Dolphin (переглядач)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Dolphin
Dolphin browser text icon.png
Screenshot vom Dolphin Browser.png
Тип браузер
Вебсайт dolphin-browser.com

Dolphin Browser — власницький мережевий переглядач компанії MoboTap Inc.[1] , призначений для смартфонів і планшетних комп'ютерів на базі операційних систем Android і iOS. Dolphin Browser використовує переглядачевий рушій WebKit[1]. Поширюється переглядач безкоштовно.

Dolphin Browser був створений в 2009 році[2]. Пізніше, в березні 2010 року в Сан-Франциско була створена компанія MoboTap Inc.[3], яка зайнялася його подальшою підтримкою і розробкою.

Переглядач підтримує розширення та керування жестами. На сьогодні він існує в кількох версіях, наприклад полегшена версія Dolphin Browser Mini призначена для малопотужних пристроїв.

Характеристики[ред. | ред. код]

Основні можливості[ред. | ред. код]

Керування жестами.

Браузер дозволяє користувачеві самостійно створювати довільні жести, які потім можна використовувати для навігації по сторінках. Є також жести, які використовуються для керування самим браузером. Наприклад, потягнувши за край екрану можна відкрити бічну панель.

Керування голосом.

Для набору тексту в пошуковому рядку і навігації можна використовувати голос. Ця опція називається Dolphin Sonar.

Розширення.

За аналогією з більшістю настільних браузерів, Dolphin підтримує роботу розширень. Кожне розширення встановлюється, як окремий додаток для Android. Версія браузера для iOS-розширень не підтримується.

Вкладки.

Як і інші браузери, Dolphin дозволяє відкривати кілька вкладок. На відміну від інших браузерів, при використанні на смартфонах ці вкладки розташовані у вигляді закладок у верхній частині сторінки, як на настільних, так і на планшетних комп'ютерах.

Браузер підтримує технологію Flash. Також він дозволяє маскувати User Agent під такою настільного браузера, щоб уникнути самочинного відкриття спрощених мобільних версій деяких сайтів.

Примітки[ред. | ред. код]