Обговорення користувача:Sharmanschik Karlo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sharmanschik Karlo!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:14, 3 листопада 2015 (UTC)

Вікіпедія:Заявки на права патрульного[ред. код]

За результатами обговорення Вам надані права патрульного та відкочувача. Успіхів. Сподіваюсь на Вашу допомогу іншим патрульним. --Jphwra (обговорення) 06:00, 30 травня 2017 (UTC)

Еспресо: Стаття не буде сиротою[ред. код]

Доброго дня! Щоб не була сиротою, рекомендую тоді створити шаблон «Офіційні коктейлі міжнародної асоціації барменів » (en:Template:IBA Official Cocktails) ;). З повагою, --Dars (обговорення) 15:52, 16 червня 2017 (UTC)

  • Дякую, Dars! Часу не вистачає на все — план такий: дороблю статті про коктейлі (залишилося трохи), потім зроблю шаблон (зараз в роботі) і поведу основну статтю в обрані списки. З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 17:19, 19 червня 2017 (UTC)

Марки[ред. код]

Я бачу, Ви доповнюєте статті «Знаки поштової оплати України …». Мені, яка їх започатковувала, дуже приємно, що там тепер є вступний розділ і примітка до кожної марки. Маю два запитання.

  1. А що, вони справді називаються «коммеморативні»? Досі бачила тільки, що «художні».
    • Уви… На жаль на сленгу філателістів художні марки мають назву коммеморативних марок (від фр. comme — як та фр. memoria — пам'ять), тобто пам'ятна поштова марка, випущена в ознаменування події, знаменної дати або ювілею і так далі. Вони також і «художні». У заголовку потрібно уточнення, бо існують ще й стандартні поштові марки.
  2. Я робила перший список аналогічно до німецьких, а там в котромусь були перелічені не лише марки художні і стандартні, а й конверти і штемпелі (все так само з зображеннями і табличкою). Тому в кожному списку я лишала закоментовану заготовку таблички для конвертів, а самі списки, власне, через те й називаються «знаки поштової оплати», а не просто «марки». Так от, мені цікаво, як на вашу думку: чи доцільно розширювати списки конвертами і штемпелями взагалі і якщо так, то чи у вас би було таке бажання.
    • Дякую, Ата, я бачив, залишені Вами заготовки конвертів і не чіпав їх, так як знову ж у філателістів має значення не тільки поява нової поштової марки, але і конверта першого дня зі спец. гасінням або без нього (як пощастить). Тому, при появі зображення конвертів можливо сміливо додати ще один розділ. З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 12:28, 15 жовтня 2017 (UTC)

Дякую --Ата (обг.) 11:47, 15 жовтня 2017 (UTC)

Знаки поштової оплати України 1992[ред. код]

http://марка.укр/украина-1992.html тут багато фото блоків у історичному та оригінальному вигляді --Andrei Kurbiko (обговорення) 00:33, 1 листопада 2017 (UTC)

  • Дякую, тут чітко видно, що маркування здійснено в кутку марочного аркуша. З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 16:01, 1 листопада 2017 (UTC)

Вітаю. А інші списки на вибрані не номінуватимете? --Yakiv Glück 23:23, 20 січня 2018 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sharmanschik Karlo!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

2018[ред. код]

https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Stamps_of_Ukraine,_2018 ) --Andrei Kurbiko (обговорення) 00:02, 17 липня 2018 (UTC)

Шаблон:Міхель[ред. код]

Замінив. --ASƨɐ 17:29, 31 серпня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sharmanschik Karlo!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)