Обговорення користувача:Mochulat

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --AS 12:11, 13 листопада 2009 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Мінометна міна

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:46, 15 грудня 2012 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:43, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:11, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:49, 3 жовтня 2019 (UTC)

Звання[ред. код]

Добрий день, згідно [1], (II.2) Військові звання "генерал армії України", "генерал-майор", "контр-адмірал", "генерал-лейтенант", "віце-адмірал", "генерал-полковник", "адмірал", присвоєні до набрання чинності цим Законом, зберігаються за військовослужбовцями та особами, звільненими з військової служби у запас або у відставку.

Шкала (прирівняння) встановлена лише (II.3) З метою врегулювання штатно-посадових категорій, питань проходження служби, грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців та осіб, звільнених з військової служби, яким були присвоєні військові звання до набрання чинності цим Законом.

Таким чином, змінювати звання у статтях не зовсім коректно, на мою думку. --Reader85 (обговорення) 20:31, 7 жовтня 2020 (UTC)

Поверніть мою версію таблиці у статті Військові звання України. Ви поновили розповсюджену помилку наскрізної нумерації звань. Насправді командир відділення на 6 щаблі - en:Squad leader. Спеціально ж розписав у Звання_та_відзнаки_НАТО#Порівняння систем звань.--ЮеАртеміс (обговорення) 12:52, 2 лютого 2021 (UTC)

Сам повернув. Більше не зсувайте командира "скваду".--ЮеАртеміс (обговорення) 13:01, 2 лютого 2021 (UTC)
@ЮеАртеміс: Зміни вносив не я, перегляньте історію. Питання до «UkraineSuperman» (Версія за 14:28, 13 жовтня 2020).--Mochulat (обговорення) 18:29, 3 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до проєкту Електроніка[ред. код]

Доброго вечора. Запрошую приєднатися до проєкту Вікіпедія:Проєкт:Електроніка --GPV (обговорення) 20:37, 4 березня 2021 (UTC)

@Galkinletter: Не вважаю себе серйозним спеціалістом в електроніці, але і дилетантом теж. Спробую чимось допомогти Вікіпедії.--Mochulat (обговорення) 07:36, 5 березня 2021 (UTC)
Дякую. Бо поки в укр. вікі зовсім біда. Базові статті не добрі. А так роботи тут в цьому напрямі дуже багато. Хвтатить і експертам, і користувачам с досвідом, і початківцям. Тож дякую вам наперед за будь-яку позитивну активність в цьому напрямі. Гарних вихідних. --GPV (обговорення) 20:39, 5 березня 2021 (UTC)

Шаблон Редагування у статті Дніпро (радіолокаційна станція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дніпро (радіолокаційна станція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагування}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:46, 12 березня 2021 (UTC)

Шаблон Редагування у статті Система попередження про ракетний напад[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Система попередження про ракетний напад був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагування}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 11:47, 12 березня 2021 (UTC)

Права автопатрульного та відкочувача[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права автопатрульного та відкочувача. Тепер Ваші редагування перевірених сторінок будуть автоматично позначатися як перевірені, а інструмент швидкого відкоту дасть Вам можливість зручно скасовувати вандальні правки. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваш внесок має відповідати вимогам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 17:12, 12 березня 2021 (UTC)

Дякую.--Mochulat (обговорення) 17:32, 12 березня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 18:52, 12 березня 2021 (UTC)

Сторінку BAS (програмне забезпечення) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття BAS (програмне забезпечення), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 березня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 09:06, 21 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Шаблон Редагування у статті P192 «Суми»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті P192 «Суми» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагування}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:49, 31 березня 2021 (UTC)

Шаблон Редагування у статті P193 «Фастів»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті P193 «Фастів» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагування}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:49, 31 березня 2021 (UTC)

Спускний - спускальний[ред. код]

Вітаю, мені здається, що спускний це пасив. Можна сказати спускальний, тобто призначений для спускання, як-от рятувальне коло призначене для рятування. Якщо вам цікаво, то можете глянути цю статтю ПРОЦЕСОВІ ПРИКМЕТНИКИ В НАУКОВІЙ МОВІ. --Igor Yalovecky (обговорення) 16:43, 22 травня 2021 (UTC)

Дискусію перенесено в Обговорення:Тяньвень-1.