Обговорення користувача:Юрко Градовський

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Юрко Градовський!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«(…°°…)» обг 07:27, 31 березня 2012 (UTC) .Тоді бажаю вам успіху !--«(…°°…)» обг 08:53, 1 квітня 2012 (UTC)

Зміст

Сціборський Микола[ред. код]

Вам більш до вподоби харківський не прийнятий правопис (успішности, працездатности) чи просто копіпастили?

Так, мені до вподоби харківський правопис, позаяк він український. Копіпастити цього я не міг, бо в такому вигляді його просто не існує. Про успішність: я на власні очі переглядав журнали успішности. А щодо "працездатности", то в Коваля та Рога це слово написане як "працездатності".

У Вікіпедії прийнято вживати чинний правопис. Я сам не погоджуюсь з деякими його нормами, але що поробиш. Щодо харківського, як більш українського не погоджуюсь. Як на мене діалект мови--Kamelot (обговорення) 18:11, 2 червня 2012 (UTC)
Я і вживаю чинний. Маємо визнати Україну наступником УНР, відновленої 1941-го, тоді всі непорозуміння зникнуть. Щодо діалекту не погоджуюсь ніяк - це правопис український, знищений примусово. І це Вам відомо більше ніж мені.
Можливо. Але повертати українській мові те, що втрачене, на мою скромну думку крок назад. Виросли покоління, які розмовляють не клярнетами з плянами і не успішностима, працездатностима--Kamelot (обговорення) 18:40, 2 червня 2012 (UTC)

Розкажіть про це білорусам з ірландцями (чи ірляндцями?). І чому ФінлЯндія має в москвинів инше написання, ніж Голландія, Лапландія? Відновлювати історичну справедливість ніколи не є кроком назад - це лише крок вперед. Згідно Вашої логіки, ніколи не варто повертати втрачене майно, якщо ви без нього прожили певний період. А як з втраченими територіями? Ми дійшли до того, що цілі покоління виросли на язику. То, може, за непотрібністю відмінимо мову?

Я бачу, що Вас розізлив. Розмови не буде в такому тоні. Надобраніч--Kamelot (обговорення) 18:56, 2 червня 2012 (UTC)

Зовсім ні. Просто я Вам навів аксіоми, проти яких нема що відповідати. Цими питаннями мене не розізлити.

Прошу затвердити зміни, адже для читачів стаття вже довгий час виглядає некоректно.

Шаблон:Дати загибелі відомих членів ОУН та УПА[ред. код]

Шановний пане Юрію! Чи не могли б Ви висловити свою думку щодо цього шаблону в обговоренні Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/17 серпня 2012. При нагоді, вітаю з Днем Незалежності України. З повагою --Kvz65 (обговорення) 14:17, 24 серпня 2012 (UTC)

Дякую. І Вас вітаю. Мені особисто цей шаблон не подобається. Може, краще систематизувати за народженням? Але, якщо Ви вважаєте, що він потрібний - то нехай собі буде.

Запис імен[ред. код]

Дуже прошу Вас звернути увагу, що згідно правил іменування статей про осіб народжених у СРСР (та пост-радянських країнах) ми користуємось формулою ПІБ (наприклад, Овчаренко Максим Леонідович). Якщо ж нам відомо з джерел лише прізвище та ім'я, то так і пишемо за природнім порядком слів Максим Овчаренко. --Geohem 10:02, 26 серпня 2012 (UTC)

Файл:Могила і собор.jpg[ред. код]

Статус Файл:Могила і собор.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Могила і собор.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 13:02, 25 листопада 2012 (UTC)

Прапор ФРН[ред. код]

Шановний пане Юрію. У статті Марчак Роман Ви наполегливо ставите прапор Веймарської республіки, який тепер використовує ФРН. У 1942 Житомир не належав до жодної з цих держав, а був окупований Третім Рейхом. А загалом не бачу потреби у позначенні українських міст (навіть у відповідні історичні проміжки) прапорами держав, які їх тимчасово утримували. З повагою, --Долинський (обговорення) 12:02, 3 грудня 2012 (UTC)

Пане Долинський, згоден з Вами. Але тоді не варто нам позначати українські міста і прапором окупаційної держави СССР.

Я з Вами згоден. Сам не ставлю, навіть вилучаю, якщо є у статтях, які редагую. --Долинський (обговорення) 15:42, 3 грудня 2012 (UTC)

Оце гарно! Домовились.

Щодо Файл:Жертвам Голодомору.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Жертвам Голодомору.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 16:23, 9 жовтня 2013 (UTC)

Статус Файл:Сціборський.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Сціборський.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 21:33, 23 жовтня 2013 (UTC)

привіт. будь ласка, ставте ліцензію на файлах, які завантажуєте. що означає невідоме джерело? Ви ж звідкись його завантажили? лінк на сайт чи сторінка з книжки? дякую --アンタナナ 21:35, 23 жовтня 2013 (UTC)

Доброго вечора. Зберігаю на компі, бо Ви все видаляєте. Яке джерело може бути вказане, коли ця світлина давно зберігається у вікіпедії? Звідки я знаю, якщо зроблена вона 1920-го року. А як її встановити ту ліцензію? — Це написав, але не підписав користувач Юрій Градовський (обговореннявнесок).

доброго. якщо фото публікувалося в Україні до 1951 року і автор цього фото помер до 1951 року (або не був відомим), то підійде Шаблон:PD-Ukraine. якщо Ви не знаєте про це, а людина, зображена на фото, уже померла, то ставте ліцензію Шаблон:ФП та заповніть {{обґрунтування добропорядного використання}}. приклад такого файлу тут: Файл:Лідер Данило Данилович.jpg. а яким чином це фото потрапило до Вас на комп'ютер? Ви його десь в інтернеті знайшли? чи з книжки відсканували? --アンタナナ 23:18, 23 жовтня 2013 (UTC)

Добрий день. Це фото завжди стояло у Вікіпедії, скільки я її знаю. Тут раптом бачу, почали видаляти. Це фото є і в багатьох книжках про Сціборського. Але ніхто не знає, хто його автор. Відомо рік - 1920. Я просто не знаю, як зараз змінити ліцензію і поставити ці шаблони. І автор, і людина зображена, давно померли. Не розумію, чому раптом фото цієї статті стали проблемою. Як змінити ліцензію - завантажити наново файл? Дякую. — Це написав, але не підписав користувач Юрій Градовський (обговореннявнесок).

