The Sims

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Sims

Обкладинка гри

Розробник Electronic Arts Games, Maxis
Видавець Electronic Arts Games, Maxis
Частина серії The Sims
Наступна гра серії The Sims 2
Дата випуску 4 лютого 2000
Жанр(и) Симулятор
Вікові
рейтинги
ELSPA: 15+
ESRB: T
OFLC: G8+
PEGI: 7+
Платформа Xbox, PlayStation 2, Microsoft Windows, Mac OS і Nintendo GameCube
Рушій гри Custom
Режим гри одиночна гра
Носій 1 × CD-ROM
Сайт The Sims Official Site]

The Sims — відеогра, симулятор життя, а також перша гра серії Sims. Розроблена та спродюсована Electronic Arts Games та Maxis. The Sims — це моделювання повсякденного життя в оболонці відеогри.

Перший реліз The Sims — 4 лютого 2000. 22 березня 2002 The Sims продалась у 6,3 мільйони копій, це зробило її найприбутковішою грою на PC в історії. Згодом вийшло 7 Expansion packs. 7 лютого 2005 гра продалась в 16 мільйони копій. Гра стала дуже популярною, 14 вересня 2004 вийшла The Sims 2, 2 червня 2009 вийшла The Sims 3.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Основний[ред.ред. код]

До вашої уваги представленні чоловічки, яких звати сіми. Спочатку Вільям Райт хотів створити цифровий «ляльковий будиночок». У грі створений цілий світ для сімів, і для вас. Ви можете передати своє повсякденне життя, читання книг, ходіння по крамницях, малювання, чи приймання їжі. Також ви можете створювати сімів з різними характерами і зовнішнім виглядом, створювати їм сімї, зводити їм будинки. Гра не має однієї цілі, ви самі задаєте її.

Створення персонажа[ред.ред. код]

Максимальне число персонажів в одній сімї вісім. Спочатку вам потрібно вибрати стать і вік сіма, а також вписати ім'я і прізвище. Потім колір шкіри, обличчя, зачіску і колір волосся, та одяг. Щоб створити певну поведінку сімів, вам потрібно вибрати якусь характеристику. Щоб зробити сіма реальнішим, напишіть йому біографію.

У кожної сімї в бюджеті є 20 000 сімолеонів, ці гроші знадобляться щоб придбати будинок і меблі. Стіни і забори ви можете будувати по діагоналі, меблі так ставити можна тільки в The Sims 3. Загалом і грі 150 будівельних матеріалів, та меблів.

Життя сімів[ред.ред. код]

Район в The Sims

Основний сенси гри, це направлення сімів до меблів, або інших сімів. Тобто робити завдання для сімів, ці завдання будуть важливими і для самих сімів. Їм потрібно їсти, спати, ходити до туалету і розважатись. Сім може запросити додому знайомого і завести з ним дружні стосунки, що правда поліпшувати відносини з сімами в першій грі серії The Sims дуже важко.

Якщо ви не бажаєте грати своїми сімами, то ви можете увімкнути свободу волі. Якщо сім зголодніє, чи захоче подивитись телевізор, то він сам це зробить. Проте самі вони не знаходять роботи і не заводять дітей, тобто виконують тільки те, що поліпшує їхні потреби.

В грі також багато чого залежить від часу. За для заробітку грошей сім може влаштуватись на роботу. Починає він на самій низькій стадії, щоб досягти великих успіхів він повинен пройти десять рівнів. Для того щоб підняти рівень, ви маєте підняти певну навичку і мати достатньо друзів. З кожним рівнем роботи, стає важко зробити новий рівень, проте стає легше працювати. Платять більше, додому відпускають раніше. Кар'єр всього 10, з кожним Expansion packs додаються нові кар'єри.

Крім всього цього ви можете побудувати будинок самі, і облаштувати на свій смак. У грі є декілька обмежень, дорослі не старіють, а діти не ростуть. На роботу, і в школу, потрібно ходити кожен день.

Взагалі гру не можливо завершити. Але з вашими сімами може трапитись трагедія. Сім може померти від голоду, вогню, електричного струму, або від вірусу. Якщо два дорослих сіма будуть часто сваритися, один з них назавжди покине будинок. Якщо діти не будуть навчатись, їх відправлять до військової школи.

Розробка[ред.ред. код]

Ідея The Sims прийшла до Вільяма Райта коли його будинок і багато речей були знищені вогнем. Він був змушений шукати собі нове місце для життя. Ці події надихнули його створити модель гри про життя. The Sims також пов'язана з ще одною грою Вілла SimCity. Sims примусила Вілла добряче попрацювати над своїми технічними здібностями.

У 1993 Вілл Райт прийшов зі своєю ідею до Maxis, хоча всі вважали ідею божевільною. Комп'ютерні можливості на той час не вражали, тай ідея була специфічна. УВ 1995 Electronic Arts Games та Maxis почали продюсувати та робити гру, і в тому ж році відкрився проект «Project X». Після початої роботи журнал PC Magazine взяв інтерв'ю у Вільяма. В 1997 «Project X» був змінений на «Sims», так як всі попередні ігри Вільяма мали слово Sims.

Успіхи[ред.ред. код]

У 2002 гра стала найпродаванішою на комп'ютері. У 2005 продалось 16 мільйони копій гри, її полюбили всі, і хлопчики і дівчатка. За оглядами, гравців чоловічої статі було майже 50%, відповідно, жіноча стать також мала 50%.

