Норберт Хауг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Norbert-Haug-stars-and-cars-2007.jpg

Норберт Хауг (25 листопада 1952 р. у місті Енгельсбранд, земля Баден-Вюртемберг) — німецький журналіст та президент Mercedes-Benz Motorsport. Один із найуспішніших діячів Mercedes-Benz у автоспорті. Під його керівництвом пілоти Mercedes-Benz було завойовали чимало титулів та перемог.

Кар'єра журналіста[ред. | ред. код]

Кар'єру журналіста Хауг розпочав у місті Пфорцхайм, вступивши стажером до газети «Pforzheimer Zeitung». Потім він перейшов у видавничий дім «Motor-Presse-Verlag», який знаходиться у Штутгарті, де став завідуючим автоспортивного відділення видавництва.

Робота у Mercedes-Benz[ред. | ред. код]

Норберт Хауг приєднався до Mercedes-Benz у 1990 році. Відразу ж він розпочинає керівництво командою у чемпіонатах DTM та ITC. Під його керівництвом Клаус Людвіг виграв чемпіонство DTM у 1992 та 1993 роках, Бернд Шнайдер здобув одночасно чемпіонство DTM та ITC у 1995 році. На перегонах 24 години Ле мана у 1999 році, команда була лідером та через недопрацювання автомобіля змушена була завершити перегони. У 2000-му Mercedes-Benz у обличчі Норбета Хауга відіграв значну роль у відновленні чемпіонату DTM.

Див. також[ред. | ред. код]