Обговорення користувача:Yakiv Gluck

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Користувач:Bulakhovskyi може допомогти з виправленням помилок.

Зміст

Бот[ред. код]

Привіт! Будь ласка, зверни увагу, що ти вже тричі за останню добу залишав дописи в обговореннях ботом: раз, два, три. Це заплутує, бо твої редагування не відображаються ні в нових редагуваннях, ні в списку спостереження. Будь ласка, будь уважніше і не редагуй обговорення з-під бота. Якщо ж ти більше не використовуєш акаунт Bot Gluck як бота, мабуть, тобі слід попросити зняти з нього прапорець на ВП:БОТИNickK (обг.) 08:53, 8 вересня 2015 (UTC)

Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці[ред. код]

Вітаю. Ви проголосували проти цієї пропозиції: Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Пропозиція поміняти місцями ліву і праву колонки на головній сторінці

Пропоную перечитати обговорення і можливо перенести свій голос до разділу «За» або «Утримався». Дякую. --Perohanych (обговорення) 15:31, 22 вересня 2015 (UTC

Я вважаю, що треба щось робити з любителями «активних продажів» у Вікіпедії… «Соціальний спам» не менш шкідливий спам, ніж комерційний. Це просто огидно. --Yakiv Glück 17:34, 22 вересня 2015 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Шаблон:Стаття проекту[ред. код]

Вітаю! Змінив за стандартом шаблони: {{Вікіпроект:Одещина}}, {{Вікіпроект:Миколаївщина}}, {{Стаття проекту Біологія}}, {{Вікіпроект:Океанологія}}. Там відповідно слід змінити назви категорій (в останньому варіанті категорій ще немає - слід створити). Не допоможете? Дякую! З повагою. --Yuriy Kvach (обговорення) 14:31, 2 жовтня 2015 (UTC) @Ykvach: вітаю. Постараюсь все зробити на вихідних. Не знав, що в нас є проект Одещина. Мабуть долучуся в першу чергу до нього з імперськими картами, котрими я вже тиждень морочу людям голову. Як тільки знайду когось, хто знається на роботі з картами, чи коли сам розберусь і зрозумію, як краще порізати велетенську мапу, аби потім проілюструвати кожен НП. --Yakiv Glück 19:03, 2 жовтня 2015 (UTC)

Так приєднуйтесь! Я колись його створив, але він не дуже активний, слід його піднімати. У нас є також портали про Одесу і Одещину, які теж занедбані.--Yuriy Kvach (обговорення) 19:45, 2 жовтня 2015 (UTC)
@Ykvach: Наче є кістяки категорій і статистика працює:
Шаблони, як я бачу, ви самі нормально переробили. В укВП ще, виявляється, багато проектів, котрим треба оцінювання приробити. Потрохи постараюсь додавати, хоча подекуди, можливо, потрібно буде користувачів вмовляти. Якщо знаєте ще якийсь, де вже можна все зводити до такого стандарту — пишіть. Чи якщо я щось не доробив. Чи якщо будь які інші питання будуть. --Yakiv Glück 23:50, 4 жовтня 2015 (UTC)

Направильні джерела[ред. код]

Yakiv Gluck, Ви прибрали зі статті Лопата посилання на комерційні сайти, назвавши це «спамом». Я відкотив Вашу правку, проте, Ви можете відкотити мій відкіт, тільки з умовою, що Ви відкотите і решту моїх редагувань на сторінці: інформацію я брав з «неправильних» сайтів. Чекаю на розуміння.

З повагою

--В.Галушко (обговорення) 21:13, 13 жовтня 2015 (UTC)

@В.Галушко: зрозуміло. Там в статті є дві неправильні практики. 1) додавання посилань на дрібні відверто комерційні сайти в «Джерела». Набагато краще будь яке джерело вказувати не в кінці, а через примітки, аби було зрозуміло, яку саме інформацію воно підтверджує. Коли після кожного абзацу стоїть позначка примітки, користувачам/читачам набагато легше перевірити достовірність інформації, зрозуміти, з якого вона джерела. 2) В самих примітках замість використання множинних посилань на одну й ту ж примітку використовується текст «там само». Порядок приміток визначається автоматично, і якщо хтось додасть десь всередині тексту ще одну чи кілька приміток, то той текст «там само» стане відноситися до іншого джерела, тому так писати не можна. Якщо це писали ви і якщо ви не знаєте вікікод для множинних посилань на одну й ту ж примітку — скажіть, до якого саме джерела відноситься «там само» і я переоформлю зв'язки між ним та текстом статті. --Yakiv Glück 03:25, 14 жовтня 2015 (UTC)
Якове, дякую за пораду. Недолік виправлено.
--В.Галушко (обговорення) 18:50, 14 жовтня 2015 (UTC)
Дякую, тепер до тих посилань ніхто не причепиться. --Yakiv Glück 19:07, 14 жовтня 2015 (UTC)

