Обговорення користувача:BaseBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, BaseBot!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--«(…°°…)» обг 08:45, 29 березня 2012 (UTC)

Бот[ред. код]

До дій вашого бота висловлені претензії на ВП:ЗА. Будь ласка, зверніть увагу — NickK (обг.) 21:47, 5 липня 2012 (UTC)

Карлос Рауль Віянуева[ред. код]

Вітаю. Подивіться що він робить. Можливо це не поодинокий випадок. Розберіться що там і чому. З повагою до вашої праці.--Dim Grits 18:27, 12 липня 2012 (UTC)

Оу (… Більш такого не помічав. Там проблема, що у статті був один розділ… Потроху перегляну внесок. Алгоритм явно треба вдосконалювати. Дякую що помітили. --Baseобговореннявнесок 19:11, 12 липня 2012 (UTC)

Тиждень зв'язності[ред. код]

Було б добре доробити цього бота, щоб він не лише міг запросити користувача на тиждень зв'язності, але й розмістити на сторінці обговорення такого користувача список статей, котрі не є зв'язаними, які започаткував та або редагував такий користувач. --Perohanych (обговорення) 07:44, 6 серпня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Адміністратори[ред. код]

Я відкотив ваше редагування: ред.№ 11283506. Думаю, це помилка, але якщо воно мало під собою глибокий і невідомий мені сенс, прошу мене вибачити. --Acedtalk 22:52, 29 грудня 2012 (UTC)

Цікаво чому Ви сюди написали себто боту) Ви правильно вчинили, не мав змоги це зробити сам, попросив відкинути у вікічаті як у єдинодоступному місці, але Ви певно опередили) Це зв'язка операміні4.0 + мобільний інтернет так діє... Вже раз таке в рувікі здається траплялось. Я це завжди помічаю, але так як це через збої у мережі, то я і відкинути не можу одразу :( ще раз дякую --Baseобговореннявнесок 23:05, 29 грудня 2012 (UTC)
Мені теж тепер цікаво, чому я сюди написав:) Напевне, в поспіху переплутав. --Acedtalk 08:56, 30 грудня 2012 (UTC)

Файл:211-2-5.jpg[ред. код]

не зрозумів проблем.--Kamelot (обговорення) 16:25, 13 березня 2013 (UTC)

Привіт, див. мою СО — там помилка — неправильний опис редагування. --Ваѕеобг.вн. 21:02, 13 березня 2013 (UTC)

ВЛЗ[ред. код]

Стосовно, то на вікісховищі невірний опис файлу. Насправді там зображення не Андрушівського парку, а палацу Терещенків у смт Червоному--Kamelot (обговорення) 04:01, 23 квітня 2013 (UTC)

Вітаю. Не помітив що там війнушка редагувань з ботом :) - треба було зразу писати чи виправляти. Ну бот тупий і припускає добрі наміри щодо вказаних айді. Виправте айді на Сховищі значить - не хочеться бота через одну помилку переставати запускати (тим більше що вона така що руками я б теж допустив її) --Ваѕеобг.вн. 06:12, 23 квітня 2013 (UTC)

Неточний опис редагування[ред. код]

В описі «‎(Створення перенаправлень з назви без знаку оклику на назву з ним. Див. [1])» мається на увазі ось ця різниця версій. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:40, 5 вересня 2014 (UTC)