Maxis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Maxis Software
Тип Дочірня компанія Electronic Arts
Спеціалізація Індустрія відеоігор
Заснування 1987
Засновник(и) Уільям Райт, Джеф Браун
Закриття (ліквідація) 5 березня 2015
Галузь Індустрія відеоігор
Продукція The Sims, SimCity, Spore
Власник(и) Electronic Arts
Холдингова компанія Electronic Arts
Сайт maxis.com

Maxis Software — американська компанія, заснована як незалежний розробник відеоігор у 1987. Засновник компанії — Вільям Райт. У наш час[Коли?] філія Electronic Arts (EA).
Maxis — автор таких популярних серії ігор як The Sims та SimCity.

Історія[ред.ред. код]

Початок та перша популярність[ред.ред. код]

Maxis була заснована Вільямом Райтом і Джефом Брауном, для того, щоб допомогти видати SimCity на домашніх комп'ютерах до того гра була доступною лише для Commodore 64, через слабку зацікавленість видавців у портуванні гри на інші платформи. Було це через те, що гра не мала чітких умов перемоги або програшу. Попри це, гра швидко завоювала популярність. З того часу серія ігор SimCity включає у себе SimCity 2000 (1993), SimCity 3000 (1999), SimCity 3000: Unlimited (2000), SimCity 4 (2003).

Походження назви[ред.ред. код]

Назву придумав Джеф Браун. Він скористався порадою свого батька, який вважав, що якщо назва компанії буде складатися з двох складів та матиме літеру x (ікс), то вона буде успішною. Це підтверджено у інтерв'ю зі співробітником Maxis для відео The Sims: Makin' Magic.

Невдачі[ред.ред. код]

Після вражаючого успіху SimCity, Maxis почала експериментувати з різними жанрами. Але їх нові ігри, зокрема The Crystal Skull та SimCopter, виявились фінансово провальними. Компанія також придбала Cinematronics, щоб розробити гру Crucible. Тяжкі фінансові втрати та відсутність стратегічного плану розвитку призвели до того, що компанія почала готуватися до банкрутства.

Філія Electronic Arts[ред.ред. код]

Electronic Arts придбав Maxis 28 липня 1997. В порівнянні з іншими компаніями, придбаними Electronic Arts, поглинання Maxis було повільним. Завдяки цьому Вілл Райт і залишився на роботі. У 2004 році Electronic Arts вже була на обкладинці The Sims 2.

Зараз студія знаходиться в Каліфорнії.

Видані ігри[ред.ред. код]

Розробник

Видавець