Додавання до шаблону трохи тексту[ред. код]

Привіт. Думаю, може бути слушним додати до шаблону Шаблон:Db-nn таке "Тому, хто поставив цей шаблон, будь ласка, додайте цей текст до сторінки обговорення автора статті, особливо якщо це одне з його перших редагувань {{subst:Незначимо|назва статті (тут би пейдж нейм якось вставити)}}--~~~~" (чи щось подібне) як у Шаблон:Ds. Тому, треба порада: чи це гарна думка? і якщо так, то як це зробити? =) --Helixitta (обг.) 14:13, 21 жовтня 2015 (UTC)

@Helixitta: Вітаю. Шаблон {{Db-nn}} змінив, але не встиг добре потестувати, бо адміни вилучають сторінки, де я його ставлю :) Але наче все норм. працює. Кажіть, якщо треба буда там стиль змінити чи ще щось. Думка, вважаю, правильна, але я добре в призначенні всіх цих шаблонів-попереджень не розбираюсь. --Yakiv Glück 18:56, 21 жовтня 2015 (UTC)
@Helixitta: Якщо з приводу цього щось вирішиться і будуть створені якісь шаблони-повідомлення — дайте знати, будь ласка (я їх текст до хуглевих повідомлень додам). --Yakiv Glück 23:28, 21 жовтня 2015 (UTC)
О, спасибі велике =) Як закінчиться нарешті цей клятий конкурс то займуся повідомленнями. --Helixitta (обг.) 08:08, 23 жовтня 2015 (UTC)

Добрий вечір. Хотіла порадитись. Я наче для випадку {{Db-spam}} створила (а точніше переклала) от такий Шаблон:Привітання-спам. А тепер думаю, чи варто його додати до власне шаблону {{Db-spam}} і чи варто може його трохи змінити, бо там не зрозуміло вказано за яку саме статтю прийшло це повідомлення. Як ви гадаєте? --Helixitta (ut) 18:54, 31 березня 2016 (UTC)

Старі статті[ред. код]

Бачу Ви працювали над статтями в цій статті: Чемпіонат світу з футболу 2010 (кваліфікаційний раунд, УЄФА).Треба щоб переглянули арбітрів та і гравців (бо більшість або вже існує або не буде існувати в жодному разі). Тож треба навести лад з тими червоними посиланнями. Добре? Пропінгуєте відповідь. Я там в одній із статей трохи попрацював. --Jphwra (обговорення) 20:19, 27 жовтня 2015 (UTC)

@Jphwra: Вітаю. Я наразі погано розбираюся в футболі. Проте я перегляну статті, якщо треба, але за кілька тижнів (зараз трохи відпочиваю від ВП, а потім буду доробляти те, що робив раніше; тож до футболістів дійду вже в листопаді). --Yakiv Glück 19:11, 28 жовтня 2015 (UTC)
Ок. Головне дійти, дам пораду, відкриєте англійців і переглянете інтервікі (в них майжі всі є) до своїх червоних посилань і раджу там, де просто прізвище, лишати його чорним. З повагою --Jphwra (обговорення) 19:13, 28 жовтня 2015 (UTC)
@Jphwra: Ви вище писали, що «трохи попрацювали в одній зі статей». А в якій саме? Дайте, будь ласка, лінк — я на прикладі подивлюся, наскільки щільна вікіфікація потрібна. --Yakiv Glück 06:59, 29 жовтня 2015 (UTC)
Чемпіонат світу з футболу 2010 (кваліфікаційний раунд, УЄФА, Група 3). --Jphwra (обговорення) 08:00, 29 жовтня 2015 (UTC)
Я дооформив статтю: Чемпіонат світу з футболу 2010 (кваліфікаційний раунд, УЄФА, Група 3), треба щоб всі були так оформленні (там їх лише 8). --Jphwra (обговорення) 06:55, 30 жовтня 2015 (UTC)

