The Sims 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims 2

Обкладинка гри

Розробник Maxis
Видавець Electronic Arts
Частина серії The Sims
Попередня гра серії The Sims
Наступна гра серії The Sims 3
Дата випуску 14 вересня 2004
Версія 1.0.0.1022 / 1.0 Rev C
Жанр(и) Симулятор
Вікові
рейтинги
ESRB: T
OFLC: T
PEGI: 12+
Платформа Xbox, PlayStation 2, Microsoft Windows, PlayStation Portable, Nintendo DS, Nintendo GameCube, Game Boy Advance і macOS
Режим гри одиночна гра
Носій DVD
Сайт thesims2.ea.com

The Sims 2 — відеогра, в жанрі симулятора життя, друга гра серії The Sims. Офіційно вийшла 14 вересня 2004, для Microsoft Windows. 13 червня 2005 вийшла для Macintosh. Для гри вийшло 8 Expansion packs та 9 Stuff packs. Також вийшла на багатьох консолях, і навіть на мобільних телефонах. Продовження серії The Sims, The Sims 3 вийшла в червні 2009. За перші десять днів гра продалась у 1 мільйон копій. 26 липня 2007 гру купили 13 мільйони людей. Через рік, в квітні 2008 гра продалась у неймовірну кількість копій — 100 мільйонів.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Райони[ред.ред. код]

У стандартних Sims 2 було три райони: Pleasantview, Strangetown, та Veronaville (Плезантвью, Стренджтаун та Веронавілле). Інші райони додаються разом з іншими Expansion packs. В кожному районі є свої сюжети і інтриги. Pleasantview — став найголовнішим районом, в ньому відбуваються майже всі сценарні події. Strangetown заснований на темі науки, а Veronaville, на темі Шекспіра «Romeo and Juliet» та «A Midsummer Night's Dream». Події відбуваються опісля 25 років від першої серії гри.

Нові функції[ред.ред. код]

Кожен сім має 90 днів життя, а також проходить 7 фаз життя: новонароджений, малюк, дитина, підліток, студент, дорослий, підстаркуватий. У кожної фази є свої особливості, наприклад, малюк може навчитися ходити чи говорити, діти роблять уроки, підлітки ходять на перші побачення, найстарші можуть вийти на пенсію.

В грі з'явилися бажання та страхи. Також, ви можете вибрати своєму сіму одне з п'яти прагнень. Ще одне прагнення з'явивилось в Expansion packs. Сім'янин прагне проводити багато часу з родиною, народжувати дітей, дати їм освіту. Прагнення до романтики виявляється у потребі нових закохань, романтики і таке подібне, але найгірше для них — це сім'я. Сіми з прагненням до популярності думають тільки про вечірки, нових друзів… Прагнення до знання сім показує бажанням вивчити, або підняти рівень знань, побачити НЛО, або врятувати від смерті знайомого сіма. Багатії, сіми які хочуть тільки грошей бажають нових меблів, підняття кар'єрними сходинками…

Ще два важливих акспекти - настрій і потреби. Найважлівіші потреби - харчування та сон. Настрій також дуже важливий, якщо він срібний (найвищий), то вашому сіму буде щастити, якщо навпаки, настрій червоний (найгірший), то сім буде ходити в депресії. Настрій на пряму залежить від бажань і страхів, точніше від їхніх рівня їх виконання. Якщо ви часто будите виконувати його бажання, сім буде щасливий. Якщо ж ви не будите виконувати бажаннь, чи навіть навпаки, сім буде бачити тільки свої страхи, чекайте неприємностей.

В Sims 2 сім може мати різні відносини з різними сімами, від простого знайомства, до кохання всього життя. Добрі відносини тепер набагато легше розвинути, ніж в Sims 1. Дзвоніть, запрошуйте додому, чи на інший лот, так ви покращете відносини з сімом. Звичайно, сіми можуть одружуватись. Для цього потрібно подружитись з майбутнім чоловіком/дружиною, потім завести романтичні відносини, в The Sims 2: Nightlife ви зможете запросити сіма на побачення. Коли ваші відносини стануть максимальними, запропонуйте заручитися, також ви можете запропонувати переїхати до вашого будинку. Весілля може бути різним: ви можете просто заприсягтися на вірність в холі вашого будинку, а можете влаштувати вечірку, запросити найкращих друзів, купити весільний торт, шампанське і весільну арку.

