Apache Bloodhound

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Apache Bloodhound
Apache Bloodhound logo.png
Apache Bloodhound 0.4 ticket view screenshot.png
Тип система управління проектами, система контролю помилок, wiki
Розробник Apache Software Foundation
Перший випуск 14 вересня 2012; 2496 днів тому[1]
Написано на Python
Ліцензія Apache License
bloodhound.apache.org

Apache Bloodhound — програмна платформа для управління спільною розробкою програмних проектів та контролю за виправленням помилок, засновану на коді системи Trac. Проект Bloodhound був заснований у відповідь на неможливість інтеграції в Trac низки принципово нових можливостей, затребуваних багатьма розробниками, але не прийнятих в основний проект через консервативний стиль його розвитку. Код написаний на мові Python з використанням JavaScript-фреймворку Bootstrap. Як СУБД можна використовувати MySQL, PostgreSQL та SQLite. Для оцінки можливостей Apache Bloodhound підготовлений спеціальний демонстраційний сайт.

З відмінних рис Apache Bloodhound називається підтримка управління декількома проектами, сучасний і простий для сприйняття інтерфейс користувача, інтегрований Wiki, засоби повнотекстового пошуку, зручний режим перегляду сирцевих текстів, спрощена система установки, розширені засоби відслідковування помилок та вирішення проблем користувачів. Система підтримує підключення плаґінів, написаних для Trac, і може використовуватися спільно з репозиторіями Subversion і Git.

Організація Apache Software Foundation надала проекту Bloodhound статус первинного проекту Apache у квітні 2013[2][3] після успішної перевірки в інкубаторі.

Виноски[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]