Wiki labels campaign ready.[ред. код]

See m:Talk:Wiki_labels#Edit_quality_campaign_for_ukwiki. Thanks for your patience! --EpochFail (обговорення) 18:17, 12 листопада 2015 (UTC)

Wiki labels - переклад назви[ред. код]

Привіт. Є на Меті кілька сторінок, і принаймні одну я хочу перекласти, але не знаю, яку назву вибрати. Ви вже досить довго працюєте з цим інструментом, то може є якісь варіанти? Бачив, що в нас англ. labels перекладено як «оцінки». Спершу я подумав, що назву можна перекласти як «вікі-мітки» чи щось подібне. Якщо за основу брати слово «оцінки», то буде «вікі-оцінки» як назва проекту. Насправді на Меті є серія таких сторінок, де треба використати однакову назву. Побачив, що основна стаття на 100% перекладена, думав, вже й назву буде звідки взяти — але виявилось, що це Nickispeaki захарастив її англомовними вставками — насправді вона не перекладена практично зовсім, тож її теж доведеться перекладати. То є якісь конкретні пропозиції щодо назви?--Piramidion 18:47, 20 листопада 2015 (UTC)

@Piramidion: Вітаю. Перекладати треба як «Оцінки» (можливо, «вікіоцінки»). Довго обговорювали, зійшлися, що це найкращий (і найзрозіміліший) варіант, щоб не плутати з іншими термінами. --Yakiv Glück 22:30, 20 листопада 2015 (UTC)
Добре, дякую. Пізніше візьмуся за переклад — то гляну, що там більше підходить — Вікіоцінки чи просто Оцінки. --Piramidion 22:36, 20 листопада 2015 (UTC)

Про блокування СО[ред. код]

СО може бути останнім каналом зв’язку з користувачем. Користувач може мати потребу передати важливу інформацію під час блокування (наприклад, що його акаунт зламали, або що він дуже шкодує). Тому я переконаний, що блокувати СО можна тільки за лайку. --ASƨɐ 16:19, 11 грудня 2015 (UTC)

@AS: В укВП надто м’яке ставлення до неетичної поведінки. Власне правило ВП:Е не вказує (і правильно!) на ранжованість порушення: будь яка неетична поведінка — це неетична поведінка. Людям однаково неприємно бачити що лайку, що завуальовані образи. Я не про власне тих, кого ображають. Перш за все будь-які сварки шкодять через те, що їх можуть випадково прочитати інші. --Yakiv Glück 17:36, 11 грудня 2015 (UTC)

Frogwares[ред. код]

Вітаю! Що там чувати від Frogwares?--TnoXX parle! 19:49, 16 грудня 2015 (UTC)

@TnoXX:, не відповіли взагалі нічого :( Коротше, поки маємо розраховувати лише на себе. Якщо будуть хоч якісь новини — я одразу ж повідомлю. --Yakiv Glück 01:29, 17 грудня 2015 (UTC)
Зрозуміло.--TnoXX parle! 18:02, 17 грудня 2015 (UTC)

Продовження діалогу[ред. код]

Шановний Yakiv Gluck, сподіваюся, Ви пам'ятаєте нашу полеміку щодо значимості Інституту демократії та прав людини - Користувач:Optimist2014/Інститут демократії та прав людини. Ваша точка зору тоді була: "Так, є кілька авторитетних вторинних джерел, що висвітлюють окремі аспекти діяльності установи. Але немає джерела, що узагальнює цю діяльність, пише про установу вцілому, більш глобально ніж просто висвітлюючи певний її проект". Після видалення цієї статті в українських ЗМІ на даний момент з'явилися вже три публікації, узагальнюючі результати 15-річної діяльності зазначеного Інституту: «На шляху до громадянського суспільства» - газета «Одеські вісті» - http://izvestiya.odessa.ua/uk/2015/10/10/na-shlyahu-do-gromadyanskogo-suspilstva; «В інтересах муніципальної демократії та прав людини в Україні» - газета «2000» - http://www.2000.ua/v-nomere/derzhava/ekspertiza/v-interesah-municipalnoi-demokratii-ta-prav-ljudini-v-ukraini.htm та «У боротьбі за створення громадянського суспільства та української правової держави» – газета «Слово» - http://slovo.odessa.ua/news/8615-v-borbe-za-sozidanie-grazhdanskogo-obschestva-i-ukrainskogo-pravovogo-gosudarstva.html. Всі три публікації в зазначених ЗМІ є абсолютно незалежними авторитетними вторинними джерелами: газета "Одеські вісті" є органом Одеської обласної ради, газета "2000" - популярне загальнонаціональне видання, а газета "Слово" видається на базі Одеської юридичної академії. При цьому авторами двох останніх публікацій є відомими фахівцями в галузі конституційного права: доктор юридичних наук О.В. Батанов з Києва і доцент В.О. Міхальов з Одеси. Тим самим був скасований формальний привід видалення згаданої статті. Враховуючи викладене Ви б могли посприяти у відновленні зазначеної статті. З повагою, --Optimist2014 (обговорення) 08:13, 25 грудня 2015 (UTC)

