Обговорення користувача:LastStep

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Я считаю, что информацию которую выкладывают про генерала Шуляка, есть недостоверная.

Дзюньківська волость[ред. код]

Вітаю. Чому село називається Дзюньків, а волость називається Дзюнківська волость тобто без м'якого знака після «н»? Якщо це просто помилка, то може варто виправити? Podorozhnyk (обговорення) 19:48, 6 жовтня 2018 (UTC)

Те саме стосується й Дзюнківського району. Podorozhnyk (обговорення) 05:50, 7 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:51, 15 листопада 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 19:53, 17 березня 2019 (UTC)

Місячник зв'язності 2[ред. код]

привіт! запрошую долучитися до місячника зв'язності. у нас понад 55 тисяч статей-сиріт, було б добре спробувати зменшить цей показник. минулого разу нам вдалося «зв'язати» майже 4700 статей --アンタナナ 19:54, 18 липня 2019 (UTC)

Туркевич-Лукіянович Стефанія Іванівна і Бляшана Катедра[ред. код]

Привіт Last Step, Коли ти маеш час, можеж переглянути ці статті і ти можеж видалити теги: Туркевич-Лукіянович Стефанія Іванівнаб :3 зміни у цій версії очікують на перевірку. Стабільну версію було перевірено 19 червня 2019. Бляшана Катедра: Зміни шаблонів/файлів цієї версії очікують на перевірку. Стабільна версія була перевірена 16 квітня 2019. Дякую. Nicola Mitchell (обговорення) 11:36, 12 серпня 2019 (UTC)

Місяць північної Одещини[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника північної Одещини, який проходитиме з 15 вересня по 15 жовтня 2019. --yakudza 11:41, 5 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:22, 11 жовтня 2019 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:18, 15 серпня 2020 (UTC)

Щодо статті Ільницький Євген Юрійович[ред. код]

Ambox warning pn.svg

Привіт! Дякуємо за цікавість до проєкту і за створення нової статті.
Однак у Вікіпедії діють певні критерії значущості, згідно з якими статті потрібно створювати тільки про енциклопедично важливі об'єкти. Ваша стаття не відповідає цим критеріям, а отже її доведеться видалити.

У подальшому, будь ласка, зверніть увагу на настанови спільноти Вікіпедії щодо значущості, а також на тематичні критерії значущості осіб, організацій, футбольних команд, книг, фільмів, вебсайтів та комп'ютерних програм. Реклама комерційних і громадських організацій, музичних гуртів, інтернет-сайтів, а також самореклама буде видалятися. Якщо у Вас є можливість підтвердити значущість предмету статті Ільницький Євген Юрійович за допомогою авторитетних джерел, Ви можете її відновити, навівши відповідні посилання у тілі статті.

Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проєктом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам!

JerzyKundrat (обговорення) 23:59, 6 січня 2021 (UTC)

Легунов Григорій Андрійович[ред. код]

Доброго вечора. Бачу, що ви вже вдруге вилучаєте дані: для чого ви це робите? Це погіршує статтю одразу трьома напрямками:

  • зникає старий/новий стиль у даті народження
  • зникає тогочасна назва села (він народився в селі Рождественське, а Вікідані підставляють сучасну назву Сиваське)
  • ви прибираєте шаблон про відсутність дати смерті, хоча її реально немає («після 1994» є досить умовною датою смерті)

Я розумію, що Вікідані — це добре, але тут вони доволі погано справляються з задачею... — NickK (обг.) 18:11, 11 квітня 2021 (UTC)

P.S. Дата смерті знайшлася — NickK (обг.) 18:52, 11 квітня 2021 (UTC)

Щодо перейменувань[ред. код]

Вітаю. Відповідно до ВП:ТОП адмінодиниці третього порядку уточнюємо районами, а якщо їх декілька в районі - адмінодиницею нижчого порядку, тобто, громадою. Я ж надав Вам декілька прикладів правильних найменувань і виправив неправильні, Ви ж, чомусь, вдались до подальших перейменувань. Будь ласка, візьміть до уваги. Дякую.--Юрко (обговорення) 07:01, 29 квітня 2021 (UTC)

Там немає ніяких подвійностей. Я ж виправив всі НП Верхівцівської міської громади відповідно до вимог див. Шаблон:Верхівцівська міська громада. Щодо другої Саксагані - перепрошую, не помітив - там уточнюємо тільки громадою. Ну а помітив я це, бо створював статтю Верхівцівська міська громада, тому бачив Ваші редагування. Зараз я виправлю, буде правильним Саксагань (Верхівцівська міська громада) та Саксагань (Саксаганська сільська громада). Дякую.--Юрко (обговорення) 10:28, 29 квітня 2021 (UTC)
За цим же зразком зробіть і Саксаганську громаду, уточнюючи повною назвою (Саксаганська сільська громада) лише ті НП, котрих є по два і більше в районі. При цьому виправляйте й навігаційний шаблон. Успіху.--Юрко (обговорення) 10:36, 29 квітня 2021 (UTC)
Ще одне прохання: всі населені пункти входять до складу громад, а не до складу районів. Будь ласка, зважте на це. Я переробив декілька з вказанням входження до складу громади, нп, Саксагань (Саксаганська сільська громада).--Юрко (обговорення) 16:55, 29 квітня 2021 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Якщо не важко перейменуйте: