Обговорення користувача:Shroud~ukwiki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Обліковий запис перейменовано[ред. код]

00:40, 23 квітня 2015 (UTC)

Статтю Рух за права чоловіків номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Рух за права чоловіків, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 листопада 2016. Що ще можна зробити? --Friend (обг.) 13:24, 21 листопада 2016 (UTC)

Вам же пояснили на СО про шовінізм, що не варто прибирати ці дані бо це висвітлення інших аспектів питання. Нащо ви знову робите те саме? Дані повернуть, не треба порушувати правил. --Goo3 (обговорення) 10:08, 31 жовтня 2018 (UTC)

Goo3 Ясно, жалюгідна впертість перемагає. Можеш повертати, здоровий глузд не цікавить людей. --Shroud~ukwiki (обговорення) 11:09, 31 жовтня 2018 (UTC)
Shroud~ukwiki по-перше, чого це ми на «ти»? А по-друге, які конкретні аргументи у вас за те, щоб знести третину статті? Я не зрозумів, будь ласка поясніть (але без зайвих емоцій, мені вони ні до чого). Конкретно — з джерелами, аргументами. --Goo3 (обговорення) 12:35, 31 жовтня 2018 (UTC)
Goo3 "ви" пишеться з великої літери чи з малої і це принципове поняття, на "ви" ми спілкуємося чи на "ти"?
і потім, я хіба не описав причину знесення некоретних понять чи варто вчепитися в ці некоректні поняття щодо шовінізму і стояти на цьому?
а, так, якщо читати чийсь текст без емоцій - то емоції там не читаються. ;) --Shroud~ukwiki (обговорення) 13:18, 31 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Shroud~ukwiki!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)