 18 жовтня 19 жовтня 20 жовтня
Див. також: Список усіх кандидатів на вилучення, Статті, що необхідно поліпшити (статті, яким загрожує вилучення), Критерії вилучення статей
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. додати тему

MyDutyFree[ред. код]

 1. Не розкрита значимість, більшість джерел посилаються на сайт компанії або замовні статті. АД не знайшов. --Goo3 (обговорення) 09:28, 20 вересня 2019 (UTC)
 2. Погоджуюсь з номінатором джерела сумнівні: серед них де-які вже не працюють, блоги, інтерв'ю, публікації в ЗМІ місцевого значення, побіжні згадки --Анна Мороз (обговорення) 13:22, 20 вересня 2019 (UTC)
 3. хоч 50 посилань. а значимість в чому? --Anntinomyобг 15:20, 20 вересня 2019 (UTC)
 4. Згоден у тому, що більшість джерел дуже схожі на замовні (рекламні) або по суті такими і є. Попри велику кількість виносок, то з публікаціями у медіа не дуже склалось: є інформація про запуск додатку, та кілька публікацій з рекламою цього додатку (на AIN, вєстях та місцевих ЗМІ). Всі інші джерела - це сайти банків та платіжних систем. Попри те, що така послуга існує, але сумнівно, що вона має великий суспільним розголос у ЗМІ та реальний попит. Саме тому вважаю за доцільне статтю вилучити. --Kharkivian (обг.) 19:09, 18 жовтня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Дане питання вже піднімалось, більшість вирішила залишити статтю - Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/28 грудня 2018 § MyDutyFree --Tarasoff.denis (обговорення) 13:58, 20 вересня 2019 (UTC))
 2. Нічого протизаконного у статті не побачив. Відверто здивувала повторна номінація. За рік якісь джерела вже відмерли, що в принципі, і не дуже дивує. Сайти в середньому живуть років 3-4 (моє спостереження), а деякі і того менше. Лише якісь сайти проходять відмітку в 10 років (та ж наша укр-вікі).--Nickispeaki (обговорення) 10:04, 21 вересня 2019 (UTC)
 3. --Л. Панасюк (обговорення) 08:26, 22 вересня 2019 (UTC)
 4. Рішення щодо залишення статті вже було. --Юрко (обговорення) 18:21, 27 вересня 2019 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Лозко Юлія Сергіївна[ред. код]

 1. Маю сумнів щодо значимості цієї особи. По-перше, ті, хто знають системи МАН, то ІІІ етап - це національний республіканський). При цьому відповідно до положення кількість призерів може бути до третини учасників етапу. А ІІІ місць може бути не одне і не два. ІІ етап МАНУ - обласний - і явно, що перемога на такому рівні не дасть знаачимості. (До слова, я сам маю І місце обласного МАНУ з секції історичне краєзнавство у 2006 році). Премія Київського міського голови чи грамоти, як на мене, не достатні відзнаки. Всіх дорослих з такими відзнаками у нас вилучають. Ще одним аргументом на вилучення є відсутність перебування у фокусі суспільства, тобто крім інформації на офіційних сайтах, про неї немає інформації у ЗМІ, а тому загальні критерії значимості щодо необхідності істотного висвітлення у незалежних надійних джерелах не виконано. Зважаючи на це, вважаю, що статтю слід вилучити через не відповідність критеріям значимості. --Kharkivian (обг.) 11:20, 20 вересня 2019 (UTC)
 2. На жаль, нічого не гуглиться, в тому числі і друковані праці (якби були, то можна було б лишити). --Nickispeaki (обговорення) 10:07, 21 вересня 2019 (UTC)
 3. Наразі не тягне на значимість. Цілком можливо, за 5—10 років за продовження роботи такого рівня вона й стане значимою, однак наразі це гіпотетично. Поточних же досягнень недостатньо для значимості: саме по собі III місце на національному МАНі не дає автоматичної значимості, студентські наукові дослідження не підпадають під критерій праць у провідних фахових виданнях — NickK (обг.) 20:04, 22 вересня 2019 (UTC)
 4. не відповідає ВП:КЗНО--Анна Мороз (обговорення) 09:58, 29 вересня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Підсумок[ред. код]

Вилучено відповідно до аргументів «За» без заперечень. --Mcoffsky (обговорення) 11:26, 20 жовтня 2019 (UTC)

Санжаровська Софія Ігорівна[ред. код]

 1. Маю сумнів щодо значимості цієї особи. На мій погляд, винайдення однієї роботизованої газонокосарки замало для значимості. При цьому ця газонокосарка не пішла у масове виробництва чи не стала основою для стартапу, який зібрав необхідні кошти для запуску і не став ще й популярним. Крім того, вона на одному з конкурсів зайняла лише четверте місце (тобто вона явно не призерка). Ще одним аргументом до не значимості є відсутність широкого висвітлення досягнень та діяльності у незалежних надійних джерелах - є інформація лише про участь у конкурсах на їх сторінках в інтереті та на сайті департаменту освіти і науки КМДА. Публікацій про неї чи її винаходи у ЗМІ не показано, тобто особа не потрапляла у фокус суспільної уваги, а тому загальні критерії значимості щодо необхідності істотного висвітлення у незалежних надійних джерелах не виконано. --Kharkivian (обг.) 11:28, 20 вересня 2019 (UTC)
 2. Молода винахідниця перемогла в конкурсі молодих винахідників та потрапила на телебачення в сюжет про молодих винахідників на конкурсі молодих винахідників. Це свідчить, що вона гарна молода винахідниця, однак гарні молоді винахідники автоматичної значимості не мають. Якогось ж суттєвого досягнення немає: про впровадження винахода в якесь практичне використання або виробництво нічого немає, глибокого висвітлення в АД теж немає — NickK (обг.) 20:11, 22 вересня 2019 (UTC)
 3. Не відповідає ВП:КЗНО --Анна Мороз (обговорення) 10:01, 29 вересня 2019 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. А хай буде! Тим більше, що на телебачення вона таки потрапила - http://kyiv.man.gov.ua/news/Novini_akademii/Vinahidnitsi_z_Kiivskoi_MAN___u_efiri_telekanalu_UA_Pershij/ і https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=hVL8eguqPaY&feature=youtu.be --Nickispeaki (обговорення) 10:11, 21 вересня 2019 (UTC) І винахід таки не один. А щодо впровадження... Ну у мене теж є кілька винаходів. НУ І ЩО З ТОГО?! Я навіть не реєстрував їх і не впроваджував, бо на той момент (совок) нічого мені то хорошого не світило. Хіба що витратити купу часу, зусиль і грошей на патент... І щоб я з ним робив? А дівчина таки он щось робить! Навіть дослідну модель зробила! А там, дивись, і в серію піде! :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:21, 21 вересня 2019 (UTC)
 2. як вище --Л. Панасюк (обговорення) 08:27, 22 вересня 2019 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр[ред. код]

 1. бажано переробити --Л. Панасюк (обговорення) 08:28, 22 вересня 2019 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Перенесено зі швидкого. Стаття має безліч проблем, але не безнадійна --Mcoffsky (обговорення) 14:00, 20 вересня 2019 (UTC)