добрий. якщо у нашій державі проблема із корупцією (наприклад) постійна, то чи значить це, що так і має бути далі? далебі ні. та сама ситуація із авторськими правами. якщо у вікіпедії їх дотримувалися одиниці, то це не значить, що так буде й надалі. закон визначає, що авторське право на твір «виникає внаслідок факту його створення». у статті 28 написано про терміни: 1) протягом життя і 70 років після смерті автора фото (нам се не є відомо, але припускаємо, що може й могло б бути вільним); 2) якщо твір, було «оприлюднених анонімно або під псевдонімом, строк дії авторського права закінчується через 70 років після того, як твір було оприлюднено» (для цього нам було б добре знати КОЛИ його було оприлюднено вперше). але оприлюднення могло бути зроблено і у радянські часи, коли все, що було не таким — знищували і приховували, а могло бути зроблено уже після «відлиги» якимись дослідниками. ба, навіть уже за України. ситуація достатньо непевна, щоб дати Вам «пораду». дуже мала ймовірність, що хтось за це фото судитиметься — факт. але не можна покласти руку на серце і сказать, що «це фото — вільне. і його можна використовувать». я б оформляла його через Шаблон:ФП та {{обґрунтування добропорядного використання}}. але є досить багато тих, які поставили б там Шаблон:PD-Ukraine, вважаючи, що скоріш всього воно у суспільному надбанні і є. залишаю це на Ваш розсуд. але ліцензія там повинна бути оформлена належним чином (у цьому випадку — через шаблон) --アンタナナ 14:42, 24 жовтня 2013 (UTC)

Я просто не знаю, як це технічно зробити. Як поставити туди ліцензію? — Це написав, але не підписав користувач Юрій Градовський (обговореннявнесок).

відкриваєте сторінку файлу Файл:Сціборський.jpg. натискаєте «Редагувати код». отримуєте:
{{без ліцензії|day=23|month=жовтня|year=2013}}
{{Зображення
|Назва= Микола Сціборський
|Опис= Сотник Армії УНР
|Автор= невідомий
|Джерело= невідоме
|Час створення= 1920 рік
|Ліцензія=
}}
забираєте рядок із без ліцензії. отримуєте:
{{Зображення
|Назва= Микола Сціборський
|Опис= Сотник Армії УНР
|Автор= невідомий
|Джерело= невідоме
|Час створення= 1920 рік
|Ліцензія=
}}
під ним ставите:
{{ФП|Сціборський Микола}}
{{Обґрунтування добропорядного використання
| Опис =
| Джерело =
| Частина = уся світлина
| Роздільність = низька
| Мета = ілюстрація статті Сціборський Микола
| Замінність = неможлива
| Інше =
}}
або:
{{PD-Ukraine}}
--アンタナナ 22:54, 24 жовтня 2013 (UTC)

Дякую.

Таврія (Сімферополь)[ред. код]

Модератори, підтвердьте зміни - читати неможливо.

Ленінопад[ред. код]

Ви прибрали зі списка існуючих ідолів ідола у селі Великий Луг. Як давно його було демонтовано чи знесено? До революції чи після?

Він зник в червні 2014 року.

Якщо у вас є фотографії з місця, або посилання в інтернеті на цю інформацію то будь-ласка дайте, треба додати до цієї статті: https://uk.wikipedia.org/wiki/Повалення_пам'ятників_Леніну_в_Україні_(2013—2014)

Хто там писатиме про якесь село? Скільки ми їх поскидали в селах ще за Яника. Інформація від місцевих. Достовірна.

Статус Файл:Олена Галагуза n.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Олена Галагуза n.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 19:03, 8 березня 2015 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 20:33, 8 березня 2015 (UTC)

Дякую. Для мене дуже складно розібратися у всьому цьому. Я не постійний писака Вікі. Крім того, нічого не розуміюся на тих кодах, ліцензіях та не знаю англійської.

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:27, 10 березня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:45, 27 травня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Пам'ятник жертвам Голодомору в Малині.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Пам'ятник жертвам Голодомору в Малині.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 20:40, 22 серпня 2015 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Постанова щодо перейменування населених пунктів набуває чинності на наступний день після публікації. А отже, не раніше середи. Прохання до того часу не міняти назви населених пунктів.--Анатолій (обг.) 17:59, 6 лютого 2016 (UTC)

Постанова була опублікована 5 лютого.
Ні, 5 лютого вона ще навіть не була підписана Гройсманом, тому ніяк не могла бути опублікована.--Анатолій (обг.) 18:03, 6 лютого 2016 (UTC)
Ага, то я опублікував на сайті ВРУ)
Там написано, що постанова готується на підпис. А публікація має бути в «Голосі України»--Анатолій (обг.) 18:15, 6 лютого 2016 (UTC)
Чому викреслюєш вулицю Героїв України? Вона вже півроку носить таку назву!

Перейменування населених пунктів[ред. код]

Доброго вечора! Будь ласка, зверніть увагу, що перейменування за декомунізацією від 4 лютого згідно з самою постановою набудуть чинності наступного дня після публікації в Голосі України, а не одразу. Тож прохання почекати з перейменуваннями до того, як вони набудуть чинності. Дякую за розуміння — NickK (обг.) 18:07, 6 лютого 2016 (UTC)

(образа вилучена) На сайті ВР опубліковано. Чи, на вашу думку, ще й вулиця К. Маркса існує там?

Володарськ-Волинський[ред. код]

привіт. перепрошую, скасувала Ваші редагування. доки нема публікації в Голосі України — прохання не змінювати у статті. інакше доведеться ставити Вам фільтр --アンタナナ 18:24, 6 лютого 2016 (UTC)

То вже є публікація?--Юрко (обговорення) 17:20, 10 лютого 2016 (UTC)

Прохання[ред. код]

заспокойтесь! ВР прийняла це рішення тільки вчора, буде офіційно надруковано, а це "Голос України" або "Урядовий кур'єр" і все тоді вперед. З повагою --Jphwra (обговорення) 18:27, 6 лютого 2016 (UTC)

(образа вилучена), ВРУ ухвалила рішення ще 4 лютого — Це написав, але не підписав користувач Юрій Градовський (обговореннявнесок) 20:48, 6 лютого 2016‎.

