Обговорення користувача:Sheliazhenko

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sheliazhenko!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--LastStep (обговорення) 08:36, 4 січня 2014 (UTC)

Дякую! З новим роком! Бажаю 100% успіху і 500% щастя! --Sheliazhenko (обговорення) 08:45, 4 січня 2014 (UTC)

Нагадування: закінчується Місячник фахових авторів[ред. код]

Ви приєдналися до Місячника фахових авторів. Захід закінчується 14 січня. Таким чином, залишився всього 1 тиждень! З повагою--Білецький В.С. (обговорення) 14:38, 7 січня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Minuto-rizzo-cadr-RT-08-05-2014.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Minuto-rizzo-cadr-RT-08-05-2014.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 06:48, 16 вересня 2014 (UTC)

Богдан Витвицький[ред. код]

Вітаю! Я - той анонім, який на добу раніше від вас створив стаб Вітвицький Богдан. Перепрошую за нефахове перенаправлення, яке створило конфліктну ситуацію. --Бучач-Львів (обговорення) 17:58, 13 жовтня 2015 (UTC)

Триатлон[ред. код]

Доброго дня @Sergii Riabenko:! Прошу долучитися до тут боротьби з адвокатами кальок русизмів, що прикриваються псевдоправилами всупереч офіційним назвам видів спорту в Україні та позиції відомих проукраїнських вчених-дисидентів.

Обґрунтування:

У назві статті тріатлон проявляється повна невідповідність логіці та офіційній назві спорту в Україні. Адже декому схоже подобається схоже вигадути нові суржикові слова та нові назви видів спорту, тріатлон - калька з російської, правильно виключно триатлон - бо корінневе слово "три", а не "трі", отже триатлон, або триборство. Псевдознавці мови, що перейменовували свого часу статтю, повністю нехтують документами офіційних установ.

Статтю треба називати триатлон , керуючись елементарною логікою та довіряючи назвам, вказаних в офіційних документах. А не особистими мовними уподобаннями.
Є офіційно зареєстрований вид спорту. Спортивною федерацією http://www.triathlon.org.ua/, Національним Олімпійським комітетом України http://noc-ukr.org/olympic/games/rio-2016/olimpiyski-licenzii/ Та Міністерством молодіжної політики та спорту http://dsmsu.gov.ua/media/2015/10/06/2/Reestr_viznanih_vidiv_sporty_v_Ykrayini__veresen_2015_.pdf. І це триатлон(також на http://www.champion.com.ua/).
хоч у переважній більшості словників взагалі терміну немає (бо вид спорту - відносно новий), проте є нормальні адекватні словники - триатлон у
  • Куньч З. Й. Універсальний словник української мови ,Тернопіль - Навчальна книга-Богдан, 2007 - 848с
  • 2-му(1999) та 3-му(2003) виданнях рекомендованого Міносвіти та науки довідником "УСЕ"(Універсальний словник-енциклопедія) за редакцією шанованих представників Академії наук України та членів "Ініціативної групи «Першого грудня»" Мирослава Поповича та Івана Дзюби, автора, засудженого на 5 років за працю «Інтернаціоналізм чи русифікація?». Сподіваюсь на допомогу, якщо ви не на боці ката Щербицького.
Отже назва "тріатлон" суперечить ухвалам одразу двох міністерств - Міносвіти та науки та Мінмолодьспорту. З повагою. Yasnodark (обговорення) 13:56, 6 липня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Сторінку Відносні величини номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Відносні величини, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2018. Що ще можна зробити? --yakudza 13:00, 3 січня 2018 (UTC)

Дружнє прохання[ред. код]

Вітаю. Вікіпедія - це не експеримент з демократії чи філософії, а також не ЗМІ. Будь ласка, використовуйте службові сторінки ВП:ВИЛ та інші за призначенням, а не для висловлювання власних філософських позицій, вимірювання науковості та потрясання кулаками вбік неназваних ворогів. В іншому разі доведеться вилучати Ваші коментарі чи обмежити Вашу участь на подібних сторінках, а цього б не хотілося робити, бо Ви доросла свідома людина. Сподіваюсь на розуміння. --Brunei (обговорення) 21:18, 3 січня 2018 (UTC)

  • Я вже стільки разів чув, чим не є Вікіпедія, що починаю приходити до парадоксального висновку: Вікіпедія - це не Вікіпедія. Прохання і погрози почув, прохання поважаю, погроз не боюся. Гадаю це прохання показовим результатом експерименту на тему "чи допускається захист намічених до видалення матеріалів з позицій здорового глузду". Якщо не допускається, знайду краще застосування здоровому глузду. --Sheliazhenko (обговорення) 23:38, 3 січня 2018 (UTC)
  • І звісно ж, я використовую та використовуватиму службові сторінки тільки за призначенням. Не уявляю собі, чому Ви переконані в іншому. Сторінки ВП:ВИЛ призначені для обговорення пропозицій щодо видалення статей. Чесне обговорення спірних питань без філософських методів та демократичних цінностей принципово неможливе. --Sheliazhenko (обговорення) 23:50, 3 січня 2018 (UTC)