Угорці[ред. код]

Вітаю. Ви сьогодні переймували дві статті про угорців, зазначивши в описі прямий порядок. Наскільки я розумію, це порядок, який на ВП:ІС названий канонічним. Але ж угорців треба іменувати за енциклопедичним порядком, тобто в обох випадках коректними були попередні назви. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 19:17, 30 грудня 2015 (UTC)

@Thevolodymyr: Я перепрошую. Щось не думав, що для угорців є виключення. Виправте назад, будь ласка, де треба. --Yakiv Glück 19:20, 30 грудня 2015 (UTC)

Огуз\Добра стаття[ред. код]

Дуже дякуємо за розумній пдіхід та підтримку, ще більше будемо вдячні, за голос "за". Саме зараз це дуже важливо для великої кількості людей --Scythian group (обговорення) 02:49, 3 січня 2016 (UTC)

Вітаю. Дякую за вашу працю у Вікіпедії. Я статтю ще не дочитав, тому й не «проголосував». Взагалі-то то має бути обговорення, а не голосування, тому теоретично кількість голосів не так вже й важлива. Не переймайтесь через це дуже. --Yakiv Glück 06:53, 3 січня 2016 (UTC)

статті про ЧС-2010[ред. код]

Є одне зауваження, досить критичне. Перевіряте інтервікі, бо от, наприклад у Вас Нікола Різзолі в той час як є стаття Нікола Ріццолі. Не створюйте зайвого!! Перевіряйте! І взагалі не знаєте залишайте чорним аби не було зайвих перенаправлень та варіантів. --Jphwra (обговорення) 08:28, 7 січня 2016 (UTC)

@Jphwra: Я власне там тільки тим і займаюсь, що інтервікі перевіряю. Якщо я десь виправив Ріццолі на Різзолі, то це ненавмисна помилка. Якщо просто лишив Різзолі, значить взяв з Notepad-у стару версію, скопіював і не перевірив. --Yakiv Glück 08:36, 7 січня 2016 (UTC)
Треба перевіряти. --Jphwra (обговорення) 08:36, 7 січня 2016 (UTC)

Район Чюо (Тіба)[ред. код]

Привіт! Будь ласка, будь уважніше: там має бути Тюо (Тіба) (обидва слова за Полівановим), було Чюо (Чіба) (обидва за Коваленком), але точно не може бути суміші двох систем в одній назві. Дякую! — NickK (обг.) 23:40, 14 січня 2016 (UTC)

@NickK: Дякую. Якийсь портал в пекло відкривається з цими японськими назвами — там же майже все за Коваленком. Які зараз діють рекомендації щодо назв? Поліванівка рекомендована правилами, але людям було ліньки виправити, чи що? Бо я Тібу вирішив виправити услід за Бейсом, котрий десь перейменував, але не повиправляв усюди. А тут виявляється, що виправляти потрібно майже все -_- --Yakiv Glück 23:48, 14 січня 2016 (UTC)
Діють рекомендації ВП:Я, за якими Поліванов. Проблема в тому, що Alex K в певний момент влаштував священну війну з Полівановим, і коли його нарешті зупинили, то вже було пізно, бо він встиг виправити сотні статей. Подивись в історію всіх цих статей: багато з них або започаткував, або перейменував Alex K — NickK (обг.) 23:56, 14 січня 2016 (UTC)
@NickK: я бачив :) причому у Алекса в коді іноді нащось зроблено і так: [[Тіба|Чіба]] (ну або ще складніші комбінації)
ОК, постараюсь не плутати системи хоча б в назвах статей. Перейменуй будь ласка цю статтю, бо я там з перенаправленнями накрутив і тепер потрібні адмін права, аби спочатку вилучити, а потім перейменувати. --Yakiv Glück 00:01, 15 січня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено, але там таки плутанина, бо все одно залишився Чібський університет, Район Чюо та подібне щастя — NickK (обг.)
@NickK: ну отак берешся за одне, а воно все за собою тягне… :( Ти випадково не знаєш, чому у AWB швидкість роботи така низька стала (точніше: швидкість завантаження сторінок з серверів на ПК близько 1 кБ/с)? Це спеціально обрізали, аби ботами не навантажували? --Yakiv Glück 15:02, 16 січня 2016 (UTC)
Не знаю, я востаннє запускав AWB кілька місяців тому, і працювало досить нормально, виходила досить гарна швидкість у 20—25 сторінок на хвилину — NickK (обг.) 15:39, 16 січня 2016 (UTC)