Попередження[ред. код]

Будь ласка, дотримуйтесь ВП:НО та ВП:Е. Наслідком порушення цих правил може стати блокування Вашого облікового запису. Щодо перейменування - то офіційно воно вступить в силу після публікації в газеті Голос України (на наступний день після публікації), тоді й перейменуємо всі дотичні статті. --Piramidion 18:35, 6 лютого 2016 (UTC)

За ред.№ 17561624 вам повторне попередження. Можливо, ви дещо не розумієте. Вікіпедія - це не місце для переслідування користувачів та полювання на відьом. Подібні вирази є не просто образливими, а й порушують здорову атмосферу проекту. Ми не на телешоу. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:43, 9 лютого 2016 (UTC)

Нова Борова[ред. код]

Нащо статтю псуєте?--Dimant 05:45, 24 березня 2016 (UTC) Псуєте Ви, я ж пишу правду --Юрко (обговорення) 09:19, 24 березня 2016 (UTC) То були загони Вєрного казачєства Сєвастьянова. Ще вони діяли на території Житомирщини в Іршанську та Новограді-Волинському. Єсаулом цієї банди в Новій Боровій був теперішній і тодішній голова Рудюк.--Юрко (обговорення) 09:21, 24 березня 2016 (UTC)

Круто! Ваші правки мають підкріплюватися джерелами і не перекручувати факти. --Dimant 13:46, 24 березня 2016 (UTC)

Круто?)) А чи в курсі Ви, що сайт Вєрного казачєства закритий для доступу? Я неодноразово звертався до СБУ з вимогою покарати цих осіб. Знаєте, хто такий Сєвастьянов? --Юрко (обговорення) 14:38, 24 березня 2016 (UTC)

Щодо Файл:Олександр Прищепа.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Олександр Прищепа.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 17:44, 14 січня 2017 (UTC)

Статтю Прищепа Олександр Олександрович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прищепа Олександр Олександрович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2017. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 21:25, 10 лютого 2017 (UTC)

Це незавершена стаття. Незабаром довершимо.--Юрко (обговорення) 08:40, 11 лютого 2017 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 16:28, 30 березня 2017 (UTC)

Дякую --Юрко (обговорення) 16:46, 30 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Статус Файл:4kosyk.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:4kosyk.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. — NickK (обг.) 22:45, 13 червня 2017 (UTC)

Статус Файл:О.Ольжич.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:О.Ольжич.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Piramidion 01:58, 4 жовтня 2017 (UTC)

Сторінку Провулок Миколи Величківського (Житомир) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Провулок Миколи Величківського (Житомир), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 12:28, 2 вересня 2018 (UTC)

З якого дива вилучати?--Юрко (обговорення) 15:05, 2 вересня 2018 (UTC)

Провулок Скульптора Вітрика (Житомир)[ред. код]

Вітаю! У статті сказано, що 2016 року його перейменували на провулок Миколи Величківського. Уточніть, будь ласка, як він усе ж таки називається. --Ерідан (обговорення) 14:02, 10 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Крот Йосип Тимофійович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Крот Йосип Тимофійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 19:38, 16 вересня 2018 (UTC)

Попередження №2[ред. код]

Привіт. Будь ласка, утримуйтесь від персональних випадів та образ, бо це є порушенням правил ВП:Е та ВП:НО, за що передбачено блокування. Обговорюйте суть питання, а не людину, яка його поставила. Сподіваюсь на розуміння.--Piramidion 16:42, 17 вересня 2018 (UTC)

Сам привіт. Робіть, що хочете, діячі. Я бачу, що більшість тут тримає вата. Це коли було перше попередження? --Юрко (обговорення) 17:41, 17 вересня 2018 (UTC)

#Попередження. Я Вам навів правила. Прошу їх не порушувати, інакше отримаєте блокування. Більше попереджати не буду.--Piramidion 17:43, 17 вересня 2018 (UTC)
Ви за розвиток проєкту чи за привласнення його?--Юрко (обговорення) 07:39, 19 вересня 2018 (UTC)
Такими провокативними запитаннями Ви нічого не доб'єтесь. Нічого хорошого — точно. Раджу прочитати, чим не є Вікіпедія, особливо — ВП:НЕТРИБУНА. Якщо Ви не зрозуміли чогось із того, що я написав тут чи на інших сторінках, скажіть, чого саме Ви не зрозуміли, і я спробую пояснити. Додатково раджу звернути увагу на ВП:НТЗ--Piramidion 08:54, 19 вересня 2018 (UTC)
О, нам вже й запитувати нічого не можна)) Так, ми провокатори, як ви любите нас називати, але саме провокатори рухають світ вперед. В нормальному світі такі люди називаються громадяни.--Юрко (обговорення) 08:18, 20 вересня 2018 (UTC)

Накло-над-Нотецем[ред. код]

Вітаю! Питання про рід трохи складніше. Польська назва міста відміняє як жіночий рід, але Словники України on-line кажуть, що українською — чоловічий:

Но́тець – іменник чоловічого роду
(річка в Польщі)

Гуглиться теж краще Накло-над-Нотецем (а от російське Накло-над-Нотецью). Мабуть краще вернути. Бажаю успіхів.--Rar (обговорення) 18:52, 6 жовтня 2018 (UTC)

Маємо потроху виправляти цю ситуацію і використовувати географічні назви так, як в автохтонів --Юрко (обговорення) 09:00, 7 жовтня 2018 (UTC)
Як у автохтонів це буде над-Нотецьов ). А якщо перекладати "за змістом", то краще рід взяти словниковий. Хоч звідки він взявся чоловічий - невідомо, німецькою теж "Die Netze". Може тому, що в українській мові кінцівка -ець більш характерне для чоловічого роду (олівець, горобець)? Буває жіночий?--Rar (обговорення) 20:15, 8 жовтня 2018 (UTC)
У автохтонів буде "-над-Нотецьоув". Так, згоден, українська автоматично дає таким назвам чоловічий рід. Подібна, родова проблема із Бидгощею та Познанем) Натомість Волинь в них - він)--Юрко (обговорення) 17:07, 9 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую--Юрко (обговорення) 09:43, 2 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон 2019[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас приєднатись до вікізустрічі в межах проведення Вікімарафону 2019. Зустріч заплановано на 10.00 26 січня в приміщенні Інформаційного центру ЖДТУ.

