Артур Левінсон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Артур Д. Левінсон
англ. Arthur D. Levinson
Народився 31 березня 1950(1950-03-31)[1] (71 рік)
Сіетл, Вашингтон, США
Громадянство США США
Діяльність комп'ютерні технології
Відомий завдяки керівник Apple
Alma mater Вашингтонський університет, Принстонський університет і Каліфорнійський університет у Сан-Франциско
Науковий ступінь доктор філософії
Заклад Apple
Членство Американська академія мистецтв і наук
Нагороди

Арту́р Д. Левінсо́н (народився 31 березня 1950 року в Сієтлі, штат Вашингтон, США), є головою Genentech (1999 по теперішній час) і головою корпорації Apple (2011 по теперішній час). Він є колишнім виконавчим директором Genentech (19952009), а також є членом Науково-дослідної ради компанії Genentech, яка слугує консультативною групою для компаній щодо своїх досліджень і ранніх проектів. Левінсон є також членом ради директорів F. Hoffmann-La Roche ТОВ NGM Biopharmaceuticals, Inc, Amyris біотехнології, Inc та Broad Institute з MIT у Гарварді. В даний час він є членом ради наукових консультантів Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, промислової Консультативної ради Каліфорнійського інституту біологічних наук Кількісні (QB3), Консультативної ради з Принстонського університету Відділ молекулярної біології та Консультативної ради з Льюїса Сиглер Інституту інтегративної геноміки.

Освіта[ред. | ред. код]

Він отримав ступінь бакалавра в Університеті штату [Вашингтон в Сієтлі в 1972 році і ступінь доктора філософії в галузі біохімії у Принстонському університеті в 1977 році.

Кар'єра[ред. | ред. код]

Левінсон приєднався до Genentech в 1980 році як науковець; став віце-президентом з досліджень технологій в 1989 році, віце-президентом з досліджень в 1990 році, старшим віце-президентом з досліджень в 1992 році, а також старшим віце-президентом з досліджень та розвитку в 1993 році.

У 1995 році Левінсон став головним виконавчим директором Genentech, а в 1999 році він був призначений головою. Левінсон був введений в Зал слави біотехнології Biotech в 2003 році на нараді генеральних директорів.

У 2006 році в Принстонському університеті нагороджений медаллю Левінсон Джеймс Медісон за видатну кар'єру в наукових дослідженнях і в біотехнології.

Левінсон є автором і співавтором понад 80 наукових статей та як винахідник отримав 11 патентів США.

На 15 листопада 2011 Левінсон був призначений головою правління корпорації Apple щоб замінити Стіва Джобса.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Munzinger Personen

Джерела[ред. | ред. код]