біорізноманіття Айчі[ред. код]

вітаю. поясніть, будь ласка перейменування Айчі → Айті, зокрема тут і тут. і дайте, будьте ласкаві, посилання. --ursus (обговорення) 10:27, 16 січня 2016 (UTC)

@Zag: Щодо біорізноманіття, то, звичайно, помилка. Хоча я старався переглядати кожну правку бота, бо деякі терміни, по яким він ходив, то неоднозначності (як ця сама Айті). Щодо перейменування сторінки дизамбігу, то там, наче, помилки немає. Щодо причин виправлення японських назв, то я старався замінити транскрипцію однією системою на транскрипцію іншою (чи щось таке). Наче система Поліванова більш офіційна (див. обговорення вище). Почав я це все, бо Base ще два роки тому перейменував статтю про префектуру, але терміни лишив в ВП старі. То я вирішив вже всюди однаково написати. --Yakiv Glück 13:47, 16 січня 2016 (UTC)
дякую. --ursus (обговорення) 15:35, 17 січня 2016 (UTC)

Претензія[ред. код]

Я гадаю все ж логічніше перенести на одну з наших сторінок. Я не розумію суті ваших претензій. Що вам не подобається? --PsichoPuzo (обговорення) 23:22, 18 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:12, 7 березня 2016 (UTC)

Обкладинка Admiral Sea Battles[ред. код]

Вдалося завантажити обкладинку. Тепер можете вказати джерело. Почитав Обговорення Вікіпедії:Критерії добропорядного використання і все ж трохи зменшив розмір, на якість це суттєво не впливає. --Віщун (обговорення) 16:43, 20 березня 2016 (UTC)

Дякую. Треба якось зафіксувати в правилах, що розмір 800*600 це все ж малий розмір для сучасних екранів… --Yakiv Glück 18:08, 20 березня 2016 (UTC)

Історія відеоігор[ред. код]

Доброго часу доби! Знайшов у книзі Донована інформацію, що в УРСР випускалися аркадні ігрові автомати в 1980-і. Візьміть це до уваги, коли писатимете про історію відеоігор України. --Віщун (обговорення) 19:10, 21 березня 2016 (UTC)

@Віщун: дякую! А можна лінк на текст чи якусь бібліоінформацію, за якою я вже сам зможу видання погуглити? --Yakiv Glück 19:16, 21 березня 2016 (UTC)
Донован Т. Играй! История видеоигр / Тристан Донован; пер. И. Воронина. — М.: Белое Яблоко, 2014. — 648 с.

Стаття FR[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю FR. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене.--93.79.47.213 15:03, 31 березня 2016 (UTC)

Трохи дописав. --Yakiv Glück 17:22, 31 березня 2016 (UTC)
Добре. --93.79.47.213 17:28, 31 березня 2016 (UTC)

Щодо вашої правки в статті Sony Ericsson K750i[ред. код]

Вибачте, але надалі пояснюйте в описі, коли видаляєте щось. Я не знав світосприйняття авторів того сайту - тепер все зрозуміло :) --Sacredwheels (обговорення) 17:44, 7 квітня 2016 (UTC)

Розташування шаблонів незавершеності ботом Bot Gluck[ред. код]

Доброго здоров'я, пане Якове!

Ваш Bot Gluck ставить шаблони незавершеності після категорій (наприклад, ред.№ 18706109 та ред.№ 18706059), що суперечить вимогам до структури статей.

Також негарно ставити шаблони незавершеності після нижніх навігаційних шаблонів, бо їх там можуть і не побачити, і бо вони вмісту цих навігаційних шаблонів не стосуються (наприклад, ред.№ 18706109 та ред.№ 18706036).

