Обговорення користувача:Tala tamila

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Tala tamila!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:35, 1 жовтня 2014 (UTC)Відповісти

Привіт! Будь ласка, запишіться та прийдіть на вікізустріч з нагоди нагородження переможців та учасників конкурсу статей «Вікіпедія любить пам'ятки», яка відбудеться 25 квітня (субота) об 11:30. Захід буде проходити у Софії Київській, виставкова зала «Хлібня» (2 поверх), вул. Володимирська, 24 (Київ). На заході має бути присутнім міністр культури України В'ячеслав Кириленко. Журі на вихідних уже повинне опублікувати остаточні результати, тож стежте за своїм імейлом. Якщо у Вас є додаткові запитання, то пишіть на wm-uawikimedia.org --アンタナナ / MediaWiki message delivery (обговорення) 05:23, 17 квітня 2015 (UTC)Відповісти

Пам'ятки природи у Вікіпедії

[ред. код]

Вітаю! Оцінювання статей конкурсу «Пам'ятки природи у Вікіпедії» затримується через велику кількість статей та зайнятість членів журі в інших конкурсах. Тож публікація результатів конкурсу очікується в середині липня, а нагородження переможців відбудеться разом із церемонією нагородження фотоконкурсу «Вікі любить Землю» на початку серпня. Дякуємо за Ваш внесок! -- アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 08:44, 29 червня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення на нагородження переможців

[ред. код]

Вітаю! Радий запросити Вас на нагородження переможців CEE Spring, яке відбудеться в рамках Вікіконференції 2015 у Львові 19-20 вересня. Вам будуть вручені призи за перше місце в номінації «Економіка». «Вікімедіа Україна» оплатить поїздку до Львова, а також проживання під час конференції (з 19 на 20 вересня). Серед запланованих призів — книги та інші цінні нагороди. З будь-якими питаннями звертайтеся на мою сторінку обговорення або пишіть через вікіпошту. З повагою, --Friend (обг.) 10:54, 5 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Вікі любить Землю 2015 в Україні. Нагородження відбудеться 12 вересня

[ред. код]

Привіт!

Дякуємо за Ваш внесок до вікіпроектів!

Церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Вікі любить Землю» 2015 та конкурсу статей «Пам'ятки природи у Вікіпедії» відбудеться 12 вересня 2015 року (субота) об 11:30 у Великій лаврській дзвіниці (Київ, вул. Лаврська, 15). Запрошуємо до участі переможців усіх номінацій та учасників конкурсу, членів журі. Якщо у Вас є додаткові запитання, то пишіть на wm-uawikimedia.org. --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 10:06, 29 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016

[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Tala tamila!

В минулому ви створили 11 статей Вікіпедії та додали 134 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:45, 28 січня 2016 (UTC)Відповісти

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії

[ред. код]

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі наукових фотографій 2020

[ред. код]
Конкурс наукових фотографій 2020
Конкурс наукових фотографій 2020

Вітаю!

До кінця листопада триває фотоконкурс Конкурс наукових фотографій 2020 в Україні. Ви брали участь в українських наукових фотоконкурсах раніше, тож, сподіваємося, вас зацікавить і цей.

Конкурс поділяється на п'ять категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу у кожній із номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальні умови участь можна прочитати на цій сторінці.

Головна cторінка конкурсу Правила та призи Конкурсні теми Контакти

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) від імені організаційного комітету конкурсу 18:55, 9 листопада 2020 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи

[ред. код]

Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.

Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.

15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:01, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти

Як виглядатиме Вікіконференція 2022? Опитування для вікіспільноти

[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у якихось із недавніх подій для вікіспільноти — Вікіконференції та / чи схожих заходах. Можливо, вам було б цікаво долучитися до визначення того, чи відбудеться та як виглядатиме цьогорічна Вікіконференція.

Як ви, мабуть, знаєте, уже понад десять років ГО «Вікімедіа Україна» проводить щорічну Вікіконференцію для української спільноти. Повномасштабна російська військова агресія змінила усі аспекти життя українців. Водночас ми бачимо потребу у спілкуванні та спільному вирішенні проблем вікіспільноти, тому розглядаємо варіант в якомусь форматі все-таки провести конференцію.

Відтак просимо заповнити коротке опитування, аби допомогти прийняти рішення щодо потенційної конференції 2022 року. Опитування буде відкрите до 28 серпня включно.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 08:14, 23 серпня 2022 (UTC)Відповісти

Вікіконференція 2022 пройде на початку жовтня — реєстрацію відкрито

[ред. код]

Вітаю!

Цього року ГО «Вікімедіа Україна» проведе щорічну Вікіконференцію на початку жовтня. Вона пройде у гібридному форматі: зустрічі у кількох містах України та онлайн-програма. Реєстрація та збір пропозицій до програми тривають до 21 вересня включно.

Онлайн-день відбудеться в суботу 1 жовтня. Зустрічі наразі заплановані на 2 жовтня у Львові та 8 жовтня у Києві; однак їх список може змінюватися та доповнюватися.

Участь у конференції безкоштовна за попередньою реєстрацією. Якщо хочете долучитися до вікізустрічі, будуть доступні стипендії на проїзд в межах України та проживання.

Ви отримали це повідомлення, бо входите до лав членів ГО «Вікімедіа Україна» і/або брали участь у схожих заходах в минулому.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:34, 8 вересня 2022 (UTC)Відповісти