Apple TV

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
2-е покоління Aplle TV.

Apple TV — цифровий медіа плеєр розроблений та розповсюджується компанією Apple. Плеєр випущений в малому форм-факторі та призначений для відтворення цифрового контенту з iTunes Store, Netflix, Hulu Plus, YouTube, Flickr, iCloud, MLB.tv, NBA League Pass, NHL GameCenter.

Apple TV є невеликим пристроєм 10x10x2.3 см з логотипом та округлими кутами. У пристрою є роз'єм HDMI для підключення до телевізора або монітора, цифровий оптичний аудіовихід, роз'єм Ethernet та Wi-Fi приймач. Пристрій може виводити на екран зображення у роздільності до Full HD 1080p.

За відсутності домашньої мережі Wi-Fi — Apple TV є мало функціональним пристроєм. За наявності бездротової мережі, Apple TV надає можливість дуже просто відтворювати контент з різних пристроїв на великому екрані за допомогою технології AirPlay. Наприклад, якщо на портативному пристрої є відеоролик. Достатньо розпочати його відтворення, та натиснути кнопку AirPlay (вона з'явиться, якщо Apple TV підключено до домашньої мережі), після чого фільм почне відтворюватись на телевізорі з приставкою. Також можливо відтворення фото чи музики, у тому числі зі сторонніх додатків (онлайн-радіо, «ВКонтакте» тощо).

Так само можна відтворювати на Apple TV контент з комп'ютерів з операційними системами Mac або Windows зі встановленим медіаплеєром iTunes. Крім того, комп'ютери Mac з операційною системою OS X, iPhone починаючи з iPhone 4S, iPad починаючи з iPad 2 (iPad mini також) та останні моделі iPod touch можуть дублювати те що на екрані на телевізор з Apple TV. При цьому звук також буде на телевізорі.

З Apple TV є доступ до каталогу подкастів Apple, які можливо переглядати з мережі. Приставка підтримує фотохостинг Flickr, функцію «Фотопотік», та відеохостинги YouTube та Vimeo.

Українська локалізація[ред.ред. код]

Українську мову пристрій підтримує, український iTunes Store доступний вже з кінця 2012 р., але ціни вказані на контент у американських доларах, приблизно 30 грн. за фільм в HD 720р, не менш 0,49 у.о. за трек мр3, та зазвичай 6-15 у.о. за музичний альбом. Сплачувати за контент можна, додавши до акаунту Visa/MasterCard картку або Gift Cards. Також можлива оренда контенту. Є підтримка 6-канального звуку. Рекомендована ціна пристрою в Україні 999 грн., але роздрібна коливається біля 1200 грн. ($146) Для з'єднання з інтернетом швидкість вхідного каналу повинна бути більш, ніж 2 мегабіт за секунду. Альтернатива в Україні — Google TV, та мультимедійний сервіс Divan TV

Посилання[ред.ред. код]