Сьонен-ай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Kaze to Ki no Uta» — одне з перших представників жанру сьонен-ай

Сьонен-ай (яп. ボーイズラブ «юнацька любов») — жанр аніме або манґи, присвячений любові між хлопцями, піджанр яою. По суті, це жанр, що зображає романтичні, але не сексуальні відносини між хлопцями або молодими чоловіками. Жанр, як такий, зародився в 70-ті роки XX століття. Одним з перших аніме цього жанру можна назвати «Kaze to Ki no Uta».

Сьонен-ай зазвичай менш сексуально підкреслений, аніж яой, і персонажі в цьому жанрі також молодші. сьонен-ай дуже популярний в Японії, особливо серед школярок і домогосподарок. У інших країнах цей жанр має свою значну аудиторію серед гетеросексуальних жінок у віці від 18 до 24 років і чоловіків.

Термін сьонен-ай вже практично не використовується в Японії, його замінив термін «Boys Love». Більшість читачів манґи — це молоді жінки. сьонен-ай зазвичай малюється жінками і призначено для жіночої аудиторії.

Багато читачів співпереживають персонажам і розвитку їх гомосексуальних відносин, спостерігаючи за тим, як різні люди поводяться в різних ситуаціях. Манґи в жанрі сьонен-ай відрізняються від сьотакон-манґи, призначеної для чоловіків-гомосексуалів, оскільки вони розкривають стосунки неповнолітніх підлітків, не дуже концентруючись на їх сексуальній стороні.

Приклади жанру сьонен-ай[ред. | ред. код]

Приклад ілюстрації з сьонен-ай

Твори, що містять елементи сьонен-ай[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]