З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 11:19, 16 січня 2019 (UTC)

 1. Дуже дякую, але, на жаль, не зможу --Юрко (обговорення) 15:56, 16 січня 2019 (UTC)

Категорія «Вулиці Житомира»[ред. код]

Вітаю. Категорія «Вулиці Житомира» не потрібна, якщо є категорія «Вулиці Житомира, названі на честь людей». Бо друга є підкатегорією першої. Це прописано у правилах, звісно, бувають винятки, але це не той випадок. Просто для прикладу: «Категорія: Уродженці США» та «Категорія: Уродженці Вашингтону». Перша категорія не потрібна, бо якщо людина народилася у Вашингтоні, то зрозуміло, що народилася і в США. Так само і тут. Усі вулиці Дитомира, названі на честь людей — це вулиці Житомира. Сподіваюся на розуміння.--DiMon2711 19:17, 28 січня 2019 (UTC)

Але тоді вулиця не потрапляє в категорію "Вулиці Житомира" і їх перелік є неповним в тій категорії. Категорія ж "вулиці на честь людей" є похідною від "вулиці Житомира"--Юрко (обговорення) 15:58, 29 січня 2019 (UTC)
Вибачте за затримку з відповіддю. Вона і не повинна потрапляти у категорію "Вулиці Житомира" і перелік вулиць там також не повинен бути повний. Категорія - це не перелік вулиць, це категорія щоб краще орієнтуватись серед статей. Якщо будуть ще запитання, з радістю відповім. Але перед запитанням обов'язково поставте такий текст: {{ping|Димон2711}}. Так мені прийде сповіщення, що я повинен відповісти на запитання.--DiMon2711 19:08, 9 лютого 2019 (UTC)
Вибачте, але до Вас не доходить? Я вже скільки разів казав не ставити категорії одночасно, а Ви це чомусь ігноруєте. Причина?--DiMon2711 13:13, 10 лютого 2019 (UTC)
Гм, Ви,чомусь, вирішили, що можете мені вказувати. Дивно. Всі вулиці повинні увійти до категорії вулиці Житомира--Юрко (обговорення) 16:14, 10 лютого 2019 (UTC)
З чого Ви це взагалі взяли? Вибачте за тон, не втримався--DiMon2711 22:08, 10 лютого 2019 (UTC)
З того, що це вулиці Житомира--Юрко (обговорення) 16:00, 11 лютого 2019 (UTC)
Я вже не можу. Прошу адміністратора (@Стефанко1982:) виконати свій обов'язок та пояснити.--DiMon2711 15:08, 16 лютого 2019 (UTC)
Води випийте--Юрко (обговорення) 20:44, 16 лютого 2019 (UTC)
Вітаю! Згідно з настановою Вікіпедія:Категоризація: статтю не слід відносити до категорії і, одночасно, до підкатегорії цієї категорії. Тобто стаття не може відноситися одночасно до Категорія:Вулиці Житомира та до Категорія:Вулиці Житомира, названі на честь людей. Бувають винятки з цього правида, але не у цьому випадку.--Стефанко1982 (обговорення) 15:32, 16 лютого 2019 (UTC)
Ну добре, хай буде--Юрко (обговорення) 20:44, 16 лютого 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:18, 17 березня 2019 (UTC)

Дякую --Юрко (обговорення) 20:38, 17 березня 2019 (UTC)

Молодіжний чемпіонат світу з футболу 2019[ред. код]

Юрій я якраз збираюсь редагувати статю, дайте меня 15 хвилин, щоб я це зробив. --Jphwra (обговорення) 14:11, 25 травня 2019 (UTC)

 1. Jphwra Добре,вибачте що вліз. Там важко для мене) --Юрко (обговорення) 14:17, 25 травня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Олена Галагуза n.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Олена Галагуза n.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 09:27, 26 травня 2019 (UTC)

Та не вмію я з тими світлинами бавитись. Де його що там додавати?--Юрко (обговорення) 09:32, 26 травня 2019 (UTC)
Привіт. Вгорі є посилання, там є пояснення.--Piramidion 11:42, 26 травня 2019 (UTC)
По-простому: якщо Ви справді є автором того фото, то про це ніщо не свідчить — немає метаданих, які б свідчили, що Ви взяли фото зі свого фотоапарата. Якщо автором цього фото є хтось інший, Вам треба знайти цю людину і попросити надіслати дозвіл. У будь-якому з цих двох випадків автор фото має надіслати офіційний дозвіл у систему OTRS. Як це робити — описано отут: ВП:Дозволи. Якщо ж ви не є автором цього фото, не знаєте автора цього фото, і не можете навести докази, що саме така ліцензія є правильною, оце фото Файл:Olena Galaguza.jpg доведеться вилучити як таке, що порушує авторські права. На умовах добропорядного використання його теж використати в статті не можна, оскільки Фонд Вікімедіа забороняє використовувати невільні фото живих людей у Вікіпедії.--Piramidion 12:46, 26 травня 2019 (UTC)
Жах якийсь--Юрко (обговорення) 16:31, 26 травня 2019 (UTC)
Це Ви ще правил на Вікісховищі не бачили )--Piramidion 16:39, 26 травня 2019 (UTC)
Я всі фото туди позначав як власна робота --Юрко (обговорення) 17:11, 26 травня 2019 (UTC)
Якщо Ви позначали так фото, автором яких не є, то Вас там можуть заблокувати безстроково. Бачу, що Ви там маєте досить багато попереджень.--Piramidion 17:24, 26 травня 2019 (UTC)
 • Якщо Ви є автором фото — просто завантажте «сире» фото прямо з фотоапарата (тобто без попередньої обробки в якомусь редакторі, і без проходження, скажімо, через соцмережі) — це дозволить зберегти метадані з інформацією про фото, і в таких випадках ми зазвичай фото не видаляємо, якщо на те немає вагомих причин (натомість можна буде його перенести на Вікісховище). Також я бачу, що Олена Галагуза завантажила на фейсбук майже ідентичне фото, але на два дні раніше від вказаної дати створення. Зазвичай метадані містять точну інформацію про дату створення фотознімка.--Piramidion 16:48, 26 травня 2019 (UTC)
  Так, саме цікаве, що вона мені й надала це фото) --Юрко (обговорення) 17:11, 26 травня 2019 (UTC)
  В такому разі цього недостатньо — потрібен саме дозвіл. Якщо вона знає автора, то може попросити щоб той надіслав за зразком, описаним на ВП:Дозволи.--Piramidion 17:20, 26 травня 2019 (UTC)
  Таж вписали вже автора. Як змінити ліцензію і на яку? Дякую--Юрко (обговорення) 17:35, 26 травня 2019 (UTC)
  Зверніться до автора (якщо маєте його контакти) і попросіть надіслати дозвіл на використання цього фото. Майте на увазі, що якщо він не погодиться на умови (ліцензія CC-BY-SA передбачає також комерційне використання без будь-якої винагороди для автора), то фото доведеться вилучити — іншого шляху немає, і зміною ліцензії тут нічого не можна вирішити. --Piramidion 17:41, 26 травня 2019 (UTC)
  Звернулись вже. Дякую --Юрко (обговорення) 17:43, 26 травня 2019 (UTC)
  Якщо автор надішле офіційний дозвіл на адресу permissions-ukAt sign.svgwikimedia.org, додайте до файлу шаблон {{OTRS pending}}, щоб його не вилучили.--Piramidion 17:57, 26 травня 2019 (UTC)
  Дякую. Творити українську вікі - собі ж гірше --Юрко (обговорення) 18:03, 26 травня 2019 (UTC)

