Dragon Capital

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Драгон Капітал
Dragon Capital
Тип СП ТОВ
Спеціалізація Брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами
Заснування 2000
Штаб-квартира Київ, Україна
Ключові особи Томаш Фіала, Денис Мацуєв
Сайт dragon-capital.com

Dragon Capital — найбільша інвестиційна компанія України, яка працює в сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, приватних інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія заснована в 2000 році в Києві. В 2007-2017 рр міноритарним пакетом Dragon Capital володів Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Інвестиційно-банківський підрозділ Dragon Capital успішно провів більш ніж 100 транзакцій на загальну суму більше 5 млрд. дол., включаючи транзакції із залучення акціонерного та боргового капіталу, а також угод із злиття та поглинання для провідних українських компаній.

Брокерський відділ Dragon Capital є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на Українській Біржі (UX) проходить за участі компанії. Dragon Capital – впливовий учасник українського ринку боргових інструментів. Підрозділ боргових ринків Dragon Capital залучає позиковий капітал для провідних підприємств і банків Україні шляхом розміщення гривневих облігацій та єврооблігацій, організації структурованого фінансування та двостороннього боргу. Департамент торгових операцій з борговими цінними паперами є одним з основних гравців як на локальному ринку, так і в сегменті українських єврооблігацій, та виступає маркет-мейкером по широкому спектру українських боргових інструментів.

Dragon Capital має більш ніж 15-річний успішний досвід прямих інвестицій в лідируючих виробників товарів і постачальників послуг в Україні, а також в знакові проекти житлової і комерційної нерухомості. Успішно інвестуючи в різні українські підприємства з 2001 року свої власні кошти і кошти міжнародних партнерів, Dragon Capital зібрав команду лідерів-професіоналів в галузі прямих інвестицій і бездоганну репутацію партнерства.

Dragon Capital New Ukraine Fund був створенний в листопаді 2015 р. Його якірними інвесторами стали Dragon Capital та приватний інвестиційних фонд, що керується Soros Fund Management LLC. Новий фонд буде інвестувати в різноманітні сектори української економіки та забеспечувати компанії фінансовою та управлінською підтримкою для підвищення ефективності, модернізації технологій та забезпечення довготривалого росту.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Компанії Це незавершена стаття про підприємство.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.