Будь ласка, зробіть так, щоби Bot Gluck ставив шаблони незавершеності до категорій і (за можливості) до нижніх навігаційних шаблонів.

З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 16:35, 28 серпня 2016 (UTC)

@Olexa Riznyk: Я знаю, що у нас так робити не бажано. Це вада ВП:AWB. Як я розумію, такі рекомендації існують в енВП і увімкнені одночасно для усіх інших. Розробники радять створювати окремий запит на вимкнення цієї функції для кожного проекту. Запит я створив, але майже аналогічний шведський вже рік розглядають :/ Можете висловитись там на підтримку чи з якимось обґрунтуванням тощо. --Yakiv Glück 17:32, 28 серпня 2016 (UTC)
@Olexa Riznyk: Зрештою, на час роботи в автоматичному режимі можна просто вимикати модуль "general fixes", що я й постараюсь робити. Тоді бот взагалі не чіпатиме оформлення статей. Дякую, що написали, бо я як таке раніше бачив, то мені дуже не подобалося, а як сам став робити, то «наче й нічого». @Base: А ти не можеш якось посприяти моєму проханню на Фабрикаторі? Щоб його хоча б до розгляду взяли. --Yakiv Glück 05:36, 29 серпня 2016 (UTC)
Ну як я посприяю, це треба шукати розробників які цим займаються й діставати їх, ти ІРЦ і всім рештою теж вмієш користуватись. Ще така думка: Sergento, Tohaomg, ви наче на шарпах кодите ж, не зможете глянути код АВБ й допилити його? --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 13:31, 29 серпня 2016 (UTC)
Я тут. Не до кінця зрозумів в чому проблема, але якщо поясните, із задоволенням допоможу. --Tohaomg (обговорення) 13:39, 29 серпня 2016 (UTC)
Проблема в тім, що ВП:AWB додає Шаблон:Доробити та інші шаблони з Категорія:Шаблони:Незавершені статті до первинного коду сторінки після нижніх навігаційних шаблонів та категорій, а мав би додавати перед нижніми навігаційними шаблонами, а в разі їх відсутності — перед категоріями. Приклади див. у першому повідомленні теми. --Olexa Riznyk (обговорення) 14:13, 29 серпня 2016 (UTC)
@Tohaomg: Дякую, що відгукнулися, але навряд вам буде цікаво колупатися в купах чужого коду. Про всяк випадок коротко. Програма бере рядок з шаблоном типу stub і переносить його в кінець сторінки (навіть нижче категорій). Треба це вимкнути для українського розділу. Я запитав у розробників, де код цієї функції, але вони дуже малоактивні, тому навіть банально відповідь буде через день або ніколи. Самотужки знайшов лише ось цей файл: https://sourceforge.net/p/autowikibrowser/code/11423/tree//AWB/WikiFunctions/Variables.cs Не второпаю, чи воно (шукайте тем рядки з "SectStub"). --Yakiv Glück 16:00, 29 серпня 2016 (UTC)
Я можу написати бота на С# який буде вставляти шаблон там де треба. Скажіть ще тільки в які сторінки і які шаблони вставляти. --Tohaomg (обговорення) 16:41, 29 серпня 2016 (UTC)
Тут проблема в тому, щоб відучити старого бота той шаблон прибирати. Бо два боти (перший шкодить, а другий за ним виправляє) :) — це вже занадто для таких незначних речей. Чекатиму на розробників оригіналу, а поки просто вимкну «шкідницький» блок, то й по всьому. --Yakiv Glück 16:50, 29 серпня 2016 (UTC)
Легше вже новий написати, ніж колупатися в старому. --Tohaomg (обговорення) 16:58, 29 серпня 2016 (UTC)

Вебсайти[ред. код]

Доброго ранку. Ось тут купа людей стверджує, що вебсайт варто писати разом. Є альтернативна точка зору? З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 06:18, 31 серпня 2016 (UTC)

