Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Скорочення
ВП:ПРО

Розділ Пропозиції в кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення пропозицій що не стосуються політик (див. Вікіпедія:Кнайпа (політики) для цього).

Якщо у Вас є пропозиція щодо чогось, що на Ваш погляд є абсолютно очевидною річчю, а його відсутність в українській Вікіпедії викликає у Вас почуття здивування та обурення, перевірте тут чи Ваша пропозиція випадково не видалась настільки ж очевидною ще комусь.

Будь ласка, підписуйте Ваші коментарі (для цього наберіть ~~~~ або натисніть кнопку «Підпис» над вікном редагування).

Авторське право +
Адміністрування +
Допомога +
Мовна консультація +
Патрулювання +
Політики +
Пропозиції +
Різне +
Технічні питання +

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12
Архів 13 Архів 14 Архів 15
Архів 16 Архів 17 Архів 18
Архів 19 Архів 20 Архів 21
Архів 22 Архів 23 Архів 24
Архів 25 Архів 26 Архів 27
Архів 28 Архів 29 Архів 30
Архів 31 Архів 32


Заборона прямого перекладу новинних статей з рос.вікі та обмеження на використання посилань на рос.мовні джерела якщо наявні україномовні[ред. код]

Вітаю! Наразі стаття Вибух у Петербурзькому метро перетворилась на збірник посилань на рос.мовні інтернет ресурси, тоді як більшість цієї інформації вже висвітлена в україномовних. Також, як результат неякісного перекладу ми маємо вражаючими елементами тоді як треба елементами ураження або й незбіг відмінків як-от - Альберт Сибірських, який запобіг другий вибух. Крім того прямі переклади з російської несуть російську пропаганду прямо в своєму тексті. Пропоную заборонити прямі переклади з російської вікі, також зобов'язати надавати посилання саме на україномовні джерела коли такі є. Дякую! --Igor Yalovecky (обговорення) 06:20, 5 квітня 2017 (UTC)

Підтримую пропозицію. Сам видаляю (по можливості) посилання з хокейних статей, бо хоч українських джерел там мало але є купа англійських. --Jphwra (обговорення) 06:26, 5 квітня 2017 (UTC)
Тобто, на підставі того, що хтось зробив неякісний переклад, Ви пропонуєте взагалі заборонити переклади (усім)? Я правильно зрозумів? --Olvin (обговорення) 07:12, 5 квітня 2017 (UTC)
@Olvin: Так, я пропоную заборонити повні переклади новинних статей з росвікі. У випадку якщо джерелом перекладу новинної статті є росвікі, то користувач мусить доопрацювати її висвітливши версії не висвітлені в росвікі і прибрати пропаганду якщо така є. Також, користувач мусить замінити посилання на росмовні джерела посиланнями на україномовні якщо такі є, якщо не всі, то більшість. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:26, 5 квітня 2017 (UTC)
@Igor Yalovecky: Ваша позиція зрозуміла. Однак мене більше цікавить думка @Jphwra: --Olvin (обговорення) 10:21, 5 квітня 2017 (UTC)
@Olvin: російські джерела мають досить часто присмак пропаганди, тому я і зробив таке наголошення на росджерелах. --Jphwra (обговорення) 11:12, 5 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Взагалі-то пропозиція, яку ви підтримали, полягає в забороні перекладів. Ви справді підтримуєте заборону на переклади (з російської Вікіпедії)? --Olvin (обговорення) 11:32, 5 квітня 2017 (UTC)
@Olvin: взагалі я писав про посилання (джерела), відносно статей в мене мова не йшла. --Jphwra (обговорення) 11:41, 5 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Дивимося уважно:
--Olvin (обговорення) 12:02, 5 квітня 2017 (UTC)
А далі по тексту там як звучить? Питання вичерпано. --Jphwra (обговорення) 12:09, 5 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Тобто, Ви не підтримали пропозицію «заборонити переклади» (хоча написали, що підтримуєте)? --Olvin (обговорення) 13:17, 5 квітня 2017 (UTC)
Я написав те що написав. Там все написано. --Jphwra (обговорення) 13:20, 5 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Давайте повернемося до цього питання завтра. --Olvin (обговорення) 13:32, 5 квітня 2017 (UTC)
Ні, не завтра, не сьогодні я не хочу поертатись до цього питання. Я висловив свою позицію. Відносно перекладів я не готовий давати пояснення. --Jphwra (обговорення) 13:34, 5 квітня 2017 (UTC)
Скажімо, є заяви органів влади, які опубліковані на офіц. сайтах органів влади. У статтях про петербурзьке метро, либонь, первинні російські джерела, про лондонське — англійські, про берлінське — німецькі й т.д. Звісно, найкраще — перечитати ориґінал і переклад і якщо наш матеріял не кривий, не скорочений, тоді подавати український. --Friend (обг.) 08:43, 5 квітня 2017 (UTC)
@Friend: Слушне зауваження. З одного боку Вікіпедія не вимагає саме первинні джерела, але так, посилання на документ на сайті міністерство тощо, як на мене це досить нормально. Якби питання було лише в таких посиланнях, то може я б цю тему і не підіймав. Мене турбує море - 78 посилань майже всі на різноманітні російськомовні новинні сайти і більшості з них є заміна серед україномовних. --Igor Yalovecky (обговорення) 11:05, 5 квітня 2017 (UTC)
Навіть при суто російських подіях засилля їхніх же джерел вигляда майже як пошта на mail.ru у наших державних органах. Якщо подія важлива, будуть джерела і українською, і англійською (до речі, «первинні» джерела з сайтів держорганів ілюструють/підтверджують лише їхні висловлювання, аналіз події на основі таких джерел — ОД). Якщо ж джерел іншими мовами нема, то виникає сумнів у важливості події для когось у світі, крім самої росії. --ReAlв.о. 11:27, 5 квітня 2017 (UTC)
Ну натискаєте кнопку редагування й заміняєте джерела за умови що нові підтримують всі тези які підкріпляли старі. Але все таки для події у РФ, імхо, логічно що основні джерела російські. Українські скоріше за все все одно базуються на російських. Проблема ж неякісного перекладу виправляється вичиткою, а не темою у кнайпі. Для мене очевидно що той переклад було зроблено з добрими намірами, а це головне. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 13:44, 5 квітня 2017 (UTC)
Ну натиснути на кнопку редагування - це не вихід, якщо користувач не в стані якісно перекласти 20Кб, то нехай перекладе тільки 5Кб, бо можна не дочекатись, що хтось прийде і виправить за ним, а якість укрвікі має бути на висоті. І те, що українські джерела базуються на російських, то їм не мінус, Вікіпедія не вимагає першоджерел. Про добрі наміри, так ними устелена дорога до пекла. А для нас у першу чергу важлива якість нашої енциклопедії, а не добрі наміри. --Igor Yalovecky (обговорення) 14:53, 5 квітня 2017 (UTC)