Сторінку Герасим'юк Леонід Панасович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Герасим'юк Леонід Панасович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 серпня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 15:53, 20 серпня 2019 (UTC)

Блокування від 31 серпня 2019[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви діставали попередження про неприпустимість порушення ВП:Етикет і ВП:Неприпустимість образ, погроз і агресії вже мінімум двічі (насправді більше, там вам відписувалися про інші випадки):

Проте ви не зробили жодних висновків і продовжили образи: ред.№ 26014045 — я приховав шаблоном частину вашого допису.

Ви дістаєте блокування терміном на одну добу. Утримайтеся від подібної поведінки в подальшому, бо терміни блокування за ці порушення можуть зростати.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 12:24, 31 серпня 2019 (UTC) ВВ

В чому саме образа? --Юрко (обговорення) 12:32, 31 серпня 2019 (UTC)
Ми не в дитячому садку. Ви це розумієте, я це розумію, спільнота це розуміє: постійна версія № 26014068#Цікаво. Ще маєте питання? --VoidWanderer (обговорення) 12:35, 31 серпня 2019 (UTC)
Так, ми не в дитячому садочку і особиста чиясь неприязнь чи до мене, чи до всього українського, не може бути причиною блокування. Тут - Україна! --Юрко (обговорення) 12:39, 31 серпня 2019 (UTC)
Ви дістали блокування не через чиюсь неприязнь до вас чи до всього українського, а через те, що ви припустилися образ на адресу іншого користувача. --VoidWanderer (обговорення) 12:49, 31 серпня 2019 (UTC)
Ці образи Вам ввижаються? Куди я можу подати апеляцію? --Юрко (обговорення) 13:26, 31 серпня 2019 (UTC)
Апеляції подаються сюди: Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування). --VoidWanderer (обговорення) 13:33, 31 серпня 2019 (UTC)
VoidWanderer Але я не можу писати через блокування --Юрко (обговорення) 14:05, 31 серпня 2019 (UTC)
Звісно, бо ви заблоковані. Ви можете заявити про помилкове блокування пост-фактум, або попросити іншого користувача підняти це питання за вас. --VoidWanderer (обговорення) 14:13, 31 серпня 2019 (UTC)
Добре, що тут не розстрілюєте, бо пропонували б апеляцію після розстрілу --Юрко (обговорення) 14:16, 31 серпня 2019 (UTC)

Градовський Юрій Григорович[ред. код]

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю. Ваші нещодавні дії в статті Гацьківка порушують правило щодо війни редагувань. Таким діям нема жодного виправдання. Якщо Вас провокує інший користувач, не можна починати війну редагувань, а варто обговорити ситуацію на СО статті, залучити інших користувачів, зробити запити на коментар чи рецензію, а в крайньому випадку звернутися до адміністраторів. Сподіваюсь на розуміння. --Brunei (обговорення) 19:41, 21 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю. А иньший користувач попереджений? Що толку з тих звертань в обговорень: обговорював і звертався до адміністраторів- написали, що нема що обговорювати.--Юрко (обговорення) 04:12, 22 жовтня 2019 (UTC)
Бачу, що вже з першим питанням розібрались. Вікіпедія - це складний і довгий процес. Наскоки з образами та війною редагувань до успіху не призводять. Нехай це здається марудним, але іншого шляху немає.--Brunei (обговорення) 21:06, 23 жовтня 2019 (UTC)

Солець Куявський[ред. код]

Вітаю! За правописом складні назви з прикметником пишуться Прикметник Іменник, але Іменник-Прикметник. Ось тут: http://www.pravopys.net/sections/114/, пункт 3. Тому, мабуть "Солець-Куявський", як "Кам’яне́ць-Поді́льський" у прикладах в Правописі. Бажаю успіхів.--Rar (обговорення) 18:59, 27 жовтня 2019 (UTC)

Знаю це дурне українське правило, але село Польщі, тому маємо писати як поляки. --Юрко (обговорення) 19:32, 27 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:05, 2 листопада 2019 (UTC)

Oleksandr Tahayev, дякую --Юрко (обговорення) 21:04, 2 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Список сіл Волинської області номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список сіл Волинської області, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Anticop (обговорення) 06:19, 3 листопада 2019 (UTC)

Відповідь[ред. код]

Добридень! Щодо питання ред.№ 26427361. Це робить бот кожного дня приблизно у 2 ночі ред.№ 26415285, тому адміністраторам робити такі правки ред.№ 26426467 не обов'язково, але бажано перевіряти. --Fosufofiraito Обг. 20:40, 12 листопада 2019 (UTC)

Доброї ночі. Дякую, не знаюсь на технічних питаннях --Юрко (обговорення) 21:45, 12 листопада 2019 (UTC)

Заміна рада vs громада[ред. код]

Доброго вечора! Дякую, що займаєтесь оновленням інформації про адміністративний устрій на Волині. Думаю, при Ваших замінах-оновленнях сільських рад на громади варто вказувати в розділі Історія або в преамбулі, що село належало до тієї чи іншої ради в минулому. MaryankoD (обговорення) 18:16, 20 листопада 2019 (UTC)

