Електричний велосипед

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Електровелосипед «Antec» у Нідерландах.

Електричний велосипед (електроцикл, е-байк (англ. e-bike, педелек[1] (англ. pedelec)) — один із видів механічних транспортних засобів, що схожий на велосипед, що приводиться у рух з допомогою електродвигуна а також силою м'язів; електричний привід може частково або повністю забезпечувати рух електричного велосипеда.

Від звичайного велосипеда відрізняється наявністю трьох додаткових компонентів: електродвигуна, акумулятору та мікроконтролера. На відміну від мотоцикла або моторолера, електровелосипед можна також зрушити педалями.

Класичний електричний велосипед оснащений електродвигуном і акумулятором можна перевозити в поїздах, автобусах, або міському громадському транспорті.

2010 року в Європі продано 700 тисяч електрифікованих велосипедів[2]. У Китаї 2010 року на дорогах було 120 млн електричних велосипедів[3].

Завдяки маневреності, екологічності, малій вазі і дешевизні електровелосипеди дуже поширені у службах доставки. Маневреність дозволяє їм не зважати на дорожні затори. Однією з подібних українських розробок є електровелосипед «Delfast Ebike», що має запас ходу у 380 км[4].

Характеристика[ред.ред. код]

Е-байк A2B Ultramotor

Автономність електроциклів залежить від ємності акумуляторів і, як правило, становить від 25 до 50 км. Якщо двигун велосипеда розвиває швидкість, що вища за 25 км/год і потужність, що більша за 250 Вт — такі електровелосипеди в низці країн вважають за мопеди. Діапазон швидкості в більшості електричних велосипедів може досягати до 30 км — до 40 км/год[5]. Максимальна швидкість в більшості країн — 300 Вт, в Канаді — 32 км/год 500Вт, США — 32 км/год·750 Вт.

Використання електричних велосипедів дуже просте. Двигун вмикають, коли зростає тиск на педалі. Двигун працює з потужністю в діапазоні між 180 і 250 Вт. Педалі можна використовувати для продовження руху після зупинки чи вимкнення двигуна. Вимкнення/увімкнення, зазвичай, роблено дроселем на кермі.

Продаж електровелосипедів (Берлін, 2009).

Найчастіше використовують безщітковий двигун. Свинцево-кислотні акумулятори (мають дуже обмежений ресурс: зазвичай 300 циклів заряду), тепер замінено на літієві акумулятори, що є легшими. Використовують нікель-метал-гідридні акумулятори (Ni-MH), а літій-іонні (Li-Ion) вважають за предмети розкоші. Також літій-полімерні та літій-залізо-фосфатні. Керівна напруга, як правило, 24, 26, 36, 48 вольт. Для потужніших моторів використовують більшу напругу — 72 або 96 вольт. Мікроелектроніка існує з можливістю вибору режимів допомоги на деяких моделях двигуна. Спожиток енергії може відображатись на індикаторі, що міститься на кермі.

Щоб зарядити акумулятор, використовують спеціальний зарядний пристрій від стандартної розетки. Час заряджання становить зазвичай до 8 годин. Кількість циклів зарядок літієвої батареї становить приблизно 1000 циклів і має термін придатності в кілька років. Продуктивність акумулятора також знижується з часом. Батарею на більшості моделей установлено як знімальний картридж для зручності обслуговування.

Привід маточини велосипедного колеса

Вартість ужитку електричних велосипедів набагато менша, ніж у випадку транспортних засобів, що обладнані двигуном внутрішнього згоряння. На відміну від двигунів внутрішнього згоряння, електродвигун генерує звук менш інтенсивно.

Велосипеди цього типу, як правило, є важчими, ніж традиційні — їхня вага, зазвичай, десятки кілограмів.

Більшість марок електровелосипедів виробляють у Китаї.

Двигун[ред.ред. код]

Електродвигуни постійного струму напругою від 12 до 48 V, побудовано на осі одного з двох коліс (так зване «мотор-колесо»). «Мотор-колесо» — найбільш розповсюджена модель приводу. Двигун може бути встановлений або в передній або в задній маточині колеса, або так званий «середній двигун».

Безщіточні двигуни мають перевагу, так як не потребуюють обслуговування, але вони трохи дорожчі. Потужність двигунів на ринку від 180 до 1000 Вт.

Батареї[ред.ред. код]

Вартість пробігу залежить від акумулятора. Робота надійного іонного акумулятора становить 10-15 год від 24 до 36 В. При цьому ємність батареї (200—250 Вт·год або від 0,72 до 0,9 МДж накопиченої енергії) може покрити, в залежності від рівня підтримки і ваги транспортного засобу та велосипедиста, від 40 до 95 км.

Вантажний трьохколісний електровелосипед, (Китай)

Батареї зазвичай кріпляться на багажнику в спеціальному контейнері, на велосипедній рамі та ін.

Автономія[ред.ред. код]

Дальність подорожі залежить від багатьох факторів: вага, швидкість руху, поза водія, тип асфальту, стан батареї та її залишковий заряд.

Сучасний електричний велосипед оснащено літієвою батареєю (Li-Ion, Li-Полімер або Li-фосфат) і вагою від 19-29 кг на одній зарядці може пройти від 40 до 100 км з тривалим часом автономної роботи (до 1000 циклів зарядки, яка в нормальних умовах відповідає пробігу в 30-70 тис. км).

Галерея[ред.ред. код]

37 W54 Green Power SUV electric bike jeh.jpg Yamato Transport electric bicycle and rearcar, Japan - 27 May 2009.jpgЕлектровелосипед, Японія (2009) Maker Faire 2008 San Mateo 150.JPG Педелек EROCKIT.jpg eROCKIT Стефана Гуласа Rental electric bicycles from Znojmo at Regiontour 2010.jpg
A2B Ultramotor jeh.jpg E-Call a Bike Pedelec.jpg Педелек 2009-11-28-fahrradmesse-by-RalfR-30.jpg E-Bike, Schloss Fuschl Resort & Spa.jpegЕлектровелосипед в
Хоф, Зальцбург (Німеччина)
Gocycle-2010-bonames-054.jpg"Gocycle", Велика Британія (2010)
Vitali Model 2008.jpgЕлектровелосипед в
Акумулятор закріплений на рамі
Electro bike, Brno.jpgЕлектровелосипед, Брно Maker Faire 2008 San Mateo 149.JPGЕ-байк A2B Ultramotor Silberfarbenes Fahrrad mit Elektromotor.JPG NS OV-Fiets Electrische fiets Union Utrecht.jpg Електровелосипеди в Утрехт, Нідерланди

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]