Мова сімліш (simlish)[ред.ред. код]

Сімліш — вигадана мова, яка вживається в іграх серії The Sims Дебютувала вона в SimCopter, особливо її використали для серії ігор The Sims. Сімліш також можна почути в SimCity 4, але дуже рідко. Вільям Райт хотів зробити діалоги, але якщо б вони були реальною мовою, це б коштувало дуже багато, і до того ж фрази часто б повторювались.

Сімліш — це гібрид між українською, французькою, тагальською (одна з головних мов Філіппін) і мовою племені Навахо.

Доповнення[ред.ред. код]

The Sims: Livin' Large[ред.ред. код]

Дата випуску: 31 серпня 2000 (Північна Америка)

The Sims: Livin' LargeЄвропі відомий як The Sims: Livin' Hot Up) — перший expansion pack для гри The Sims. Він додає нові характери, кар'єри, речі і дії.

The Sims: House Party[ред.ред. код]

Дата випуску: 2 квітня 2001 (Північна Америка)

The Sims: House Party — другий expansion pack для гри The Sims. Він дає змогу сімам влаштувати вечірку, також додає нові характери і багато речей для вечірок. Деякі речі, наприклад стіл ді-джея і підлога для танців, були додані і в expansion pack The Sims 2: Nightlife, для The Sims 2. З House Party сім зможуть закохуватись. Якщо сім влаштує гарну вечірку, до нього в гості прийде Drew Carey.

The Sims: Hot Date[ред.ред. код]

Дата випуску: 12 листопада 2001 (Північна Америка)

The Sims: Hot Date — третій expansion pack для гри The Sims. Hot Date додав значніші зміни в грі, тепер сім зможе поїхати на інші суспільні лоти, тобто додався район, який називається центром міста. Також сім може запросити іншого сіма на побачення в ресторан, чи в інше місце. Схожий expansion pack створили і для продовження гри The Sims 2, The Sims 2: Nightlife. Як і в інших expansion pack, цей також додає багато меблів, дій і можливостей.

The Sims: Vacation[ред.ред. код]

Дата випуску: 28 березня 2002 (Північна Америка)

The Sims: Vacation (в Ірландії, Англії, Китаї та Скандинавії відомий як The Sims: On Holiday) — четвертий expansion pack для гри The Sims. Як і шостий expansion pack для The Sims 2, The Sims 2: Bon Voyage, і перший expansion pack для The Sims 3, The Sims 3: World Adventures, він додає змогу сіму поїхати у відпустку. На вибір представлено три типа відпустки: на пляжі, у лісі, та у сніжних горах. Кожен тип унікальний, тому кожен має щось особливе. На пам'ять про чудову порож ви можете придбати сувеніри.

The Sims: Unleashed[ред.ред. код]

Дата випуску: 7 листопада 2002 (Північна Америка)

The Sims: Unleashed — п'ятий expansion pack для гри The Sims. Він дає змогу придбати для сімї домашнього улюбленця. Кішка і собака стають повноправними членами сімії, навідмінно від маліших тваринок, таких як, черепаха, хом'як. Також сім зможе вирощувати продукти у себе на городі. Для цього потрібно помітити територію, на якій в майбутньому будуть рости рослини, і купити насіння. Воно продається у спеціальних магазнах. З дозрілих рослин сім може приготувати якусь страву. Звичайно, в магазинах можна придбати вже вирощені рослини.

Ідеї від цього expansion pack увійшли до двох expansion pack The Sims 2, домашні тварини — The Sims 2: Pets, а вирощування рослин — The Sims 2: Seasons.

The Sims: Superstar[ред.ред. код]

Дата випуску: 13 травня 2003 (Північна Америка)

The Sims: Superstar — шостий expansion pack для гри The Sims. Він дає змогу сіму стати знаменитістю. Є три направлення: модель, актор і співак. Щоб покращити свої здібності, ви маєте поїхати в особливий район, який створений спеціально для зірок. В районі сім може зустрітись з різними знаменитостями: Елвісом Преслі, Мерлін Монро, Мадонною, Крістіною Агілерою, Бітлз, Ріше Самборою, Авріл Лавінг.

The Sims: Makin' Magic[ред.ред. код]

Дата випуску: 29 жовтня 2003 (Північна Америка)

The Sims: Makin' Magic — сьомий і останній expansion pack для гри The Sims. Він дає змогу сіму стати чарівником, а також додає спеціальний район для чаклунів. У гру вводяться спеціальні магічні гроші, сім-чаклун може купувати на них незвичайні речі для зіль, а ще, за велику суму, особливий будиночок у новому районі. Користуватись магією сім може і в The Sims 2, з expansion pack The Sims 2: Apartment Life. Разом з цим expansion pack продається інший диск, з попередніми expansion packs.

Інші версії[ред.ред. код]

Порти[ред.ред. код]

Sims і всі його Expansion packs були перенесені і до Mac та Linux.

Ігрові приставки[ред.ред. код]

Sims був перероблений для PS2, XBox Original та Nintendo Gamecube (NGC). Взагалі гра для ігрової приставки дуже відрізняється від гри на PC.

Фільм[ред.ред. код]

25 травня 2007 Fox Film Corporation оголосив про початок зйомки фільму про Sims. На сьогодні невідомо, чи вийде фільм на екрани.

Посилання[ред.ред. код]