Dragon Capital

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Драгон Капітал
Dragon Capital
Тип СП ТОВ
Спеціалізація Брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами
Заснування 2000
Штаб-квартира Київ, Україна
Ключові особи Томаш Фіала, Денис Мацуєв
Сайт dragon-capital.com

Dragon Capital, одна з найбільших груп компаній, що працюють у сфері інвестицій та фінансових послуг, та надають повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Компанія заснована у 2000 р. в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших банків у світі.

Інвестиційно-банківський підрозділ Dragon Capital успішно провів більш ніж 100 транзакцій на загальну суму більше 5 млрд. дол., включаючи транзакції із залучення акціонерного та боргового капіталу, а також угод із злиття та поглинання для провідних українських компаній.

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на Українській Біржі (UX) проходить за участі компанії. Dragon Capital – впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital залучає позиковий капітал для провідних підприємств і банків Україні шляхом розміщення гривневих облігацій та єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, та виступає маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

Dragon Capital займається прямими інвестиціями з 2001. Компанії, в яких ми приймаємо участь власним капіталом, за ці роки стали лідерами в своїх сегментах ринку в таких різноманітних секторах, як роздрібна торгівля, виробництво продуктів харчування, машинобудування та нерухомість. В більшості наших інвестицій окрім Dragon Capital, котрий виступає основним інвестором, прийняли участь також наші міжнародні клієнти.

Базуючись на своєму багаторічному досвіді в прямих інвестиціях, Dragon Capital створив Europe Virgin Fund, регіональний фонд прямих інвестицій для інституційних клієнтів. Europe Virgin Fund, що отримав фінансування від Dragon Capital, ЄБРР, швейцарського суверенного фонду SIFEM і ряду інших інвесторів, став першим фондом прямих інвестицій, що залучив кошти для вкладень в приватні компанії в Україні після фінансової кризи 2008 р.

Dragon Capital New Ukraine Fund був створенний в листопаді 2015 р. Його якірними інвесторами стали Dragon Capital та приватний інвестиційних фонд, що керується Soros Fund Management LLC. Новий фонд буде інвестувати в різноманітні сектори української економіки та забеспечувати компанії фінансовою та управлінською підтримкою для підвищення ефективності, модернізації технологій та забезпечення довготривалого росту.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.