Доброго вечора,MaryankoD. Я змінюю то супутньо, пишучи статтю Список сіл Волинської області, але не системно. Поряд з цим правлю поштові індекси, 95 % відсотків яких вказані неправильно. --Юрко (обговорення) 18:21, 20 листопада 2019 (UTC)
@Юрій Градовський: Прохання, при зміні індексів вказуйте,будь ласка, джерело і зверніть увагу, що в графі «адреса» залишається старий індекс--Людмилка (обговорення) 10:08, 8 грудня 2019 (UTC)
@Luda.slominska: Для чого вказувати джерело? Попередники, котрі так попердолили всю індексацію, вказували джерело своєї маячні? Я бачив, що в графі "адреса" залишається індекс центру сільської ради, котрий, здебільшого, є правильним. Я не переписуватиму адреси місцевої влади зараз - залишу це для наступників, бо декілька разів якісь дурні за мною виправляли. Крім того, правити потрібно абсолютно всі адреси, позак написання їх не відповідає прийнятому в Україні порядкови - вулиця-будинок-село (селище, місто)-район-область-індекс --Юрко (обговорення) 10:22, 8 грудня 2019 (UTC)
Ну, якщо ви вже взялися покращувати статтю, то бажано, щоб вона містила таки достовірну інформацію. Звідки читачу знати, що саме ваша версія - правда, а не маячня? --Людмилка (обговорення) 10:39, 8 грудня 2019 (UTC)
@Luda.slominska: Це не покращення, а супутні правки під час написання статті Список сіл Волинської області. Читач може відкрити Поштові індекси та відділення поштового зв’язку України та перевірити, якщо все піддає сумніву. Хоча сумніваюсь - стільки часу все попердолене, а жоден читач не забив тривогу --Юрко (обговорення) 10:51, 8 грудня 2019 (UTC)
@Luda.slominska: Аж тепер зрозумів, що Вам не зрозуміло. Кожен нп має свій окремий індекс і не має спільного індексу з иньшими нп. Тому в графі "адреса" залишається не старий індекс, а правильний індекс --Юрко (обговорення) 18:45, 8 грудня 2019 (UTC)

Стаття про Тищенка[ред. код]

Вітаю. Ви скасували моє редагування без пояснення. Я пояснив чому вилучив текст. Це просто текст, який нічого не пояснює. --Submajstro (обговорення) 17:54, 22 листопада 2019 (UTC)

Submajstro А Ви не помітили, що хтось вперто намагається нищити інформацію статті вже декілька днів? Які пояснення я маю давати? Там було описано, хтось те все поскорочував, це є факт, який добре гуглиться, скандал сам за себе.
Я бачив ці редагування, але правило ВП:БЖЛ вимагає уважного ставлення до живих людей. Текст у статті нічого не пояснює, що мав на увазі Тищенко, відсутня незалежна оцінка. Крім того не кожна подія варта згадування, якщо вона не набула резонансу. --Submajstro (обговорення) 18:26, 22 листопада 2019 (UTC)
Адміністратор Goo3 вважає инакше Обговорення користувача:Ангелинчос#Попередження. Подія, якраз, набула широкого розголосу, як і дві решта. Ну можна назвати це "Критика" замість "Скандали" --Юрко (обговорення) 18:41, 22 листопада 2019 (UTC)
Не повинно бути "Критика", бо це порушення НТЗ. У Goo3 є своє бачення щодо БЖЛ і НТЗ, яке не завжди співпадає з правилами. Про це була розмова на його номінації на ЗППА. --Submajstro (обговорення) 18:51, 22 листопада 2019 (UTC)
Безліч статей мають розділ "Критика" і нічого. Хто ж чи що визначає "правильність" бачення? --Юрко (обговорення) 18:59, 22 листопада 2019 (UTC)
До речі, зверніть увагу - Кізін Сидір Васильович - суцільна реклама і жодної реакції. А це жива особа --Юрко (обговорення) 19:01, 22 листопада 2019 (UTC)
У Вікіпедії є багато того, що потрібно виправляти. Статей багато, а користувачів мало, та й не всі дотримуються правил. Це стосується і розділу "Критика", де, як правило, інформація подається з однієї точки зору, що порушує НТЗ. --Submajstro (обговорення) 19:25, 22 листопада 2019 (UTC) P.S. Щодо Кізіна, то якщо Ви вважаєте, що щось не так, то сміло правте, про це є настанова Вікіпедія:Будьте рішучими. За Вас інші можуть не зробити. Але потрібно не доводити до абсурду, на явні факти краще знайти джерело, ніж ставити шаблон про його потребу. --Submajstro (обговорення) 19:34, 22 листопада 2019 (UTC)
Ну я поставив шаблон і чекаю, коли автор те виправить. А Ви не вважаєте, що щось там не так? То ж суцільна реклама, без жодних джерел. Тільки ж, чомусь. Тищенко Вас непокоїть, а Кізін - ні. До речі, треба видалити розділ "Кримінальне покарання" в Іванісова, бо там однобоко якось... --Юрко (обговорення) 19:58, 22 листопада 2019 (UTC)
Я не заперечую, що там є реклама у вигляді набору фактів, які значимості не мають. А кого Ви вважаєте автором статті: того що започаткував статтю (останніми роками майже не активний) чи того хто вніс інформацію (напевне не зацікавлений її вилучати)? Поставили шаблон, якщо через деякий час змін немає, вилучайте з поясненням, що Вас не влаштовує. І не доводьте до абсурду. Факт у статті про Іванісова набув поширення і має наслідки, тобто значимий для статті. --Submajstro (обговорення) 20:21, 22 листопада 2019 (UTC)

Сціборський Микола Орестович[ред. код]

Життєпис: «перебував в 2-му відділенні IVо класу» — напевно, «4-го класу»? Виправте. --ROMANTYS (обговорення) 19:25, 15 грудня 2019 (UTC)

