Прапор Делаверу

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Прапор Делаверу

Прапор Делаверу (англ. Flag of Delaware) — один із символів американського штату Делавер.

Прапор штату Делавер являє собою прямокутне полотнище синього кольору. У центрі прапора зображений алмаз (ромб) темно-жовтого кольору (кольору буйволової шкіри), у центрі якого — герб штату Делавер. Нижче алмазу дата DECEMBER 7, 1787 (7 грудня 1787 року). У цей день Делавер став першим штатом, який ратифікував Конституцію Сполучених Штатів. Кольори прапора відображають кольору уніформи генерала Джорджа Вашингтона.

Герб, зображений в центрі прапора, був прийнятий 17 січня 1777 року. Він являє собою з трьома горизонтальними смугами — синього, білого і зеленого кольорів. На щиті зображено — сніп пшениці, кукурудзяний качан і бика що стоїть на траві (зеленої смузі) — все це символізує сільське господарство Делавера. Вище щита — вітрильне судно. Щитотримачів — фермер ліворуч і солдатів справа. Нижче щита державний девіз — LIBERTY AND INDEPENDENCEангл. Свобода і Незалежність). Ці символи також включені у емблему Делавера.

Прапор був прийнятий 24 липня 1913 року. Подібний прапор був у військових формувань з штату Делавер під час Громадянської війни. Він являв собою полотнище з гербом сині штату.

Література[ред.ред. код]

  • Wyatt, Rick. 2004. Delaware (U.S.)
  • Delaware Flag: 29 Del. C. 1953, § 506; 50 Del. Laws, c. 288, § 1; 70 Del. Laws, c. 186, § 1; 72 Del. Laws, c. 91, § 10.
  • Governor's Flag: 29 Del. C. 1953, § 507; 50 Del. Laws, c. 290, § 1.

Посилання[ред.ред. код]


Flag template.svg Це незавершена стаття про прапори або знамена.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Делавер Це незавершена стаття про Делавер.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.