Неякісно перекласти можна і з англійської (згадайте статті того ж Кирзика). тут важливо не джерело, а ставлення до перекладу. Невичитані автопереклади взагалі не варто допускати (а хто пропускатиме — знімати статус патрульного). Якщо ж користувач сам переклав і вікіфікував статтю, то в цьому нічого поганого нема. Щодо джерел, то в цьому випадку першоджерела є саме російськими, у джерелах іншою мовою інформація може бути спотвореною, перекрученою, тож тут припустимі російські джерела, адже подія відбулася в Росії.--Анатолій (обг.) 18:04, 5 квітня 2017 (UTC)

Вікіпедія має опиратися не на першоджерела, а на вторинні. Вторинні в більшості конфліктних випадків (як вище з вибухами) існують і українською тому російські джерела тут не виправданні. Користувачі в Укрвікі не за окупантомовних контентом ходять. artem.komisarenko (обговорення) 22:42, 13 квітня 2017 (UTC)
От щось таке і я мав на увазі — «Якщо ж джерел іншими мовами нема, то виникає сумнів у важливості події для когось у світі, крім самої росії». --ReAlв.о. 23:10, 13 квітня 2017 (UTC)
Ніякої російської мови в українській Вікіпедії не повинно бути взагалі.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 15:50, 13 квітня 2017 (UTC)
Ну, заборона це трохи занадто (тим більш що не зрозумілі механізми її впровадження і суворого дотримання), а от рекомендацію не використовувати рос. джерела я б додав. Гнати грошовий трафік на рос. ресурси - не дуже слушна ідея під час війни. Думаю ми генеруємо трафіку на пару тисяч долларів для рос. ресурсів. Alex Blokha (обговорення) 19:29, 13 квітня 2017 (UTC)
@Alex Blokha: Річ у тім, що така рекомендація вже є, хоча зараз не знайду, але ж вона ні до чого не забов'язує, тому до неї і не дослухаються. --Igor Yalovecky (обговорення) 05:13, 14 квітня 2017 (UTC)