Дякую, виправив. То хтось там вже попорався з тими римськими числами, так не було --Юрко (обговорення) 19:33, 15 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Могила Миколи Сціборського та Омеляна Сеника[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Могила Миколи Сціборського та Омеляна Сеника, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.svoboda-news.com/arxiv/pdf/2006/Svoboda-2006-49.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Могила Миколи Сціборського та Омеляна Сеника.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Могила Миколи Сціборського та Омеляна Сеника, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Piramidion 14:46, 22 грудня 2019 (UTC)
 • З автором був знайомий особисто, автор, Гарій Макаренко, надав мені право на публікацію матеріялу, але зараз я вже н віднайду автора через втрачений зв'язок з ним --Юрко (обговорення) 15:16, 22 грудня 2019 (UTC)
То просто достатньо своїми словами переписати, тим більше, що там небагато скопійованого тексту. Для таких випадків дозвіл має бути дуже чітким, із посиланням на умови конкретної вільної ліцензії, бо сам по собі дозвіл на публікацію у Вікіпедії може не передбачати (з точки зору правовласника) дозволу на комерційне використання. Я так дозволи на фото пробував отримати — спершу правовласники погоджувались, але коли дізнавалися, що йдеться також про дозвіл на комерційне використання — то відмовлялися. --Piramidion 15:45, 22 грудня 2019 (UTC)
Piramidion Якраз ось тут Історія – 2 вересня вкрадено слово в слово мій текст, котрий я публікував на деяких місцевих сайтах в 2012 чи 2013 роках --Юрко (обговорення) 15:52, 22 грудня 2019 (UTC)
Навіть якщо так, то 1) цьому немає підтвердження, а сайт, на якому зараз опубліковано той текст, містить застереження про те, що «всі права захищено», та 2) сайти, на яких Ви публікували цю інформацію раніше, теж могли публікувати її на своїх умовах і захищати цю інформацію. Нам невідомо, чи підписували Ви з тими сайтами якийсь договір, чи ті сайти, скажімо, відбирають у Вас Ваші авторські права при публікації (деякі сайти таке роблять) тощо. У будь-якому разі я недосвідчений в таких питаннях — майже не працюю з копівіо, тому звернувся на СО Helixitta за порадою. Єдине, що можу сказати — то це що шаблон про копівіо містить пропозицію додати вільну ліцензію до конкретної статті (йдеться про оригінальну публікацію) або на весь сайт, який таку статтю містить. Ще один варіант — надіслати дозвіл OTRS. Ті статті, які підписані Вашим іменем у мережі, теоретично мало б бути нескладно підкріпити відповідним дозволом, але це за умови, що той чи інший сайт не перейняв Ваші авторські права під час публікації.--Piramidion 16:35, 22 грудня 2019 (UTC)
Я не борюсь за авторство, мета була иньша - поширення, тому доводити нічого не збираюсь.--Юрко (обговорення) 16:45, 22 грудня 2019 (UTC)
Ви може й не боретесь, але хтось інший може боротися, і саме тому Фонд Вікімедіа встановив жорсткі правила для потенційних порушень авторського права.--Piramidion 16:49, 22 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Хома Василь Платонович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Хома Василь Платонович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://golossokal.com.ua/gytjevi-istorii/vasil-platonovich-xoma-odin-kerivnikiv-protinimeck.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Хома Василь Платонович.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Хома Василь Платонович, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Piramidion 15:13, 22 грудня 2019 (UTC)
  «©Голос Сокальщини. При використанні матеріалів порталу відкрите гіперпосилання для пошукових систем обов'язкове»[1] --Юрко (обговорення) 16:56, 22 грудня 2019 (UTC)
Потрібне посилання на конкретну ліцензію. Без нього прийнято вважати, що текст є невільним.--Piramidion 17:03, 22 грудня 2019 (UTC)

Примітки[ред. код]

Попередження[ред. код]

Вітаю. Оце редагування ред.№ 26923577 є порушенням ВП:НО. Будь ласка, обговорюйте статті, а не користувачів. З Москвою в України 6-й рік іде війна, тому спроби обізвати когось "рукою Москви" є найбільшою з можливих образ. Такі образи неприпустимі й руйнують проект. --Brunei (обговорення) 23:14, 1 січня 2020 (UTC)

Це Ваші домисли. Я не маю когось окремого на увазі --Юрко (обговорення) 09:50, 2 січня 2020 (UTC)
Тут не фейсбук, де Ви атакуєте конкретних користувачів, тут пишуть статті, а не сваряться. Будь ласка, утримуйтесь навіть від натяків та висловлення емоцій «у повітря».--Brunei (обговорення) 15:20, 2 січня 2020 (UTC)
Розцінюю це як особистий випад. --Юрко (обговорення) 15:28, 2 січня 2020 (UTC)
Несіть відповідальність за власні дії згідно з правилами, гратися тут не вийде.--Brunei (обговорення) 16:14, 2 січня 2020 (UTC)
Несу. А Ви займаєтесь збором інформації про мене, що є неприпустимим. Будь ласка, обговорюйте статті, а не користувачів. --Юрко (обговорення) 16:50, 2 січня 2020 (UTC)

Попередження за POV-pushing[ред. код]

Ваші ред.№ 26850980 у статті Кмитівський музей образотворчого мистецтва порушують правила ВП:ЧНЄВ (ВП:НЕТРИБУНА) та ВП:НТЗ. Будь ласка, ознайомтеся із зазначеними правилами. Вікіпедія не є місцем для пропаганди, а інформація у статтях має викладатися із дотриманням нейтральної точки зору. Зазначені Ваші редагування були скасовані, оскільки ви намагалися викласти свою особисту точку зору як безспірний факт, що є POV-pushing. --Ліонкінг (обговорення) 06:22, 7 січня 2020 (UTC)

Схоже, що це Ваша особиста точка зору. ВРУ законом засудила совєцький тоталітарний режим--Юрко (обговорення) 10:22, 7 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон 2020[ред. код]

Вітаю! Чи не маєте бажання долучитись до організації та проведення Вікімарафону в Житомирі? --Mcoffsky (обговорення) 08:38, 7 січня 2020 (UTC)

Не маю бажання. --Юрко (обговорення) 10:25, 7 січня 2020 (UTC)
Шкода (. --Mcoffsky (обговорення) 07:21, 8 січня 2020 (UTC)
Я не бачу в цьому сенсу. Вікіспільнота визнала мене за вкрай шкідливу та непотрібну людину --Юрко (обговорення) 08:07, 8 січня 2020 (UTC)

Категорія:Списки населених пунктів України[ред. код]

Вітаю! Що не так з цією категорією? --Mcoffsky (обговорення) 08:59, 11 січня 2020 (UTC)

Mcoffsky, вітаю. Я не знаю, я щось там наплутав. Воно десь вискочило на видалення від якогось аноніма, я подивився, що я, ніби, створював і поставив на швидке. Потім згадав, що таки вона була кимось створена в вставлена в Список сіл Волинської області, згодом я долучив її до Перелік сіл та селищ Житомирської області, словом, заплутався я. Зніміть з номінації, якщо треба --Юрко (обговорення) 09:05, 11 січня 2020 (UTC)
Категорія, наче, доцільна. Хай буде. Оформлю. --Mcoffsky (обговорення) 09:06, 11 січня 2020 (UTC)
Дякую, вибачте за клопіт --Юрко (обговорення) 09:08, 11 січня 2020 (UTC)

