Обговорення користувача:Teodret

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Архіви


Заслуженому роботехніку[ред. код]

RobotSterWP.svg Заслужений роботехнік
Відзнака «Зірка роботехніка» за те, що останнім часом самотужки забезпечуєте роботу дуже важливого розділу українського проекту. Дякую!
--Олег (обговорення) 06:46, 8 червня 2016 (UTC)
Файно дякую! Та я і не дуже напрягаюся. Коли є вільний час роблю все по мірі власних можливостей. --«Teo» обг 11:28, 8 червня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Teodret!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Національні природні парки України[ред. код]

Привіт, гляньте Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки/Позбавлення статусу. Ви за нього тоді голосували, тож хотілося б почути думку. Дякую. --Andrei Kurbiko (обговорення) 15:59, 12 березня 2017 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Teodret!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Як опублікувати англійський переклад статті, яка є на вікіпедії на укр. мові?[ред. код]

Як опублікувати англійський переклад статті, яка є на вікіпедії на укр. мові? Допоможіть, будь-ласка Вероника Головач (обговорення) 15:59, 23 березня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. Ольжич Мушинський (обговорення) 09:48, 25 травня 2018 (UTC)

Ольжич Мушинський (обговорення) 09:48, 25 травня 2018 (UTC)

Список Природоохоронних території Танзанії[ред. код]

Добрий ранок (чи що там у вас )), мені потрібно дізнатися назви Усіх природоохоронних територій Танзанії для шаблону, можете допомогти ?--AndriiPigal (обговорення) 07:41, 18 серпня 2018 (UTC)

Хм, ну чесно кажучи навіть не знаю чим особливо допомогти, знайшов список в англвікі en:List of protected areas of Tanzania та шаблон у рувікі ru:Шаблон:Национальные парки Танзании, з українськими назвами мабуть буде трохи важче --«Teo» обг 09:10, 18 серпня 2018 (UTC)
P.S. є ще досить хороший шаблон в англвікі, але то також треба перекладати en:Template:National Parks of Tanzania --«Teo» обг 09:11, 18 серпня 2018 (UTC)
Д'якую, мені вистачить.--AndriiPigal (обговорення) 10:28, 18 серпня 2018 (UTC)
Завжди будьласка--«Teo» обг 10:57, 18 серпня 2018 (UTC)

Червоні посилання[ред. код]

Хочу попрохати вас оновити список червоних посмланнь для порталу Танзанія, а якщо вам не важко то й навчити це робити мене. Доречі запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей. --Андрійко 15:44, 11 вересня 2018 (UTC)

Переходите за посиланням яке є на сторінці Портал:Танзанія/Червоні посилання, а саме натискаєте run again with these settings і після цього копіюєте те що з'явиться на сторінці тулсервера і замінюєте вміст сторінки Червоних посиланнь, проте не забудьте, що перед цим усім повинен бути шаблон {{Червоні посилання в категоріях|Танзанія|тут вписуєте дату коли ви оновлюєте сторінку червоних посиланнь}} --«Teo» обг 18:41, 11 вересня 2018 (UTC)
Проте, хочу ще зауважити що пан Стефанко робив цю сторінку вручну, тому мабуть буде простіше просто додавати червоні посилання з тулсервера до існуючих на сторінці порталу. Краще все таки вручну це робити. --«Teo» обг 18:43, 11 вересня 2018 (UTC)

ю ду іт рон[ред. код]

12451036… уважніше, будь ласка :) --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 15:27, 14 жовтня 2018 (UTC)

Ай ем сорі --«Teo» обг 17:57, 14 жовтня 2018 (UTC)