Пропозиція щодо реклами вступу нових редакторів[ред. код]

Пропоную з майбутньої нагоди досягнення нашою вікіпедією 700 000 статті запустити в соціальних мережах рекламну акцію по запрошенню нових редакторів до Української Вікіпедії. Можна розробити короткий стандартний рекламний текст (до якого наприклад додавати картинку) і розповсюджувати його в соціальних мережах. Це справді дієвий метод реклами одна людина за кілька хвилин може залишити 10-12 таких повідомлень в соціальній мережі, можна залишати їх головним чином під постами в українських групах. Я сам колись займався такою рекламою метод справді дієвий і не вимагає великих зусиль. Десь в середньому виходить 3-5 повідомлень і є одна зацікавлена особа, в перспективі можливо активний дописувач. А якщо їх від одної особи буде 20, 50, 100 повідомлень то вже буде значна користь для Української Вікіпедії. На зазначену діяльність одна людина може витратити всього пів години, зовсім не багато часу в порівнянні з корисним ефектом.--Сергій1992 (обговорення) 15:21, 11 квітня 2017 (UTC)

Сергій1992, а за спам не забанять? І ще, я тут на днях хочу провести вікітренінг в гімназії, де знайти матеріал за яким це можна зробити, хто може підказати? --Jphwra (обговорення) 15:24, 11 квітня 2017 (UTC)
привіт. про матеріали, Ви саме в Сергій1992 хочете довідатися чи питаєте на загал? Напишіть нам wmua-staffAt sign.svgwikimedia.org.ua або мені особисто про те, хто братиме участь, коли, де. Спробуємо допомогти з програмою та матеріалами друкованими. Дякую --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 16:06, 11 квітня 2017 (UTC)
Jphwra Якщо робити обережно то не забанять, бажано з перервами залишили 3-5 повідомлень (які не є 100% копією одне одного) і перерва якась. Не залишати більше 1 повідомлення в одній групі за кілька днів. Тоді коли я цим займався мені не разу за це загалом акаунт не банили, так в кількох групах адміни забанили і все. Були сотні повідомлень. Так ризик деякий є, але було би раді чого ризикувати.--Сергій1992 (обговорення) 15:41, 11 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Вікіпедія:Освітня програма Вікіпедії, зокрема на Вікіпедія:Освітня програма Вікіпедії/Матеріали є кілька екранних лекцій — NickK (обг.) 16:06, 11 квітня 2017 (UTC)
Взагалі якраз до знаців @NickK:, @AnnaKhrobolova (WMUA): і звертався. Правда мені ще Антанана на фейсбуці вже скинула інфу. Там будуть діти (старші класи), якщо вийде. Відпишусь, думаю наявного матеріалу буде достатньо. --Jphwra (обговорення) 16:18, 11 квітня 2017 (UTC)
@Jphwra: Вікіпедія:Проект:ВікіСтудія - ми в Чернігові проводили. Може щось цікаве і у нас візьмете.--Nickispeaki (обговорення) 13:03, 22 квітня 2017 (UTC)

Чутливі теми[ред. код]

Є зараз одна заявка на патрульного в якого була досить дивна стаття (я її вилучив там лише одне інтервікі і звичайно, що з рувікі) про приєднання України до Московського царства, яка мало того що дублює наявну в нас статтю про Переяславську раду так ще і дуже заангажована росджерелами. Вже піднімали питання про росджерела. Я хочу підняти питання про заборону таких статей в український Вікіпедії. Я розумію, що Вікі це вільна енциклопедія і бла-бла-бла, але панове, ми всі добре знаємо як писалась історія за часів СРСР, ми вже понад 350 років під пануванням всього російського від садочку до Президента України і більше того це продовжується далі. Для чого? Яка від того користь і кому? Причому тут у Вікі. --Jphwra (обговорення) 11:19, 12 квітня 2017 (UTC)

Jphwra Я повністю згоден з Вами. На жаль справжня українська історія тільки починає своє становлення, навіть зараз значна кількість української історії ґрунтується на необ'єктивних дослідженнях російських "придворних" істориків, а також працях їх українських "підспівувачів". До сих пір в українському науковому дискурсі мають вагу такі історики як Толочко (зараз він іноземний член Російської академії наук і активно заперечує Голодомор), які в радянський час писали (і зараз пишуть) "соціалістично правильну історію" за що і отримували значні привілеї від тодішньої радянської влади. Саме на совісті російських і наших горе істориків виникнення міфів на зразок міфу про "новоросі*ю". Знаю в подібних істориків різних "регалій" кілограми, всі куди там "заслужені". Тільки питання перед ким заслужені, напевно перед проросійськими владами що були в Україні, тут заслуги справді фундаментальні і беззаперечні. Але ми чудово бачимо на прикладі Донбасу до чого це все призводить.--Сергій1992 (обговорення) 19:27, 13 квітня 2017 (UTC)

