Clash of Clans

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Clash of Clans (укр. Зіткнення кланів) — гра-стратегія створена фінляндською компанією Supercell для IOS та Android, популярна гра для IPad, iPhone і Android. Вона стала доступна в ITunes з версії 1.7, яка з'явилася 2 серпня 2012, а в Google Play — 8 жовтня 2013 року.

Опис[ред.ред. код]

Зіткнення кланів — гра-стратегія, де гравці створюють і розвивають своє село, відкривають нових воїнів, нові споруди для захисту, можуть нападати і розграбовують чужі села, створювати клани і грати в команді, а також багато іншого.


Це безкоштовна гра, однак внутрішньоігрові валюти можна купити за справжні гроші в App Store або Google Play. Проте, гравці не зобов'язані платити, щоб щось відкрити.

У грі чотири види ресурсів: золото, еліксир, темний еліксир і кристали. Кристали — універсальна валюта, вони конвертуються в усе. І вони ж найцінніший ресурс. Накопичувати їх довго і складно, а витратити дуже легко і швидко[1]


На самому початку гри видають великий запас кристалів.(500шт) Але після покупки 2 будівельника у вас залишается 200шт Наразі гру завантажили більше 100 мільйонів людей.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.