@Thevolodymyr: Вітаю. То дуже круто, але, здається, поки не вийшло ні орфографічного, ні тлумачного словника з таким варіантом запису. В тому ж 2009, як я розумію, було видано найновіший з них — «Великий орфографічний словник сучасної української лексики», проте в очі я його не бачив, якщо хтось з вікіпедистів має — було б добре, якби перевірив. Я не проти нового варіанту, але поки словники дають лише стару версію запису, ми не можемо вважати нову «канонічною». Навіть не знаю, чи можемо їх рівноправними вважати. Наразі треба додати інформацію про нововведення ІУМ НАНУ до відповідної статті (+аналогічно поп-музика, компакт-диск та інші зі списку), бо там навіть у вступі про такий варіант написання не згадується. --Yakiv Glück 06:45, 31 серпня 2016 (UTC)
Редагування вашого бота призвело до того, що посилання на вебсайти округів взагалі щезли з картки статей. Для виправлення необхідно внести зміни у шаблон і документацію шаблону Адміністративна одиниця ну і одночасно внести зміни у вигляді «| веб-сайт = » в усі статті, які посилаються на даний шаблон. --ValeriySh (обговорення) 08:08, 31 серпня 2016 (UTC)
@ValeriySh: Дякую, що звернули увагу. Трохи вже шаблонів повиправляв за ботом, але цей не помітив. Зараз просто встановлю подвійний варіант параметру для всіх шаблонів, що пошук видає — і безпечніше, і корисніше. --Yakiv Glück 08:22, 31 серпня 2016 (UTC)

Наче привів до ладу шаблони. Запускаю бота знову. Пишіть, якшо шо :)

Щодо бота[ред. код]

Бачу у вас досить солідного бота. Чи могли би Ви пройтися ботом по цьому списку та прибрати з шаблонів зайве слово «шаблон», а також по цьому списку та прибрати у подвійних квадратних дужках однакові вирази до і після кнайпи? З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 05:59, 1 вересня 2016 (UTC)

@Khodakov Pavel: Дякую за завдання. Проблем для бота не бачу, але там майже 6 тисяч виправлень [500 + 5250], і всі вони суто косметичні, тобто на нормальне відображення статті не впливають. Мені здавалося, що такі виправлення в такому обсязі не рекомендовано робити ботам без більш корисних (наприклад, конкретизації посилань на дизамбіги чи виправлень правопису). Не знаю, з ким проконсультуватися. Спробую покликати сюди @NickK: — Ніку, маєш якусь думку з цього приводу?
В будь якому разі зараз навчу бота автоматично це виправляти, щоб, навіть якщо йому не дозволять робити це «умисно», він потів виправляв такі штуки у статтях, куди заходитиме в інших справах. --Yakiv Glück 08:06, 1 вересня 2016 (UTC)
Є проект Check Wikipedia. У ньому на даний момент більше 111 000 умовних помилок. Я просто навів найбільш прості, які можна автоматизувати. Можливо, зможете отримати згоду на виправлення хоч одного з пунктів. Наперед дякую! --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:13, 1 вересня 2016 (UTC)
@Yakiv Gluck: Не вважаю, що потрібно запускати бота на зміни, які ні на що не впливають. Маленька дрібниця, яка лише засмітить людям списки спостереження — NickK (обг.) 11:02, 1 вересня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Голосування[ред. код]

Саме від Вас залежить, яким буде Арбітражний комітет. З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:15, 7 вересня 2016 (UTC)

Правки вашого бота Bot Gluck[ред. код]

Він виправляє в назвах, це неприпустимо. Виправіть, будь ласка [1]--Trydence (обговорення) 16:28, 8 вересня 2016 (UTC)

Дякую за уважність. Як це показово: за додаткове маркування російських товарів «патріотичні» депутати голосують, а писати українською нормально не можуть. --Yakiv Glück 16:58, 8 вересня 2016 (UTC)

Виправлення "ґран-прі"[ред. код]

Вітаю. Бот Bot Gluck скрізь замінює "ґран-прі" на "гран-прі" з посиланням на словники. «Словники України on-line» НАНУ подають паралельне вживання обох форм. Прошу скасувати ці зміни. --Konstrooktor (обговорення) 06:25, 12 вересня 2016 (UTC)

@Konstrooktor: Вітаю. Не скрізь :) Було здійснено лише кілька замін, і я зупинив бота, бо теж побачив слово в орфографічному словнику. Запитав тоді ж в кнайпі. Зрештою вирішив більше це слово не чіпати, бо користі від виправлень буде не багато. Оскільки і шкоди від десятка виправлень теж нема, то я вирішив і не відкочувати назад, аби не клепати зайвих «порожніх» редагувань (подумав: кому треба — відкотить). Ви наполягаєте, щоб я все ж усе відкотив? --Yakiv Glück 08:50, 12 вересня 2016 (UTC)
@Yakiv Gluck: Як на мене, було б добре повернути, бо це був вибір авторів сторінок, але ви вже дивіться самі. На "своїх" сторінках я й сам можу повернути. --Konstrooktor (обговорення) 14:01, 12 вересня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 1997.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:25, 6 січня 2017 (UTC)