Сторінку Шпаковський проїзд (Житомир) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шпаковський проїзд (Житомир), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 січня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 16:37, 14 січня 2020 (UTC)

Про Брагара і Опозицію[ред. код]

Стосується статті, бо це реакція Опозиції на його заяви і дії.--NOSFERATU (обговорення) 08:29, 4 лютого 2020 (UTC)

NOSFERATU, то це треба записувати до відповідних сторінок. А так Ви робите лише зміщення акцентів --Юрко (обговорення) 08:42, 4 лютого 2020 (UTC)
Немає ніякого зміщення акцентів. Є дія Брагара і відповідна реакція на неї. Ця вся історія пов'язана з Брагаром.
Хай буде по Вашому - не розпилятимусь на дурниці --Юрко (обговорення) 08:49, 4 лютого 2020 (UTC)

Про посади в картці[ред. код]

У картці посади, де є попередник і наступник, вказуються, якщо вона надає значимість. Це робиться для навігації, щоб користувач міг дізнатися, хто був до і став після. Значимість посада на практиці означає, що про всіх на тій посаді може бути створена стаття. А якщо посада не надає значимості, то немає сенсу робити навігацію. Просто згадувати також немає сенсу, адже є в тексті. --Submajstro (обговорення) 14:13, 5 лютого 2020 (UTC)

Дякую, Ваша Світлосте, що Ви вирішили поговорити зі мною, недостойним, нарешті. Ви видаляєте посаду, котра повинна бути в біографії як в описі, так і в шаблоні.--Юрко (обговорення) 15:17, 5 лютого 2020 (UTC)

ВП:ПДН[ред. код]

Вітаю. Чомусь ви робите багато персональних випадів. Це шкодить. --AS 00:14, 6 лютого 2020 (UTC)

Наприклад? --Юрко (обговорення) 08:22, 6 лютого 2020 (UTC)
Переглянув ваші дописи лише за останні дні:
Порушення ВП:Е: ред.№ 27177630, ред.№ 27172574, ред.№ 27171272
Образливі інсинуації: ред.№ 27173285, ред.№ 27170798, ред.№ 27170231, ред.№ 27163694, ред.№ 27163526, ред.№ 27180944
Просто образи: ред.№ 27174428, ред.№ 27167062, ред.№ 27184178
Введення в оману (ненавмисне?): ред.№ 27179515
Сподіваюсь, ви відкоригуєте поведінку, щоб не накладали обмеження, дякую за розуміння. --AS 10:55, 6 лютого 2020 (UTC)
А все те, що вони витворяють, нормально? Оце, що робиться тут, нормально? [1] І вони цьому сприяють, бо тут не всі мають однакові права: хтось може тиждень займатись війною редагувань, видаляли підтверджену АД інформацію, а комусь зась це робити, субмайстри забороняють. І самі ж спонукають до війни редагувань, котра була визначна як вандалізм адмінами Оля Нестеренко та Ґу 3 --Юрко (обговорення) 11:03, 6 лютого 2020 (UTC) Рекомендую попрацювати на цій сторінці Обговорення користувача:Irynazz - тут користі нуль, лише шкода --Юрко (обговорення) 11:04, 6 лютого 2020 (UTC)
Це фальшива дилема, бо намагатися виправдати образи – безперспективно. --AS 11:05, 6 лютого 2020 (UTC)
Це подвійний підхід - рекомендую попрацювати на цій сторінці Обговорення користувача:Irynazz --Юрко (обговорення) 11:06, 6 лютого 2020 (UTC)
Дайте, будь ласка, конкретний сигнал, чи ви зрозуміли проблему в ваших дописах чи ні :) --AS 11:09, 6 лютого 2020 (UTC)
Зверніться до адмінів, перед котрими я порушив питання, чи відпоаідатимуть вони, а чи ні? --Юрко (обговорення) 11:13, 6 лютого 2020 (UTC)
Тобто відповідь – ні? Я заплутався. --AS 11:22, 6 лютого 2020 (UTC)
Я можу видалити цю тему? --Юрко (обговорення) 11:27, 6 лютого 2020 (UTC)
Як бажаєте. --AS 11:29, 6 лютого 2020 (UTC)
@AS:, тобто, моє твердження, що один з адмінів не йде на діалог, є образою? Звідки такі вигадки? А моя думка, що він не повинен бути адміном, є образливою інсинуацією? Це хто так вирішив, Ви особисто? --Юрко (обговорення) 21:48, 6 лютого 2020 (UTC)
Та я вже зрозумів, що ви святий, заспокойтесь. --AS 02:59, 7 лютого 2020 (UTC)

зауваження та порада[ред. код]

Доброго дня, Юрку!

Хочу відзначити, що поділяю Вашу позицію на багато питань. Але маю зробити зауваження та пораду.

Прошу ніколи не переходити на обговорення вікіпедистів там, де йде обговорення якогось предмету, чи то статті, чи її змісту. Наприклад, цей офтопік diff 20 січня зайвий, бо стаття о 22:33 12 січня, негайно після аргументу yakudza (21:00), знята з номінації. Офтопік раджу вилучити.

Дякую за розуміння.

Yuri V. в) 12:37, 7 лютого 2020 (UTC).

Доброго дня, пане @Yuri V.:. Дякую за пораду, звичайно ж, дослухаюсь. Хотілось би, аби правила Вікіпедії були однаковими для всіх, бо за переслідування мене ніхто не отримав зауваження --Юрко (обговорення) 14:23, 7 лютого 2020 (UTC)

ШВ[ред. код]

Вітаю! Прошу пояснити причини номінації статті Шадура на ШВ, бо не зрозумів формулювання «порожня або дуже коротка стаття» в даному випадку. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 14:11, 17 лютого 2020 (UTC)

@Mcoffsky: Вітаю. Я перейменував статтю Шадура на Шадура (село) та створив дизамбіґ Шадура (значення), бо існує ще й Шадура (річка). Тепер необхідність перенаправлення Шадура відпала. В подальшому можна Шадура (значення) перейменувати на Шадура. Дякую.--Юрко (обговорення) 14:57, 17 лютого 2020 (UTC)
Зрозуміло. Тобто, для перейменування. --Mcoffsky (обговорення) 15:46, 17 лютого 2020 (UTC)
Так, дякую --Юрко (обговорення) 16:40, 17 лютого 2020 (UTC)