Apple ID

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Apple ID
Apple ID Login.png
Тип Ідентифікація облікового запису
Автор(и) Стів Джобс
Платформа OS X,
Microsoft Windows,
iOS,
iTunes,
App Store,
Apple Online Store,
Game Center,
Apple Support Communities
Вебсайт appleid.apple.com

Apple ID — система аутентифікації, яка використовується в багатьох продуктах Apple, зокрема в iTunes Store, App Store, iCloud тощо.[1]

Apple ID є обліковим записом, який дозволяє користувачам отримувати доступ до ресурсів Apple.

Реєстрація Apple ID[ред. | ред. код]

Apple ID можна зареєструвати безкоштовно на appleid.apple.com. Для реєстрації потрібно діюча email-адреса (на неї буде відправлено листа з підтвердженням). Ця адреса згодом стане Apple ID. Створити обліковий запис можливо і без введення даних кредитної карти.[2]

Персоналізація OS X і iOS[ред. | ред. код]

Apple ID містить особисту інформацію та налаштування користувачів. Коли Apple ID використовується для входу на пристрої Apple (наприклад, iPhone або iPod touch), пристрій автоматично отримає налаштування, збережені в цьому Apple ID. Apple ID також прискорює процес початкового налаштування OS X і iOS. Коли користувач вперше включає новий продукт, йому буде запропоновано ввести дані Apple ID, якщо такий є. Після цього дані, збережені в акаунті (пошта, контакти, календарі тощо), будуть автоматично перенесені на пристрій.

Внесення змін до Apple ID[ред. | ред. код]

Змінити пароль або особисту інформацію можна на My Apple ID [Архівовано 8 серпня 2015 у Wayback Machine.], натиснувши на кнопку «Manage your Apple ID». Зміни, зроблені з використанням одного з пристроїв, будуть потім застосовані до всіх програм і пристроїв, пов'язаних з цим акаунтом (наприклад, онлайн-магазин Apple Store, iCloud або iPhoto).[3] Щоб запобігти злому облікового запису і захистити особисті дані користувача, Apple відправляє email з повідомленням про підтвердження внесених змін.

Використання різних Apple ID[ред. | ред. код]

Користувачам потрібно Apple ID для здійснення покупок в iTunes Store, використання iCloud та інших цілей. Використання більше одного Apple ID викликає певні труднощі. Apple допускає створення декількох облікових записів для одного користувача, однак не дозволяє згодом об'єднувати їх.

Відновлення Apple ID[ред. | ред. код]

Apple ID може бути заблокований з причин безпеки, якщо пароль був введений неправильно кілька разів поспіль. Користувач буде сповіщений про помилку наступним повідомленням: «Цей обліковий запис Apple ID відключена з міркувань безпеки». Apple ID і пароль будуть відновлені після відповіді на питання, задані системою безпеки, на iForgot [Архівовано 20 квітня 2013 у Wayback Machine.]. Пароль відновлений не буде через міркувань безпеки. Якщо виникла помилка «Ваш Apple ID був дезактивований» без пояснень причини, то слід звернутися до служби підтримки [Архівовано 11 серпня 2015 у Wayback Machine.] iTunes Store.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Where can I use my Apple ID? — Служба підтримки Apple (англ.)
  2. Create an iTunes Store, App Store, or iBooks Store account without a credit card or other payment method — Служба підтримки Apple (англ.)
  3. iTunes Store, Mac App Store, and iBooks Store: About your Apple ID and password — Служба підтримки Apple (англ.)