Обговорення користувача:SPY

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

привіт. збираємося на першу тусу вікіпедистів Франківська. будемо їсти піцу, знайомитися, писати статті. приходь, приєднуйся! Будеш?--Bodiadub (обговорення) 10:34, 30 липня 2015 (UTC)

Статтю Ukraїner номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ukraїner, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2017. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 22:03, 10 лютого 2017 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 03:54, 29 липня 2014 (UTC)

Дякую за запрошення --SPY (обговорення) 13:00, 21 жовтня 2014 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з серпня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

  • якщо всі облікові записи з ім'ям SPY в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
  • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до серпня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на SPY~enwiki
  • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до серпня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на SPY~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 00:48, 30 травня 2013 (UTC)

Франко Фест[ред. код]

Дякую за оформлення статті. На мій погляд «програму» варто видалити — адже писати тре про те, що сталося, а не що планувалося. Огляди ЗМІ показують що не вся програма виконана, і деякі лекції переносилися на інші дні. Крім того, зазначення часу виступів, на мій погляд неенциклпедична інформація --Perohanych (обговорення) 11:54, 1 серпня 2012 (UTC)

Не можу заперечити, був там і справді програма змінювалась гурти переставлялись - тому і вказав, що це програма. Чому виставив - просто щоб можна було побачити який гурт за яким мав виступати і скільки часу відводилось, але, мабуть, і справді для енциклопедичності вартувало б просто зробити перелік без часу :) --SPY (обговорення 09:17, 2 серпня 2012 (UTC)
Вніс зміни: видалив час, поставив посилання на гурти, видалив хронометраж мистецької сцени, так як і справді багато що переносилось, але оскільки сам був не на всіх заходах - точно не розпишу. Потім добавлю ще свої фото для ілюстрації статті, думаю на мої фото вже проблем із ліцензією не мало би бути :) --SPY (обговорення) 09:50, 2 серпня 2012 (UTC)
P.S. Ще одне, що я забув - це я б забрав інформацію про 20тисяч фестивальників. Справа в тому, що організатори самі підходили до людей, давали їм чистий бланк-табличку і просили її заповнити знайомими-вигаданими людьми, щоб встановити рекорд по відвідуваності. Прикривались тим, що це стане гарантією проведення фестивалю на наступний рік, так роблять на всіх фестивалях і вони змучились вже самі заповнювати. Ми відмовились, але на сцені було оголошено що відвідало 30тисяч людей, в деяких ЗМІ інформація - 50тисяч. Насправді ніякої реєстрації, як це буває на інших фестивалях не велось. Точно не можу сказати кількості людей, але приблизно біля 10тисяч за всі три дні --SPY (обговорення) 10:05, 2 серпня 2012 (UTC)

Файл:ФранкоФест.jpg[ред. код]

привіт! у цього зображення↑ нема обґрунтування добропорядного використання, а без нього файл можуть вилучити як такий, що не відповідає критеріям. також, думаю, ліцензія мала б бути {{постер}}. окрім того дуже великий розмір зображення, а «роздільність/якість повинні бути мінімальним можливим для виконання поставленого завдання» (п. 3б). успіхів! --antanana 08:52, 1 серпня 2012 (UTC)

Спасибі за зауваження, спробував виправити, сподіваюсь на цей раз буде добре :) --SPY (обговорення) 09:14, 1 серпня 2012 (UTC)
та нема за що) здається, ок. тільки ще потрібно вставити у файл {{Обґрунтування добропорядного використання}}. приклад використання/заповнення Файл:RespectPimpin' Too Short.jpg --antanana 09:19, 1 серпня 2012 (UTC)
і це добавив :) Є за що, тому що вже неодноразово видаляють фото через те, що я не розбираюсь в ліцензіях, тому твоя допомога дуже доречна, за що і спасибі :) --SPY (обговорення) 10:22, 1 серпня 2012 (UTC)
) косметично підправила. все ж майте на увазі, що «нема гарантії, що зображення не буде вилучене у подальшому, але продемонструє добропорядне використання иншим, що схочуть дійсного підтвердження для включення матеріялів, що підпадають під добропорядне використання» (звідси) --antanana 12:02, 1 серпня 2012 (UTC)
Буде вже як буде, зоображення, їх ліцензії та нерозуміння механізму - мабуть єдине, що не дає мені займатись правкою статей масштабно, трохи неприємно, коли моя робота попадає під формальність і видаляється, тому для мене твоя допомога є дуже цінною :) --SPY (обговорення 09:19, 2 серпня 2012 (UTC)

Файл:Ліза Кадді (House M.D.).jpg[ред. код]

Ліцензування цього зображення є не правильним, крім того є вільні аналоги, тому воно буде вилучене. Не можна вказувати вільну ліцензію Creative Commons, якщо на сторінці цього фото у Флікрі написано, що всі права захищено!--Leonst 16:02, 28 серпня 2009 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Дякуємо Вам за Ваш внесок до української вікіпедії. Проте хочемо нагадати, що новостворені статті потрібно категоризувати, це необхідно для систематизації статей у вікіпедії. Сподіваємось на Вашу подальшу плідну діяльність!--Leonst 14:29, 28 серпня 2009 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 13:04, 28 серпня 2009 (UTC)

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете додати їх до стрічки новин спільноти.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the help desk of the community portal (feel free to use English there if your level of Ukrainian is not sufficient for communication) --Turzh 21:19, 21 серпня 2009 (UTC)


Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 17:19, 21 березня 2013 (UTC)

Спасибі за запрошення --SPY (обговорення) 12:24, 21 квітня 2013 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проектів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 15:09, 27 березня 2015 (UTC)