Місце проведення Вікіконференції 2017[ред. код]

Привіт усім! Час думати над проведенням Вікіконференції, яка орієнтовно має проходити в кінці серпня або на початку вересня, але для початку потрібно обрати місце проведення. Пропонуйте міста в яких би Ви безпосередньо могли взятися за організацію, адже для організації потрібні люди на місцях. Попередньо пропонувався Івано-Франківськ, є хтось, хто б міг взятися за організацію там? Врахуйте також зручність добирання учасників з інших міст. До обговорення долучайтесь на СО Вікіконференції--Taras r (обговорення) 15:26, 18 квітня 2017 (UTC)

Статті для перекладу в Українську Вікіпедію[ред. код]

Доброго дня! Я створив спільноту в ФБ - Статті для перекладу в Українську Вікіпедію. Прошу приєднуватися та підтримувати вподобайками. Можна присилати пропозиції статей для перекладу у форматі:

 • Урл сторінки
 • Опис чому сторінка може бути цікава (не просто "бразильський футболіст", а "кращий голкіпер року" і т.д. )
 • Урл для перекладу на українську.

--Alex Blokha (обговорення) 00:29, 19 квітня 2017 (UTC)

Хтось створить сторінку (будь-де) про те, як писати статті самому? Якщо на тій сторінці у FB, яку Ви створили, не будуть сидіти професійні перекладачі, як-от Олег-літред, то єдине, що такі проекти даватимуть, це відчуття власної важливості. Тьху!--З повагою, TnoXX parle! 15:18, 19 квітня 2017 (UTC)
Зрада як вона є. З.І. Приберіть "З повагою" з вашого підпису. --Alex Blokha (обговорення) 20:02, 19 квітня 2017 (UTC)
Зрада? Серйозно? Хіба що у цього слова є ще одне значення, або ми дійсно потребуємо перекладача. І давайте не чіпати мій підпис, я з Ваш не чіпаю--З повагою, TnoXX parle! 20:05, 19 квітня 2017 (UTC)
 • Схожий проект діяв свого часу у ВК — я його деякий час підтримував, там перекладачі робили досить якісні переклади, але проблема була в тому, що ніхто не хотів вивчати вікірозмітку. Вони просто перекладали текст і вставляли його у статтю. Спершу я вікіфікував ті статті за них, але це дуже нудна справа, яку значно легше робити в процесі перекладу. Я намагався це їм пояснити, проте вони дали мені знати, що не зацікавлені у вивченні вікірозмітки. Тому й проект затих, і думаю, щось схоже станеться і з цим.--Piramidion 20:43, 19 квітня 2017 (UTC)
  То зараз вже ж є переклад вмісту.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 22:33, 19 квітня 2017 (UTC)
  Не знав про такий проект. Дайте адресу. Зараз не треба знати вікірозмітки. АвтоПерекладач сам все проставляє. --Alex Blokha (обговорення) 23:32, 19 квітня 2017 (UTC)
  Та... Ну воно наче все ліпше і ліпше працює, але, наприклад, ті ж картки-шаблони або не вставляє, або глюкаво вставляє. Цим навіть Перевікі грішила, теж досить цікавий проект колись був. Так що вручну мало не завжди щось доводиться доопрацьовувати. Ну, інакше б, ми б тут нічого б і не робили! ;-) Всі писали б англійською і періодично запускали б бота-перекладача. Основними мовами. ;-Р Може воно колись так і буде, але наразі автоматичний переклад ще далекий від літературного. Може Ілон Маск (OpenAI) колись зробить штучний інтелект рівня середньої людини, тоді ситуація буде іншою. --Nickispeaki (обговорення) 16:10, 22 квітня 2017 (UTC)
  Я сказав, що Автоперекладач проставляє лінки і т.п. , а не робить прекрасний переклад :). --Alex Blokha (обговорення) 18:38, 27 квітня 2017 (UTC)
  Тільки Ви хоч не кажіть слово "АвтоПерекладач". Це називається "переклад вмісту".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 05:23, 20 квітня 2017 (UTC)

Щось сьогодні Переклад вмісту перестав працювати. Хтось знає, що сталося?--Nickispeaki (обговорення) 12:50, 22 квітня 2017 (UTC)

