Етті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Див. також: Етті (значення)
Типовий етті-персонаж

Етті (яп. エッチ) — жанр аніме або манґи, ключовою особливістю якого є показ еротичних сцен.

На відміну від хентаю, етті не показує сексуальні відносини безпосередньо, демонструючи, залежно від віку цільової аудиторії, різні по ступеню відвертості еротичні сцени з натяком на такі відносини. Слово відбулося від англійської букви «H» (ейч), яка є першою при написанні ромаджі слова хентай (hentai), часто в японській мові так і записується, наприклад яп. H な映画 «порнофільм». Термін був вперше використаний в 1952 році в новелах Сеіті Фунабасі.

Основним творчим прийомом в етті є фансервіс — використання різних натяків на еротику, наприклад показ персонажів (як правило жіночої статі, оскільки цільовою аудиторією етті є хлопці) в двозначних позах, використання таких ракурсів при яких глядач бачить нижню білизну персонажа (панцу), акцент на грудях та сідницях, які часто зображаються в перебільшеному вигляді, різні ситуації, в які потрапляє чоловічий персонаж (випадкова поява в жіночій лазні або роздягальні, падіння на дівчину тощо).

У тому або іншому вигляді, елементи етті та фансервіса містяться фактично у всіх аніме та манзі, розрахованих на аудиторію у віці 16-25 років. У США та Європі твори, що містять такі сцени, піддаються цензурі (вирізування або правка епізодів, зміна акцентів при перекладі), і після неї аніме-серіали і манґа поступають на ринок.

Аніме з елементами етті[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


аніме і манґа Це незавершена стаття про аніме та манґу.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.