У вашого сіма також є великий вибір кар'єр (надалі з'являться ще більше кар'єр). У кожної кар'єри є десять сходинок, наприклад, спочатку ви сортуєте листи для офісу, а потім стаєте президентом того самого офісу (кар'єра Бізнесу). Щоб просуватись сходинками, ви повинні підвищувати навички і заводити друзів. Наприклад, для кар'єри Кулінара вам потрібні навички логіки, кулінарства та творчості.

У кожного сіма є деякі особливості, такі як характер, вага/мускулатура, інтереси, спогади. Характер: від охайного до бруднулі, від сором'язливого до короля спілкування, від активного до лінивого сіма, від серйозного до грайливого, від злого до доброго. Всі характери впливають на сіма, наприклад, лінивий сім не бігає, не прибирає за собою. Сором'язливий сім не любить спілкування. Вага: сім може бути повним, нормальним, спортивним. Якщо сім їсть більш ніж треба, він стає повним. Якщо сім часто займається на тренажері, робить вправи, він стає спортивним. Тренажери та вправи також понижують вагу повних сімів. Інтереси: сіми можуть цікавитись різними речами, погодою, тваринами, модою, політикою, фантастикою… Спогади: спогади є різні, позитивні та негативні. Майже кожна дія, після виконання йде в спогади. Позитивні спогади: підвищення на роботі, покращення навичок до максимум, народження дитини (якщо сім не романтик). В The Sims 2: Nightlife у сіма з'являться смаки.

Створення персонажа[ред.ред. код]

Звичайно спочатку треба вибрати, чоловіка чи жінку. Потім виберіть фазу життя і колір шкіри. Назвіть вашого сіма та перейдіть на наступну закладку. Ви можете вибрати готові обличчя, а можете створити свого, особливого. Далі виберіть колір очей і волосся, а також зачіску. В четвертій закладці виберіть брови і, якщо сім жінка - косметику, а якщо сім чоловік - вуса і бороду. У п'ятій закладці ви можете одягнути свого сіма в одяг різних стилів. Після створення зовнішності персонажу, виберіть яким буде його характер та прагнення, у шостій закладці.

Облаштування будинку[ред.ред. код]

Коли ви створили сім'ю, ви маєте поселити її в будинок. Ви можете створити його самі, а можете придбати готовий. На своєму лоті ви можете робити, що хочете. Створити будинок легко, ви можете побудувати фундамент, кімнати, в кімнатах поставити двері, арки, вікна. Щоб кімната стала красивішою постеліть щось на підлогу і наклейте елементи інтер'єру на стіни. Вибір великий: стіну можна зробити кам'яною, чи цегляною, також на стіни можна наклеїти різні шпалери, чи пофарбувати її в різні кольори. Підлога теж може бути різною, дерев'яною, кам'яною, на ній можна покласти паркет, чи покрити килимом. На закінчення виберіть тип і колір даху.

Поставте в кімнати меблі, а щоб було затишніше повісте картини, поставте квіти. На подвір'ї можна також зробити багато чого: побудуйте басейн, чи ставок. Посадіть дерева, кущі, квіти, побудуйте огорожу. В садку також можна поставити різні декорації, а щоб ввечері краще бачити, що діється на вашому лоті, поставте ліхтарі.

Доповнення[ред.ред. код]

Expansion packs[ред.ред. код]

Expansion packs містить багато нових речей, творці випустили 8 Expansion pack'ів. В них сім зможе отримати нові можливості, нові функції. Expansion packs різноманітні, в The Sims 2: Pets ви зможите завести собі найкращого друга, в The Sims 2: Open for Business ваш сім зможе зробити свій бізнес, в The Sims 2: Seasons у сімів зявится погода та пори року…

Stuff packs[ред.ред. код]

Stuff packs містять тільки додаткові предмети, меблі, одяг.

  • Holiday Party Pack. В США Expansion packs вийшов 17 листопада 2005.
  • Family Fun Stuff. В США Expansion packs вийшов 13 квітня 2006.
  • Glamour Life Stuff. В США Expansion packs вийшов 31 серпня 2006.
  • Happy Holiday Stuff. В США Expansion packs вийшов 7 листопада 2006.
  • Celebration! Stuff. В США Expansion packs вийшов 3 квітня 2007.
  • H&M Fashion Stuff. В США Expansion packs вийшов 5 червня 2007.
  • Teen Style Stuff. В США Expansion packs вийшов 5 листопада 2007.
  • Kitchen & Bath Interior Design Stuff. В США Expansion packs вийшов 15 квітня 2008.
  • IKEA Home Stuff. В США Expansion packs вийшов 24 червня 2008.
  • Mansion & Garden Stuff. В США Expansion packs вийшов 17 листопада 2008.

Посилання[ред.ред. код]