Шаблон:ТДМУ[ред. код]

Вітання! Ще раз за порадою. Чи можна в шаблоні прописати кілька параметрів категоризації, так як ви зробили з параметром ректор? Я щось пробував. але другий параметр не вдається: категоризує і в підкатегорію \, і в основну категорію. --Микола Василечко (обговорення) 19:21, 11 січня 2017 (UTC)

@Микола Василечко: Згадав, що там було, але не згадав, як саме все це працює. Тим не менш, я бачу, через що виникла проблема: перевірки умов використовувалися одночасно, а не поступово. Взагалі-то, якщо потрібно виконати кілька перевірок, то краще в коді застосовувати якісь інші команди, але мені ліньки в них розбиратися, тому я щойно просто запхав один шмат нинішнього коду всередину іншого. Плюси: тепер наче все працює. Мінуси: в коді тепер розібратися взагалі неможливо :) Якщо захочете додати ще якусь категорію, то це буде важкувато без переписування того шматка заново. В будь якому-разі, звертайтеся. Бо може воно й зараз не так категоризує, як планувалося. --Yakiv Glück 20:27, 11 січня 2017 (UTC)
Дякую. Наразі ніби все гаразд. Потім гляну, як ви це зробли, може знадобиться на майбутнє. --Микола Василечко (обговорення) 20:50, 11 січня 2017 (UTC)

Вікімарафон в Одесі[ред. код]

Вітаю! Запрошую приєднатися до Вікімарафону онлайн та прийти на вікізустріч в Одесі. --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 12:53, 26 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Yakiv Gluck!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Невільний файл, який не використовується Image:Family Circle Cup logo.jpg[ред. код]

Дякуємо, що Ви завантажили Image:Family Circle Cup logo.jpg. Сторінка опису файлу визначає його як невільний і такий, що може бути використаний у Вікіпедії лише за умови fair use (добропорядного користування). Проте файл на даний момент не використовується у жодній статті Вікіпедії. Якщо файл раніше був у статті, будь ласка, перевірте цю статтю і з'ясуйте, чому його було вилучене. Ви можете повернути його, якщо вважаєте, що це буде корисно.

Якщо Ви завантажили інші медіа-файли, будь ласка, перевірте факт їх використання у статтях Вікіпедії. Ви можете переглянути список сторінок 'зображень', які Ви редагували, на службовій сторінці «мій внесок» (посилання на неї розташовується у верхній частині будь-якої сторінки Вікіпедії, за умови Вашого входу до системи), де «Зображення» вибираються зі спадаючого меню. Майте на увазі, що будь-які невільні файли, які не використовуються у статтях будуть видалені через сім днів, згідно з крітеріями швидкого вилучення. Дякуємо. Andrei Kurbiko (обговорення) 15:14, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Статтю Шаблон:Чемпіонський склад Осера в сезоні 1995—1996 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Чемпіонський склад Осера в сезоні 1995—1996, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 травня 2017. Що ще можна зробити? Lexusuns (обговорення) 05:38, 22 травня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Sent off номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Sent off, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 червня 2017. Що ще можна зробити?

Сторінку Шаблон:Карта розташування marker номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Карта розташування marker, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2017. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 17:12, 12 липня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Карта розташування start номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Карта розташування start, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2017. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 17:17, 12 липня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Карта розташування end номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Карта розташування end, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2017. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 17:18, 12 липня 2017 (UTC)

Порошенко та «Doing business»[ред. код]

Згоден з Вами, думаю про рейтинг «Doing business», так само як і в критиці про рейтинги щодо рівня корупції в бізнесі, мабуть, треба прибрати зі статті про Порошенка. Зараз займуся цим. З Повагою! --Мулярчук Володимир Євгенович (Мулярчук Володимир Євгенович) 16:53, 21 серпня 2017 (UTC)

Тарілка з полуницями для вас![ред. код]

Erdbeerteller01.jpg Дякую за внесок!!!! У статтях про відеоігри Петрущак Обг@ 14:39, 30 жовтня 2017 (UTC)