ICloud

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
iCloud
ICloudv2.png
Розробник(и) Apple
Операційна система OS X, iOS, Windows, Web
Ліцензія Пропрієтарне програмне забезпечення
Сайт icloud.com

iCloud становить хмару зберігання і обслуговування даних від компанії Apple Inc. Розпочав роботу з 12 жовтня 2011 року, прийшовши на заміну сервісу MobileMe. Станом на липень 2012 року сервіс нараховує понад 150 мільйонів користувачів.

Сервіс дозволяє користувачам зберігати дані, такі як музика й iOS-додатки на віддалених серверах комп'ютера для завантаження на декількох пристроях, таких як iOS-пристрої під управлінням iOS 6, комп'ютера під управлінням OS X (починаючи з версії 10.7.2) або Microsoft Windows (Windows Vista Service Pack 2 або пізнішої версії).

iCloud зберігає Вашу пошту, фотографії, документи і т. д. Сервіс також дозволяє користувачам створювати бездротової резервні копії своїх iOS пристроїв через iCloud, замість того щоб вручну робити це за допомогою iTunes.

iCloud працює на основі сервісів Microsoft Windows Azure і Amazon AWS[1][2].

Невелика історія[ред.ред. код]

iCloud є останнім брендом послуг компанії Apple в хмарних обчисленнях. Раніше він був запатентований як iTools в 2000 році,. Mac в 2002 році, і MobileMe в 2008 році.

iCloud був відкритий 6 червня 2011 року, в Apple Worldwide Developers Conference (WWDC). Представники Apple оголосили, що MobileMe припинить свою роботу 30 червня 2012 року, і після цього iCloud остаточно замінить MobilMe.

До 12 жовтня 2011 сервіс працював тільки для розробників Apple. 12 жовтня 2011 iCloud став доступний для використання всім користувачам через оновлення iTunes. У перший же тиждень в iCloud зареєструвалося понад 20 мільйонів користувачів. Сайт The iCloud.com і зареєстрований товарний знак були отримані у шведської компанії під назвою Xcerion. На початку 2012 року до суду було подано позов від користувачів, незадоволених переходом з MobilMe на iCloud.

Компоненти[ред.ред. код]

До складу сервісу iCloud входять наступні компоненти:

  • Mail
  • Контакти
  • Календар
  • Знайти iPhone
  • iWork
  • Фотопоток
  • Нотатки
  • Нагадування

Пошта[ред.ред. код]

Як і MobileMe, iCloud включає в себе електронну пошту. На відміну від MobileMe і його попередній ітерації, адреса електронної пошти є необов'язковою частиною iCloud. Обліковий запис електронної пошти можна використовувати в будь-якій програмі з підтримкою стандартного IMAP, а також через веб-клієнт пошти на порталі iCloud.com. На пристрої iOS або Mac, пошта iCloud підтримує Push-повідомлення та банери. iCloud пошта дуже зручна, якщо ви маєте iOS пристрій і комп'ютер Mac, так як забезпечує прекрасну синхронізацію і ви ніколи не пропустите важливе повідомлення

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]