Обговорення користувача:Jbuket

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви обговорень 2011-2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

Підпис Дмитра Вишневецького[ред. код]

Вітаю Євгене!

  • Мені здається, що ви помилились із атрибуцією підпису Дмитру «Байді» Вишневецькому.
  • Річ в тому, що на сторінці 155 вказана така атрибуція — «17. Dymitr xiążę Wiśniowiecki, K. K. H. W. K.»
  • Ці абревіатури скоріш за все розшифровуються як «Kasztelan Krakowski, Hetman Wielki Koronny» і очевидно, що ці титули не відносяться до Дмитра Байди Вишневецького, втім відносяться до Дмитра Єжи Вишневецького. --Movses (обговорення) 17:38, 12 січня 2021 (UTC)
Дуже дякую! Так, очевидно помилився. Виправлю все --Jbuket (обговорення) 18:11, 12 січня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Іщенко Михайло Єфремович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Іщенко Михайло Єфремович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://www.kaniv-biblioteka.edukit.ck.ua/bibliotechni_vidannya/informacijni_vidannya/imena_vidatnih_lyudej_kanivschini/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Іщенко Михайло Єфремович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Іщенко Михайло Єфремович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 09:49, 22 січня 2021 (UTC).

Розкажіть про Україну світові — долучайтеся до Місяця культурної дипломатії[ред. код]

Вітаю! Запрошую вас долучатися до Місяця культурної дипломатії України. Його мета — покращити статті про Україну та українську культуру для якомога ширшого кола читачів.

Писати статті можна як українською, так і будь-якою іншою мовою:

Долучатися можна до 10 березня. Для активних учасників та учасниць передбачені призи від організаторів — «Вікімедіа Україна», Українського інституту та Міністерства закордонних справ України.

Ви отримали це повідомлення, бо указали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся однією чи кількома підтемами проєкту: наприклад, літературою і/або кіно. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:56, 22 лютого 2021 (UTC)

Невільний File:A-plus-academy_logo.jpg, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:A-plus-academy_logo.jpg. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:06, 26 лютого 2021 (UTC)

Номінації статтей[ред. код]

Вітаю! Зважте, будь ласка, що конфлікт щодо номінацій статтей від 3 березня, наскільки це можливо є вичерпаним і я перепросив за необгрунтовану номінацію. На сторінці номінації ви написали не надто приємний коментар з образами, однак я вірю, що ви написали його під емоціями, тому скаржитись я нікуди не буду. Будь ласка, вважайте на майбутнє.--reNVoy (обговорення) 09:53, 5 березня 2021 (UTC)

Сподіваюся, що ви справді зрозуміли, що були не праві. Не знаю, хто вас надоумив на таке зухвале видалянство, але хочеться вірити, що в майбутньому ви займетеся конструктивним внеском до проекту і не будете провокувати конфлікти. Будь ласка, зважте на мої слова. --Jbuket (обговорення) 10:07, 5 березня 2021 (UTC)