Обговорення користувачки:Ілявська

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Ілявська!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--PiramidionTetraeder-Animation.gif 23:28, 16 березня 2014 (UTC)

Перейменування статей[ред. код]

Доброго вечора! У випадку, якщо ваш варіант назви статті, викликає заперечення з боку інших користувачів, вам слід ініціювати обговорення на ВП:ПС.--Geohem 19:30, 13 квітня 2014 (UTC)

Салам[ред. код]

Якщо не потребуєте ексцесів під час роботи зі статтями, ставте шаблон Пишу--Zvr (обговорення) 13:05, 18 квітня 2014 (UTC)

Кисляк (напій)[ред. код]

Вітаю! Стаття на цю тему вже була, я зробив з Вашої статті перенаправлення на неї. Для доповнення статті, що існує, Вашим текстом, можете взяти його з попередньої редакції статті. --ReAlв.о. 04:11, 27 квітня 2014 (UTC)

Статтю Культ вождя номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Культ вождя, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 травня 2014. Friend 12:09, 11 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Культ вождя[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Культ вождя був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:04, 19 травня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Шадринськ[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Шадринськ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:58, 26 червня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Спасо-Преображенський собор (Шадринськ)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Спасо-Преображенський собор (Шадринськ) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:45, 3 липня 2014 (UTC)

Статтю Гаївська сільська рада (Бродівський район) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Гаївська сільська рада (Бродівський район), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 10:35, 13 липня 2014 (UTC)

Статтю Пониквянська сільська рада необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Пониквянська сільська рада, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,— Шиманський હાય! 12:24, 13 липня 2014 (UTC)

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Вступ України до НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і підтримуєте перспективу приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 серпня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 04:16, 29 липня 2014 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею воз'єднання Східної Слобожанщини з Україною, розмістить у себе цей юзербокс - {{Користувачі - прихильники возз'єднання Східної Слобожанщини з Україною}} --Hmarskiy II (обговорення) 19:41, 01 липня 2014 (UTC)

З повагою!

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
. Н.Війтів (обговорення) 14:11, 30 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Ілявська!

В минулому ви створили 24 статті Вікіпедії та додали 155 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:09, 28 січня 2016 (UTC)

Сторінку Громадська організація «Всеукраїнська люстрація» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Громадська організація «Всеукраїнська люстрація», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 10:22, 23 листопада 2019 (UTC)