Обговорення користувача:Сергій Талавєр

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

[ред. код]
   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Сергій Талавєр!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--LastStep (обговорення) 04:12, 31 липня 2013 (UTC)Відповісти

Статус Файл:Осінь на околиці Троянова.jpg

[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Осінь на околиці Троянова.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 14:53, 19 листопада 2014 (UTC)Відповісти

Нові зображення

[ред. код]
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 15:03, 19 листопада 2014 (UTC)Відповісти

Село Залізня

[ред. код]

Добрий день! Я видно з історії редагувань, ви внесли більшу частину інформації про село. Скажіть, будь ласка, звідки ви її брали? Тилик-тилик (обговорення) 14:06, 8 листопада 2015 (UTC)Відповісти


І Вам доброго дня ! По-перше, моя рідня родом з цього села і моє дитинство там пройшло. По-друге, спілкуюсь до цього часу з деякими мешканцями. Інформація отримана з різноманітної георгафічної та краєзнавчої літератури, часткого з матеріалів Житомирського обласного архіву, з огляду цвинтарів цього села.

До речі, значна частина цієї інформації є в Інтернеті: Адміністративно-територіальний устрій Житомирщини 1795-2006.— Житомир, 2007,http://archive.zt.ua/files/docs/admin-podil.pdf, Теодорович Н. И. Историко-статистическое описание церквей и приходов Волынской епархии, http://imsu-zhytomyr.com/mista-i-sela-zhytomyrskoi-oblasti/zhitomirskij-rajon/trojanv-.html, Русская Православная Старообрядческая Церковь (официальный сайт Московской Митрополии)


Дякую! Тилик-тилик (обговорення) 11:35, 11 листопада 2015 (UTC)Відповісти

Житомирський музей

[ред. код]

Вітаю. У Житомирському музеї є експозиція, присвячена Денишівському чавуноливарному заводу. Чи не могли б Ви зфотографувати її? Blast furnace chip worker (обговорення) 23:42, 6 грудня 2015 (UTC)Відповісти

Доброго часу доби. У Житомирі існує 5 чи 6 музеїв. Я так розумію, що Ви маєте на увазі краєзнавчий музей. Там фотографування здійснювати можна з дозволу адміністрації. Якщо Ви отримаєте для мене такий дозвіл, я Вам зроблю фотографії. За правилами в музеї фотографувати заборонено. Сайт музею — http://kraymuz.com.ua/index.php/2009-07-16-12-34-19.html

Отакої. Нажаль, наврядчи вдасться мені отримати такий дозвіл. До речі, я можливо плутаю і у музеї експозиція іншого музею — Високопічанського. Blast furnace chip worker (обговорення) 23:59, 16 грудня 2015 (UTC)Відповісти

Не чув про наявність у Високій Печі будь-якого музею. Думаю це можна з"ячувати у адміністрації. Якщо Вам потрібна фотографія та інформація для Вікіпедії, зверніться до дирекції Житомирського краєзнавчого музею. Там цілком нормальний директор. Взалі фогорафії певних експозицій музеїв через третіх осіб, за звичай, замовляють музейні злодії - щоб відвести від себе підозру і скерувати її на того, хто фотографував.

Місяць Української революції та державності

[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:23, 15 листопада 2018 (UTC)Відповісти

Вікімарафон 2019

[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас приєднатись до вікізустрічі в межах проведення Вікімарафону 2019. Зустріч заплановано на 10.00 26 січня в приміщенні Інформаційного центру ЖДТУ.

З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 11:17, 16 січня 2019 (UTC)Відповісти

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

[ред. код]

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:12, 6 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Житомирщини 2020

[ред. код]

Вітаю, пане Сергій Талавєр! Запрошую долучатися до проведення тижня Житомирщини (з 5 по 20 грудня), буду радий побачити Вас серед учасників. — Шиманський હાય! 13:00, 3 грудня 2020 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи

[ред. код]

Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.

Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.

15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:02, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Місяця географії

[ред. код]
Запрошення долучитися до Місяця географії
Вітаю! Запрошую вас долучитися до Місяця географії, що триватиме весь травень.
--Олексій (обговорення) 21:43, 16 квітня 2024 (UTC)Відповісти