Oki Electric Industry

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з OKI)
Jump to navigation Jump to search
Oki Electric Industry
沖電気工業株式会社
Тип бізнес-підприємство
Форма власності Кабусікі-ґайся
Галузь електроніка
Лістинг на біржі TYO: 6703 6703
Гасло Open up your dreams
Засновано 1881
Засновник(и) Кібатаро Окі
Штаб-квартира Токіо, Японія
Ключові особи Президент: Хідеіті Кавасакі (яп. 川崎秀一)
Виторг 719,7 млрд єн (2007)
Співробітники 22640
Сайт oki.com

CMNS: Oki Electric Industry на Вікісховищі

Oki Electric Industry (яп. 沖電気工業株式会社) (зазвичай звана OKI, OKI Electric або OKI Group) — японська компанія, що виробляє та продає інфо-телекомунікаційну та друкарську продукцію. Штаб-квартира в Токіо, Японія, OKI працює в більш ніж 120 країнах по всьому світу. В перший рік свого заснування (1881) виготовила перший у Японії телефон.

Річний обіг компанії в 2007 становив 719,7 млрд. ієн. В компанії зайнято 22 640 людей, в тому числі 7 327 співробітників за межами Японії.

OKI Printing Solutions[ред.ред. код]

Лого OKI Printing Solutions

11 травня 2005 OKI Data Corporation замінила свій корпоративний бренд на OKI Printing Solutions[1]. OKI Printing Solutions є торговою маркою OKI Data Corporation та OKI Europe Ltd. (частини групи Oki Electric). Річний оборот OKI Data Corporation в 2007 склав 187.9 млрд ієн. Бренд OKI Printing Solutions представлений в більш ніж 120 країнах світу.

Продажі під брендом OKI Printing Solutions діляться між регіонами:

Представництво OKI Europe Ltd в Україні[ред.ред. код]

OKI Europe Ltd є постачальником друкарського обладнання здебільшого для підприємств державного, банківського та транспортного секторів, має представництво в Україні, що відповідає також за розвиток бізнесу в Білорусі і Молдові. Оперативне керівництво представництвом здійснює заступник директора представництва OKI Europe Ltd в Україні Тарас Чабанівський.

З 2007 Представництво OKI Europe Ltd в Україні, Білорусі і Молдові є членом Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ).

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]