@Nickispeaki: Пишуть, що якісь проблеми, обіцяють виправити. Спочатку стояло 19-20, сьогодні вже 19-22, тобто просто посувають на поточний день.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:00, 22 квітня 2017 (UTC)
@Oleksandr Tahayev: Дякую! А де пишуть? --Nickispeaki (обговорення) 16:03, 22 квітня 2017 (UTC)
@Nickispeaki: Зверху праворуч --Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:55, 22 квітня 2017 (UTC)
Переклад змісту знов працює. --Alex Blokha (обговорення) 18:35, 27 квітня 2017 (UTC)

sv.wiktionary += uk[ред. код]

(Excuse me for using English.) Swedish-language Wiktionary (шведський Вікісловник) has now made it easier to add Ukrainian translations of Swedish words. The function is very similar to the one on English Wiktionary. For example, for the word "mamma", under translations (Översättningar > Visa) you can see that this means "mother" in "engelska" (English) and "мама" in "ryska" (Russian), but there is no translation for "ukrainska" (Ukrainian). To add this, you only need to find "Lägg till översättning" (add translation) and enter "uk" : "мама" and mark the "fem." (женский род) box, click "Förhandsgranska" (preview) and "Spara ändringar" (save). There are currently only 431 Ukrainian translations of this kind, so mamma = мама would be number 432. For comparison, in Swedish Wiktionary there are 217 Belarusian, 552 Latvian, 586 Slovak, 1328 Lithuanian, 1467 Estonian, 1521 Hungarian, 1918 Czech, 5536 Russian, and 16329 Polish translations. Don't be afraid of strange languages. You don't need to know Swedish or all the details of Wiktionary, you only need to conclude that this is the right word, based on the other translations, and add the correct Ukrainian word. Welcome! --LA2 (обговорення) 16:11, 30 квітня 2017 (UTC)

Стипендії на Вікіманію 2017 від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Доброго дня!

Повідомляю, що ГО «Вікімедіа Україна» пропонує стипендії на міжнародну конференцію Вікіманія-2017, яка проходитиме 11—13 серпня 2017 року в місті Монреалі в Канаді.

Організація надасть стипендії на 2—3 осіб, які покриватимуть витрати на поїздку, реєстраційний внесок на конференцію та проживання під час відвідання Вікіманії, використовуючи кошти, що виділяє Фонд Вікімедіа. Будь-який активний дописувач проекту Вікімедіа або волонтер Вікімедіа (незалежно від членства в ГО «Вікімедіа Україна») може подавати заявку на стипендію.

Для подачі заявки перейдіть на сторінку wmua:Стипендії на Вікіманію 2017 від «Вікімедіа Україна».

Заявки на стипендії прийматимуться до 14 травня 2017 23:59 UTC — NickK (обг.) 19:17, 2 травня 2017 (UTC)

Конкурc банерів для Вікімандрів у рамках Wiki Loves Earth 2017[ред. код]

Dear Colleagues,

Wiki Loves Earth 2017, the photo competition aimed at collecting photos of protected natural areas, has started today. We seek to collect photos that can be used on Wikivoyage and also organize a satellite competition dedicated to page banners. We have held such a competition already last year and received 88 beautiful page banners for Russia, many of them currently used on Wikivoyage.

The submission rules are described here. In short, only banners which are made of your own regular submissions to WLE 2017 are eligible, and they must be uploaded via a special link. If you fancy page banner for a Russian destination, use a different upload link, because we will award a separate prize. The competition runs till the end of May.

All banners submitted for this competition will be evaluated by our jury. We will consider both artistic value of individual banners and their merit for Wikivoyage, namely whether the banner is used or can be used in Wikivoyage articles, how well it conveys the feel of the destination, etc. We will have two small prizes, one for banners of Russian destinations and one for banners from abroad.

If you don't fancy uploading page banners but feel interested in our initiative, you can join our jury and help us in grading the banners. Just leave us a note here or contact us in person, and we will get back to you.


Колеги,

Wiki Loves Earth 2017, конкурс фото, спрямований на збір фотографій охоронюваних природних територій, почався. Ми прагнемо зібрати фотографії, які можуть бути використані на Вікімандрах, а також організували супутний конкурс, присвячений банерам. Ми провели такий конкурс уже в минулому році і отримали 88 красивих банери сторінок для Росії, багато з них в даний час використовується на Вікімандрах.

