Вікіпедія:Кандидати у вибрані портали

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ВП
Feat Portal Plus green.svg
На цій сторінці відбувається вибір порталів на статус вибраного.

Перед номінацією порталу упевніться, що він відповідає критеріям до вибраних порталів. Також номінуйте, будь ласка, портал лише у випадку, якщо Ви є його активним доглядачем або готові доробити його, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження.

На сторінку порталу, що є кандидатом на отримання статусу вибраного, ставте шаблон {{Кандидат у вибрані портали}}, який вказуватиме іншим користувачам про його номінування.

Правила обрання: Обговорення за кожною номінацією повинно тривати не менше двох тижнів з дня висунення. Портал отримує статус, якщо його кандидатуру в ході обговорень підтримало не менше трьох користувачів, не було висловлено обґрунтованих заперечень, а також було усунено всі суттєві недоліки, про які могло бути повідомлено при розгляданні номінації.

Необрані портали залишаються в списку номінантів як кандидати на наступний тиждень. Якщо за цей час кандидатура на набрала необхідні 3 голоси чи не були виправлені заявлені недоліки, то користувач, який підбиває підсумок, має право зняти її з голосування для подальшого опрацювання. Підвести підсумок голосування може будь-який досвідчений користувач. В той же час номінатор або один з доглядачів порталу має право в будь-який час зняти портал з номінації.

Щотижня портали, які за підсумками обговорення отримали статус вибраних, буде розміщено в списку вибраних порталів та переміщено до архіву. Новообрані портали позначаються шаблоном {{Вибраний портал}}, який включає їх до відповідної категорії та позначає зеленим значком Feat Portal green.svg у правому верхньому кутку.

Наступна дата обрання вибраних порталів: 25 лютого 2017 року.

Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти

Головна сторінка

Загальні проекти

«Зовнішні» проекти

Міжнародна співпраця

Тематичні проекти

Наукові проекти

Країнознавство

Українознавство

Географія

ред.
Номінувати новий портал

Кандидати[ред. код]

Портал:Війна[ред. код]

  • Пропонує:--OlegVDV68 07:36, 12 лютого 2017 (UTC)
  • Обґрунтування: На розгляд вікіспільноти пропоную цей портал. За наявністю часу постійно оновлюється з 2015 року. З повагою, --OlegVDV68 07:36, 12 лютого 2017 (UTC)
  • Початок: 12 лютого 2017
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --OlegVDV68 07:36, 12 лютого 2017 (UTC)
  2. Однозначно за! ) --Олег.Н (обговорення) 08:14, 12 лютого 2017 (UTC)
  • Зауваження:
  • Малесеньке зауваження: позначте себе доглядачем. В іншому ж всі вимоги виконуються. --Олег.Н (обговорення) 08:14, 12 лютого 2017 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Pictogram voting comment.svg Коментар:

Завершені обговорення[ред. код]

Архів вибраних порталів