Trac

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Trac
Trac logo.png
Trac screenshot.png
Тип Система управління проектами, Система відстеження помилок
Розробник Edgewall Software
Стабільний випуск 1.4 (28 серпня 2016)
Репозиторій trac.edgewall.org/browser
Операційна система Багатоплатформність
Написано на Python
Ліцензія модифікована BSD ліцензія
Веб-сайт trac.edgewall.org

CMNS: Trac у Вікісховищі

Tracвільний браузерний застосунок для управління проектами.

Він включає в себе:

В основному Trac розроблений для проектів розробки програмного забезпечення, але також може бути використаний як звичайна вікі-система.

Trac розроблений на мові програмування python та розповсюджується за модифікованою ліцензією BSD. Для зберігання даних можуть застосовуватися СУБД SQLite, PostgreSQL та MySQL / MariaDB.

Trac дотримується мінімалістичного підходу до управління проектом і дозволяє автоматизувати типові рутинні операції з мінімальним впливом на вже сформовані в середовищі розробників процеси і правила. Вбудований wiki-рушій дає можливість використовувати wiki-розмітку в описах проблем, цілей і комітів. Підтримується створення посилань і організація зв'язків між повідомленнями про помилки, завданнями, змінами в коді, файлами і wiki-сторінками. Для відстеження всіх подій і активності в проекті пропонується інтерфейс у вигляді шкали часу.

У формі плагінів доступні модулі для ведення новинних стрічок, створення дискусійного майданчика, проведення опитувань, взаємодії з різними системами безперервної інтеграції, генерації документації в Doxygen, управління завантаженнями, відправки повідомлень через Slack. Trac забезпечує інтерфейс для Subversion та Git. Проте існують також додатки для інших систем управління версіями, таких як Mercurial, Darcs та Perforce.

Дивись також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]