Правила подання описані тут. Якщо коротко, ті, які зроблені з ваших власних уявлень до Wiki Loves Earth 2017 року, мають право, і вони повинні бути завантажені з допомогою спеціальної посилання. Конкурс триватиме до кінця травня.

Всі банери, представлені на цьому конкурсі, будуть оцінюватися нашим журі. Ми будемо розглядати як художню цінність окремих банерів і їх потрібність для Вікімандрів (чи банер використовується або може бути використаний в статтях Вікімандрів, наскільки добре він передає відчуття місця призначення і т.д.) Будем два невеличких приза, один для банера російських напрямків і один для банерів з України абп з-за кордону.

Якщо ви не будете завантажувати банери, але зацікавлені в нашій ініціативі, ви можете приєднатися до нашого журі і допомогти нам в класифікації банерів. Просто залиште нам примітку тут або зв'язатися з нами особисто, і ми зв'яжемося з вами.


Розмістив: --Wanderer777 (обговорення) 10:18, 7 травня 2017 (UTC)

Створіть статтю про Віталія Седюка[ред. код]

Про того, хто показав сідницю на Євробаченні, давно є стаття в англійській Вікіпедії. Бо він відомий скандаліст, багатьох зірок потролив. Тому вже час створити статтю про нього в нашій Вікіпедії--46.200.218.211 18:49, 14 травня 2017 (UTC)

Додавання статті, яка була видалена з рос.вікі через брак критеріїв значущості для вчених.[ред. код]

Вітаю. У 2013 році я намагався додати статтю про українського вченого Широчина В.П. на рос. вікі. Її видалили. Ось обговорення статті. Чи можливо додати цю статтю в укр. версії? Дякую.

Оце - концентрат псевдонаукового словоблуддя. Думаю, тут така стаття непотрібна. --Brunei (обговорення) 21:56, 15 травня 2017 (UTC)

На книгу "АРХИТЕКТОНИКА МЫШЛЕНИЯ И НЕЙРОИНТЕЛЛЕКТ" дав видгук Патон Б.Є.. Також Широчин приймав участь у конференції ANNIIP 2007 та інших (Україна, Росія). Поясніть, будь ласка, чому ви вважаєте його працю псевдонаукою.

Патон Б. Є. - спеціаліст з електрозварювання. А дядько лізе в нейронауки. Йому б подати статтю до нормального рецензованому журналу, де б 2 спеціалісти в галузі сказали б своє схвально слово. На жаль, українські конференції небагато варті. --Brunei (обговорення) 04:09, 19 травня 2017 (UTC)
І, перепрошую, який стосунок цей набір слів має до науки? - Показана психогенетическая основа доверия к всемогущему и вселюбящему Богу – Матери, без которой нарождающиеся маленькие и большие Дети физически и духовно не смогут жить и стать счастливыми. Незрозуміло, ким показано та якими методами. Також неясно, навіщо ліпити до купи картоїди Бехтеревої, періодизацію психічного розвитку Фреда, типологія Юнга, якщо це умоглядні неверифіковані ідеї. А те, що сприйняття звуків належить до несвідомого - made my day. Втім, Вікіпедія пише про всіх, навіть про божевільних. Треба тільки відповідність до ВП:БІО. Але з цим у нього проблеми, як і вказали в рувікі. --Brunei (обговорення) 04:22, 19 травня 2017 (UTC)

Карти Речі Посполитої[ред. код]

Вітаю товариство. У нашій вікіпедії є багато різноманітних карт Речі Посполитої змальованих з спільного першоджерела. І в усі ці карти перекочовують одні й ті ж помилки у зображенні кордонів польських воєводств в Україні а також східних кордонів РП. Я звертався до польського учасника який є автором першоджерела, він сказав що якось це виправить, але я не можу чекати, бо мені що разу хочеться плакати від такої кричущої безграмотності, яка з вікіпедії кочує на сторонні сайти. Тому мені потрібні добровольці які готові потратити свій час на виявлення і заміну поганих карт на більш точні. Самі кордони я перемалюю власноруч, з урахуванням ваших доповнень якщо вони будуть вірними. Ось власне приклад паршивої карти:

Podział administracyjny I RP.png

700 000-а стаття[ред. код]

за тиждень (може наступного тижня) вже може бути створена ювілейна стаття. Логотип вже готовий до цієї події? --Jphwra (обговорення) 12:22, 25 травня 2017 (UTC)

а там десь за нею 707 107-ма (-3dB від 1 000 000 ;)) --ReAlв.о. 14:02, 25 травня 2017 (UTC)